Голосіївський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Голосіївський районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіГолосіївський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 03022, місто Київ, вулиця Ломоносова, будинок 22/15.

Телефон:

  • начальника відділу Нещадим Іван Сергійович: (044) 258-77-69,
  • заступник начальника Кенюк Людмила Василівна: 068-155-20-75,
  • заступник начальника Менчиць Наталія Євгенівна: 068-155-20-75,

Телефон канцелярії: (096) 384-66-56

Електронна пошта: golosrvdvs@gmail.com, golruu@gmail.com.

Сторінка відділу на Facebook.

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA198201720355229000000700900, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34999976, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Голосіївський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34999976, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Голосіївський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 

Підписатися
Повідомлення про
guest
110 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Татьяна

Хамы просто,сидят получают за наши налоги зарплату и не хера не делают,головний державний виконавець Задорожна Тетяна Андріївна не добиться ни справки ни ответа ни чего,то болеет ,то в отпуске,то занята.заступник начальника відділу Шевченко Максим Романович такой же не адекват,вопрос решить не помог,ни чего не выяснив по рекомендовал устроиться к ним работать,это как вообще???

Олена

Комунікації ніякої!!!!

Організація роботи незадовільна. Телефони не відповідають. Із незначним запитанням не має до кого звернутись. За що заробітну плату отримують?

Алла

История такая. Хотела оплатить свой штраф. Звонила что бы узнать всю нужную информацию и проплатить его НО- Проц В.С. — это хамло, быдло не образованное, общение на повышенных тонах в не довольней форме! Грубит,дерзит, наплывами начинит орать как-будто у него приливы, и не хочет предоставлять информацию который он обладает — говорит ищите на сайтах номер вашего В.П. , дату и тд. Номер его телефона пол дня отключён до часу дня. в рабочий день недели (четверг). ! Что за хамло?! что вообще за отброски у вас там работают??!? Я вернусь в Киев и заявлюсь туда не раз в вашу шарашкину контору и буду…  Детальніше »

СБУ

У вас в отделе все живы вообще? Трубку никто взять не может? Может вам помощь там нужна?

Елена

Там що всі вимерли? Ніхто не бере телефон...

Алла

Бездіяльна контора. Затримують виплати по аліментам вже 4 місяці. Телефони не відповідають. Навіщо ви взагалі існуєте, толку з вас. Особливо стосується Проц В. С. Виконавець по перерахунку аліментів. Додзвонитися не реально, на прийом потрапити ще гірше.

Северин

Кожні пів року відпраляю звіт по сплаті аліментів і кожен раз його не читаючи починаються судові впровадження, цього разу внесли в список боржників, при тому що я регулярно сплачую аліменти, про що є квитанції. Дeже погана робота М.В. Бондаренко. З цього приводу буду подавати скаргу.

евгений

не конора а сборище дармоедов. Хамы и лентяи.

Елена

Шарашкіна контора

Оксана

В кiнцi лiта минулого року вiдбулось судове засiдання, стягнення алiментiв. Всi необхiднi документи для стягнення боргу з вiдповiдача були направленi до Голосiiвськоi виконавчоi служби мiста Киiв. Вже лютий,а дiй нiяких не мае.

ЧОМУ!!??

марина

Я дуже хочу щоб Вас всiх там подавило!

Юлия

Еще в 2016 году отправили заявление об открытии исполнительного производства. ГДЕ ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ?

Яка вам різниця

Повна безвідповідальність.

Таке відчуття, що там зібрались лише ті, хто не може себе більш ніде реалізувати.

Алеся

Здравствуйте! Я Тарасова Алеся Алексеевна отправляла письмо в КАБИНЕТ МИНИСТРОВ УКРАИНЫ, чтобы его переслали в Министерство Юстиции Украины и сделали перерасчет алиментов на 2017 и 2018 год,так как у Тарасова Александра Валерьяновича уже состоит долг на 17.05.2016 года 27119,81 грн. Этот долг насчитали в Волновахском РВДВС. Тарасов А.В. Уехал с п.г.т. Новотроицкое в город Киев и проживает по ул. Василя Касияна,2. Он работает у своей жены на фирме и скидывает алименты на карту приват банка 600 и минус комиссия и того 597 грн,1)мне нужно справка расчета за весь период с учетом данных Волнов РВДВС. 2)ограничить должника право выезда за пределы…  Детальніше »

Владимир

Поздравляю Голосеевский РВ ДВС с шикарнейшим приобретением, а именно Процом В.С. Данный индивид мало того, что выполняет свои обязанности спустя рукава, так еще когда его припираешь к стенке гадит исподтишка. Рекомендую руководству обратить пристальное внимание на его деятельность, дабы не оказаться в последствии предметом административного, а то и уголовного разбирательства, т.к. в его действиях четко прослеживается вымогательство взятки, служебный подлог и элементарная халатность( кстати за халатность тоже предусмотрена уголовная ответственность) Только вчера был в Дарницком РВ ДВС, на его прошлом месте работы, плюются все начиная от простых посетителей до руководства отдела. И в завершение, просто забил его фамилию и инициалы…  Детальніше »

Марина

Хочу написати про виконавця Цтібор Іван Іванович , не відповідальна людина телефон завжди вимкнутий !!!! Буду звертатися в суд !!!! Сама на Цтібора на його халатність до роботи !!

