Вишгородський відділ державної виконавчої служби у Вишгородському районі

Вишгородський відділ державної виконавчої служби у Вишгородському районі Київської області Центрального міжрегіонального управВишгородський відділ державної виконавчої служби у Вишгородському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 07301, Київська область, місто Вишгород, вулиця Межигірського Спаса, будинок 6

Телефон: (04596) 5-25-84, (04596) 2-27-19, (04596) 2-24-23

Електронна пошта: info@vsh.Jo.dvs.gov.ua, vyshhoroddvs@ukr.net

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA658201720355259034900700664, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34961544, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Вишгородський відділ державної виконавчої служби у Вишгородському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA173223130000025309000000419, МФО 322313, код ЄДРПОУ 34961544, банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Вишгородський відділ державної виконавчої служби у Вишгородському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

66 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Аноним

Как к Вам дозвониться? На телефонные звонки никто не отвечает.

Ірина

доброго дня, як можна зв'язатися з державним виконавцем Картошкіною М.М?

Світлана

Як зв'язатися із виконавцем Булавчик Н. В.? — вказані телефони не відповідають, приїхати з іншого міста з річною дитиною навмання досить безперспективно. ЗА 5 років не надійшло жодної виплати з аліментів — боржник в реєстрі боржників. Невже новий закон настільки не працює? Чому виконавець нічого не зробив за 5 років?!

Наталія

Доброго дня! В мене таке запитання...я відправила рішення суду про підвищення розміру алементів в Вишгородську виконавчу службу ще 5 місяців тому,а відповіді з провадженням та виконавчим листом досі немає. В проийомні години дозвонитися дуже рідко вдається і там тільки годують обіцянками,що вишлють цей пакет документів. Я з іншої області так що змоги приїхати в мене не має.

Підкажіть будь-ласка,що мені робити!!!

Шпак Тетяна Олександрівна

Доброго дня підкажіть будь ласка як можна звязатися з виконавцем Ємельяновою Іриною Олександрівною

Шпак Тетяна Олександрівна

Доброго дня! Як можна звязатися з державним виконавцем Ємельяновою Іриною Олександрівною?

Руслан

Добрий день. Чому до Вас неможливо дозвонитись??? Дайте номер.

Олександр

Доброго вечора 03.12.2018 надіслав заяву про порушення виконавчого провадження щодо примусового виконання постанови Київського апеляційного суду від 03.12.2018 по справі № 756/6373/18. Відповіді немає.

Подавати в суд на бездіяльність...

Осадча Ірина

Доброго дня. Чому у вас не відповідає жоден телефон? Вкажіть , будьте ласкаві, діючий номер телефону.

Вячеслав

Доброго времени суток .

Какая средняя зароботная плата по Вышгородскому району на сегодняшний день

Валентина Попович

Добрый день подскажите пожалуйста как можно без предупреждения по закрывать детские выплаты... карту вы по закону не имеите права закрыть щет Кодекс Украины 73

Игорь

Отделение полный отстой всоб работу не делают когда им говоришь об этом закрывают двери перед носом полная безнаказанность. Связи нет дозвониться легче в АД а не кним. Полная дичьььь???

Ольга

Чому ні на один з номерів телефону, указаних на сайті, не можливо дозвонитися

Юлия

Дозвониться не возможно. Смысл работы b оплаты и содержания c наших налогов таких сотрудников . Заблокировали карту без предупреждения

Тамара

Доброго дня. 31.12.2020 Податкова назала заяву, що в мене сплачений борг, а 03.02. 2021 Виконавча служба блокує мої рахунки, через борг, який вже сплачений. Як таке можливо?

Галина Іванівна

Доброго дня

Рішенням Вишгородського районного суду про зняття арешту з всього майна , накладений 14.03.02005 рокеу Вишгородською районною державною нотаріальною конторою за реєстровим № 1758049 на підставі постанови Вишгородської державної служби №б/н від 11.03.2005 року. Як зняти арет по рішенню суда від 15,06,2021 року по справі №363/247/21. ,якщо Ваші телефони не відповідають. Електронною почтою відправлено заяву та копію рішення суда, але відповіді не отримала.Коли буде знято арешт?

Алексей

Вас надо разогнать ! Обсолютно никчемная служба которая вобще ничего неделает

Бендик Светлана

Добрий день!Пидскажіть будласка чи можу я відгукати позивний лист.Як що батько дитини приймає участь у вихованні в повному обсязі???

Бендик Светлана

Кому писать заяву???

Бендик Светлана

Це повинен чоловік писати заяву???Дюкую.

Анонімно

Подскажите пожалуйста, муж может показать выписку с банка что он скидывал деньги на мою карту и там не указано что это алименты,и исполнительная служба принимает такое во внимание?

Світлана

Доброго дня, підскажіть будь-ласка, а Кравчук Максим Володимирович є на сьогодні керівником Вишгородського районного відділу державної виконавчої служби, що в місті Вишгород, вул. Шолуденка, 6? Я хочу написати лист повідомлення з подякою і уточненням своїх реквізитів. Завчасно дякую

Oleg

Добрий день!

