Виноградівський районний відділ державної виконавчої служби

Виноградівський районний відділ державної виконавчої службиВиноградівський районний відділ державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Адреса знаходження: 90300, Закарпатська область, місто Виноградів, вулиця Миру, будинок 16

Телефон: (0243) 2-46-77, (0243) 2-48-97

Електронна пошта: info@vn.zk.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок з 10.00 до 15.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Номер рахунку у форматі IBAN: UA878201720355219000000700855, код ЄДРПОУ 34991720, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Виноградівський районний відділ державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, код ЄДРПОУ 34991720, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Виноградівський районний відділ державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

0
0
голосування
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
13 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Яна

Добрий день!Таке питання: Якщо я не маю як оплатити штраф і не маю майна то чи можуть мене примусити до виправних робіт?

Пудов І.В.

Добрий день.Не можу до Вас дозвонитися,тому пишу.Будь-ласка,в Єдиному реєстрі боржників є дані,що на Пудов Івана Валерійовича відкрито виконавче провадження №АСВП 56442607 від 21.05.2018 року.Державний виконавець-Танинець ІВан Васильович.Ніякого виклику на суд не було.Від Вас постанову про відкриття виконавчого провадження теж не отримував.Чи можна дізнатися,по якій справі,на яку суму відкрито провадження.Якщо можна,будь-ласка,скиньте документи на ел.пошту Olja.rusin@gmail.com.Дякую.

Наталья

Добрый день. Подскажите пожалуйста фамилию и инициалы начальника исполнительной службы

Ірина

Не надсилают довідку про несплату аліментов. Була там 13.05.2019 написала заяву. Довідку повинні були надіслати за 10 робочих днів, проживаю в Тячівський.р-н сьогодні 30.05 довідки немає . ТелефонувалА сказали що відправили. І це завжди так . 7 місяців назад мені надсилали довідку місяць.

Танюша

Доброго дня. Я Роспопа Тетяна Михайлівна. До вас я приїхати неможу.тому прошу вас звернути увагу на вашого боржника елементів Попович Юрія Володимеровича с.Олешник. з 17 листопада 2017 року він нічого не платить. Скажіть будь ласка навіщо тоді виконавча служба.ящо нічого не змінилося від того часу коли було судове рішення. Допомоги від держави немаю. Він нічого ще невиплатив. По состоянію здоров'я я зараз непрацюю. Куда мені вже звертатися.?

Наталія

Доброго дня мене цікавить сьогодні прийшло письмо від вас на Яцканич Володимир Юрійович що він рахується боржник його немає вдома так як знаходиться закордоном чи можу я дізнатися про який борг іде мова дуже буду вдячна за відповідь

Валентина

Добрий день чому задержують виплати аліментів

Валентина

Добрий день чому задершують виплату аліментів

Віталій

Добрий день

Виноградівська ДВС що секретний обєкт!!! немає жодного діючого тел і ніхто його незнає!!!

Владислав

Кому передали Touareg? Решту лотів теж «порішали» поміж собою? Ой то я би на вашому місці спалив протоколи засідання комісії, і назначив нове засідання. Гадаєте мене це все вас, так? Що рішали у великих кабінетах прикриють вас, так? Готуйтесь шановні до нищівної, публічної критики усього вашого діяння. Від утилізації тютюнових виробів(вірніше просто складання протоколів про утилізацію), до безоплатної передачі Державного майна(елементарний деребан поміж собою). Повністю усе буде висвітлино у соцмережах, а паралельно підуть офіційні повідомлення про скоєння кримінального правопорушення в усі перевіряючі структури. Теж мені «дєрєбанщіки» — додеребанились. Слава Україні!!!