Максим

штраф выписали 18.01.2020, оплатил через Банк Пивденный 27.01.2020, оплату где-то мою потеряли, КВИТАНЦИЯ ЕСТЬ О ОПЛАТЕ ШТРАФА а на днях после регистрации в личном кабинете для регистрации авто я получил уведомление от приват банка о блокировке счета, кредитный лимит банком пересмотрен в ноль, испорченная репутация по факту! ни звонка от исполнительной службы, все автоматически без выяснений, бред полный

Марина

Вы там живы вообще?? Кто вас курирует, что вы на карантине отморозились от работы? Кто даёт вам по шапке? И когда это уже произойдет?? Даже канцелярия по за зоной!

Елена

Удавіцькая Євгенія Валентинівна ужасный специалист! Хватит удалять отзывы. Так вы себе не поможете.

Ігор

внесіть виправлення у квитанцію авансового внеску Голосіївського РВДВС

розрахунковий рахунок № 37113000000904 замість №37112001000904

Северин

До речі цей Моб. телефон: (063) 772-26-18 не обслуговується.

Станіслав

Я дуже сподіваюсь, що не усі там такі. Проте установа починається з канцелярії. Елементарні норми виховання і ввічливості у молодого чоловіка, який там працює — просто відсутні. Він про них ніколи не чув. Сам державний службовець і ніколи в житті собі не дозволив би спілкуватись з людьми таким тоном і настільки зверхньо. Свідомо не повідомляв своєї посади, щоб відчути на собі це, з дозволу сказати, відношення до людей... Слів немає. Це хамство і зневага до людей. Шановне керівництво! Прийміть до уваги, будь ласка.

Панас

Розблокируйте зарплатные карточки!!!!!!!

Альона

12.03.20 зареєструвала лист в канцелярії на ім'я НЕЩАДИМ І. С. Досі ніякої відповіді, телефони або поза зоною, або не відповідають.

Константин

Шарашкина контора! Зачем номера тел. вывешивать если ни кто трубку не берет

Скуридина Олеся

Клименко Кристина Викторовна исполнитель просто УЖАС.Трубку практически никогда не берет. Ничего невозможно добиться. Деньги мои потеряли.Запрос о поиске в приват банк якобы сделала, но ни денег ни ответа с приват банка уже по истечению трех недель нет. Из чего просто напрашивается вывод, что исполнитель врет, так как не дает мне номер запроса (заявки на поиск денег в банке).Исполнительная служба, верните деньги.

Макс

Тупые овощи!Никто ничего не знает.Ни за что не отвечает.Мрази!

Олеся

Добрий день. Як можна зв'язатися з фахівцем? Канцелярія поза зоною.

Валентина

Добрый вечер.

Это не исполнительная служба ,это .......

Полгода не могла добиться алиментов, наконец выплатил всю сумму .

Теперь не могу забрать алименты ,то у них система висит,то Минюст виноват.

Даже дело закрыли, а алименты так и не получила .

Телефон канцелярии не работает ,все начальники и их заместители телефон . звонки игнорирует.

Ну неслужба,а ...

Евгения

Прошло два года (с последнего коментария) и ничего не изменилось!

Ну кроме перестановки штата. С одного района в другой переводят.

Євген

Доброго дня, дуже прошу допомоги. Мої батьки пенсіонери і єдиним доходом є пенсія. Ситуація полягає ось у чому. Батько потрапив у ДТП з громадським транспортом. Було відкрито виконавче провадження головним державним виконавцем Голосіївського району Проц В. П. Було заблоковано єдиний рахунок на який зараховується пенсія і через тиждень відбувся суд де йому призначили суму відшкодування. З рішенням суду згодні і вину визнали. На рахунку вже давно є Жанна сума для погашення заборгованості. До виконавця майже неможливо дозвонитися, коли ж нарешті зв’язалися і поцікавились чому не списують кошти за ухвалою суду грубо відповів що рахунок не розблокують і щоб спочатку власним…  Детальніше »

Роман

Дозвониться не возможно. все телефоны «поза зоною»

Макс

Вы что там сдохли,мрази?

Сергей

Шарага вонючая.Телефоны не отвечают.Постановы присылают с опозданием на 3 недели.Ждите в гости

Альона

Удавіцькая Євгенія Валентинівна. Не можливо додзвонитись! Що робити?