Oleg

Что нужно для того что б мой исполнительный лист отправили в другой город по месту работы

людмила

Підкажідь будь ласка, що мені робити чоловік з 2015р не сплачує мені аліменти.Виконавча неприймає ні які дії,рішення суду у виконавчий знаходиться.Я написала заяву слідчому,але слідчий також не реагує на мою заяву

Саша

Добрий день. Було два стягнення за які заплатили. Один стан закритий, а другий досі відкритий. Як вияснити чому не закрили другий (56631997)

Irina

Навіщо на сайті вказані телефонні номери, на які ніхто не реагує???

Роман

Добрий день!могу ли я узнать есть ли у меня задолжность по елементам Грудський Р.С

Наталія

Добрий день! Виконавча служба в м Вишгород по обов"язках та виконанню своєї роботи залишилася десь 18 столітті. Телефони це жах, навіть в лотозабаву додзвонитися можна а у виконавчу ні, 2 телефони на сайті не актуальні, один лише актуальний, якщо дзвоню інспектору Картошкіній М.М, то бере ін інспектор і просить ще раз набрати на цей тел і вона візьме трубку, а потім ще півгодини її не бере а після п"ятого гудка автоматично знімаються кошти з мобільного за факс. Хочу конкретно вказати на бездіяльність державного виконавця Картошкіну М.М. яка не виконує вчасно свої виконавчі обов"язки, і порадити одразу вирішувати всі питання через…  Детальніше »

Вікторія

Добрий день. Як зв'язатись з Хмелєвою М.В.?

Валентина

Добрый вечер подскажите что делать если в этом месяце не было выплачено элементов и ещё как мне узнать по закону выплаты повысились как узнать и что делать?

Анна

Добрый день!

Исполнительной службой Святошинского района г. Киева было напралено письмо (02.11.2018)с необходимости произвести описание имущества должника с фотофиксацией d 10-ти дневный срок. У кого можно узнать, что на сегодгняшний момент сделано. (вик. лист 2/2608/5068/12). Спасибо

Світлана Степаненко

Добрий день.Степаненко Олексій Іванович,з жовтня місяця 2018року не сплатив ще ні разу аліменти на мого сина Степаненко Богдана Олексієвича,який проживає зі мною Нові Петрівці вул Межигірська 107.Лмст від вас отримала ще 6червня,про вирахування з Степаненко Олексія аліментів,але досі нема нічого.Прошу вашої відповіді

0936002151

Максим Жиров

Добрий день

Пидскажіть будласка по справі від 15.11.2018 № 11972

Переверзева Є. каже, що ні яких листів від Виконавчої служби Вишгорода не приходило, можливо це перевірити?

Наталія

Підскажіть будь ласка номер телефона службового виконавця Картошкіної М.М.

Игорь семерунь

Добрый день я загубил листок куда и на какой щеть деньги скидывать по вышгородском району не можете подсказать ? Семерунь Игорь Викторович

Наталія

Ще 12.11.19р з мого колишнього чоловіка з заробітної плати вирахували 50% аліментів (це перша виплата). Та на 11.12.19р гроші мені ненадійшли ні на поштову адресу ні на реквізити картки. Дозвонитися неможливо. Приїхати я немаю змоги. Що робити, і де вже місять знаходяться кошти???

Наталія

З мого колишнього чоловіка вирахували 50%від заробітної плати ще 12.11.19р. Але кошти я і досі не отримала ні на карту ні поштою. Де вже місяць знаходяться мої коштиі в кого це вияснити?

Олег

Я Данильченко о м уплатил 569грн за постановку 363/4653/19вид 13.11.2019

Карпенко Галина Олександрівна

Доброго дня. Хочу передати новий рахунок для перерахування коштів на ім'я Кондрашова Ольга Михайлівна ВП- 60113886, як це зробити?

СТАНІСЛАВ

Подскажите реквизиты для оплаты долга по вп

СТАНІСЛАВ

Реквізити одержувача не дійсні! На даний розрахунковий рахунок неможливо створити платіж. Уточніть нові реквізити у одержувача та повторіть платіж!

Дмитрий

Добрый день.Подскажите как можно узнать реквизит счета и сумму для уплаты штрафа?

Наталия

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как узнать, закрыто дело или нет? Человек не уплатил штраф по машине и умер. Его 90-летней матери приходили письма от исполнит.службы больше года (исполнитель — Булавчик Н.В.). Мы бабушке помогли с отправкой письма-заявления на исполнит.службу о том, что её сын умер, и она просит закрыть дело. Было приложено свидетельство о смерти. Можно ли узнать результат и как? Спасибо.

Ольга

Підскажіть, будь ласка, якщо є повний пакет документів на аліменти, а відповідач проживає в с. Гаврилівка, я проживаю м. Ірпінь.до Вас подаються документи? В Ірпені та в Бучі відмовили

Юрій

Доброго дня. Вкажіть будь ласка номер рахунку на який я можу скинути кошти по виплаті аліментів!

Леся

Доброго дня.Скажіть будь ласка,що з виплатами.Боржник Фарина скинув гроші тиждень назад.Коли будуть начислені мені?

Олександр

Відповідно до ч.1 ст. 2, ч.2 ст.10 Конвенції про захист заробітної плати — заробітна плата повинна охоронятися від арештів і передачі в такій мірі, в якій це вважається потрібним для утримання працівника і його сім`ї. Також слід зазначити, що відповідно до ст. 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод заробітна плата в розумінні поняття «власності» є майном, на захист якого в тому числі стає такий документ.

Олександр

Сепари, щоб вас бомбили рашисти кожну ніч.