Громадянин

Не знаю про інші ДВС, але Голосіівський — це якравий приклад ставлення держави до громадян. ЖОДЕН телефон не відповідає. На електронні звернення не відповідають. Сторінка на facebook не обслуговується. Двері установи зачинені наглухо — прийом не ведеться, бо типу карантин. =Все. тупик! жодного шансу на контакт. Навіщо така служба? навіщо всі ті контакти на сторінці? Навіщо ми платимо податки? Ганьба!

Светлана

Внесите, пожалуйста, номер телефона канцелярии — 096-384-66-56

Яна

Підкажіть будь ласка ,як написати заяву про довідку заборгованості по аліментах?

Олександр

Доброго дня! вулиця Саксаганського 77 відноситься до дислокації Голосіївскього районного відділу державної виконавчої служби?

Андрій

Добрий день.

Штраф 255грн згідно Постанови серія ДПО18 N934664 від 28.11.2018

був сплачений 26.12.2018 17:36:36

Номер квитанції: 0.0.1224084828.1

Код квитанції: 1455—6337-9203-9571

На якій підставі мені прислали Постанову ВП 58296316 від 07.02.2019 про арешт майна, згідно сплаченої постанови, яку вказав вище ???

Анна

Доброго дня, ПП «Міраж — сервіс» направлено 10.01.2019 року ухвалу про заміну сторони виконавчого провадження по боржнику Стрілець О.С. На сьогодні не отримано ні постанови про заміну стягувача, ні грошових коштів. Дозвонитися в ДВС неможливо. Прошу повідомити інформацію коли стягувач отримає грошові кошти та постанову.

Олена

Це якийсь жах!! Чекаю на аліменти вже більше року!!! І це при тому, що сама постійно телефоную, пишу, нагадую!! З батька аліменти вже давно зняли, а до мене вони досі не дойшли!! Це як назвати? Тож, шановна Маріуца Тетяна Вадимівна (до якої ще треба дозвонитись!!) де гроші моєї дитини?!! Як можна чекати на аліменти рік після того як всі постанови у виконавця?

Марія

Телефон канцелярії: (096) 384-66-56

Верес Василь Володимирович: +38 (073) 450-21-47,

Моб. телефон: (063) 772-26-18

(044) 258-77-27, (044) 258-77-67, (044) 258-77-51, (044) 258-77-51, (044) 258-77-52, (044) 258-77-54 — НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ!!!!!!!

НЕ ОБСЛУГОВУЮТЬСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Олексій

19.08.2019 я зареєстрував в канцелярії Голосіївського районного відділу Державної виконавчої служби дублікат виконавчого листа № 826/4878/18 від 23.10.2018 — вх. № 17305. Мені надали інформацію, що моєю справою займається Удовіцька Є.В. і дали телефон 0687853156. Я два тижня постійно телефонував по цьому телефону, однак він постійно по за зоною досяжності. Прошу Вас надати інформацію в якій стадії розгляду моє звернення і коли можна попасти на прийом до Удовіцької Є.В. Дякую за відповідь. 0983808888 Олексій

Петро Гарматюк

30вересня 2019року. За інформацією Приватбанку у них лежить Постанова за № 59044601 від 22.07.2019 року, згідно якої накладений арешт коштів на нашому рахунку в розмірі 5262,5 грн.Прошу надати мені інформацію звідки взявся цей арешт, у кого до нас є притензії і чому про це я дізнаюся тільки з банку. Директор Спеціального науково-реставраційного виробничого управління Петро Гарматюк. тел. 050-331-57-28, 063-204-15-61, Е-mail garmatukpetr71@gmail.com

Алла

04.10.2019 року подані документи в канцелярію для відкриття провадження по аліментам. Написана заява, реквізити рахунку подані. Вже 22.10.2019 дій ніяких не відбулося. Чому до сьогодняшнього дня кошти не перераховані. Не відкрито провадження. Якого ви там сидите?

Елена

Алиментов жду уже как 1.5 года, ничего не делается,телефоны не отвечают-чем занимаются эти персонажи-клоуны вообще не известно.Отправляла официальные запросы и все как в бермудский треугольник.

Яка вам різниця

Просто слів нема...

Мирослава

ЖОДНИЙ НОМЕР, вказаний тут НЕ ВІДПОВІДАЄ! Штраф який оплачений більше пів року тому висить як не оплачений! Зворотнього зв‘язку аж 0!

Наталія

Порадьте, як в умовах карантину, мені з Миколаївської області надати підтвердження оплати адмінштрафу та судового збору (ще місяць назад виконаного), бо додзвонитися на номери телефонів з вашого сайту просто нереально. Чи телефонувати на гарячу урядову лінію за порадою?