Голосіївський відділ державної виконавчої служби у місті Києві

Голосіївський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)Голосіївський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 03022, місто Київ, вулиця Юліії Здановської, будинок 22/15.

Телефон: (044) 258-77-69, 068-155-20-75

Телефон канцелярії: (096) 384-66-56

Електронна пошта: info_hl@kv.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA198201720355229000000700900, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34999976, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Голосіївський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA413223130000025304000000254, МФО 322313, код ЄДРПОУ 34999976, банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Голосіївський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

 

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

127 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Татьяна

Хамы просто,сидят получают за наши налоги зарплату и не хера не делают,головний державний виконавець Задорожна Тетяна Андріївна не добиться ни справки ни ответа ни чего,то болеет ,то в отпуске,то занята.заступник начальника відділу Шевченко Максим Романович такой же не адекват,вопрос решить не помог,ни чего не выяснив по рекомендовал устроиться к ним работать,это как вообще???

Олена

Комунікації ніякої!!!!

Організація роботи незадовільна. Телефони не відповідають. Із незначним запитанням не має до кого звернутись. За що заробітну плату отримують?

Алла

История такая. Хотела оплатить свой штраф. Звонила что бы узнать всю нужную информацию и проплатить его НО- Проц В.С. — это хамло, быдло не образованное, общение на повышенных тонах в не довольней форме! Грубит,дерзит, наплывами начинит орать как-будто у него приливы, и не хочет предоставлять информацию который он обладает — говорит ищите на сайтах номер вашего В.П. , дату и тд. Номер его телефона пол дня отключён до часу дня. в рабочий день недели (четверг). ! Что за хамло?! что вообще за отброски у вас там работают??!? Я вернусь в Киев и заявлюсь туда не раз в вашу шарашкину контору и буду…  Детальніше »

СБУ

У вас в отделе все живы вообще? Трубку никто взять не может? Может вам помощь там нужна?

Елена

Там що всі вимерли? Ніхто не бере телефон...

Алла

Бездіяльна контора. Затримують виплати по аліментам вже 4 місяці. Телефони не відповідають. Навіщо ви взагалі існуєте, толку з вас. Особливо стосується Проц В. С. Виконавець по перерахунку аліментів. Додзвонитися не реально, на прийом потрапити ще гірше.

марина

Я дуже хочу щоб Вас всiх там подавило!

Громадянин

Не знаю про інші ДВС, але Голосіівський — це якравий приклад ставлення держави до громадян. ЖОДЕН телефон не відповідає. На електронні звернення не відповідають. Сторінка на facebook не обслуговується. Двері установи зачинені наглухо — прийом не ведеться, бо типу карантин. =Все. тупик! жодного шансу на контакт. Навіщо така служба? навіщо всі ті контакти на сторінці? Навіщо ми платимо податки? Ганьба!

Елена

Шарашкіна контора

Яка вам різниця

Повна безвідповідальність.

Таке відчуття, що там зібрались лише ті, хто не може себе більш ніде реалізувати.

евгений

не конора а сборище дармоедов. Хамы и лентяи.

Северин

Кожні пів року відпраляю звіт по сплаті аліментів і кожен раз його не читаючи починаються судові впровадження, цього разу внесли в список боржників, при тому що я регулярно сплачую аліменти, про що є квитанції. Дeже погана робота М.В. Бондаренко. З цього приводу буду подавати скаргу.

Елена

Удавіцькая Євгенія Валентинівна ужасный специалист! Хватит удалять отзывы. Так вы себе не поможете.

Оксана

В кiнцi лiта минулого року вiдбулось судове засiдання, стягнення алiментiв. Всi необхiднi документи для стягнення боргу з вiдповiдача були направленi до Голосiiвськоi виконавчоi служби мiста Киiв. Вже лютий,а дiй нiяких не мае.

ЧОМУ!!??

Владимир

Поздравляю Голосеевский РВ ДВС с шикарнейшим приобретением, а именно Процом В.С. Данный индивид мало того, что выполняет свои обязанности спустя рукава, так еще когда его припираешь к стенке гадит исподтишка. Рекомендую руководству обратить пристальное внимание на его деятельность, дабы не оказаться в последствии предметом административного, а то и уголовного разбирательства, т.к. в его действиях четко прослеживается вымогательство взятки, служебный подлог и элементарная халатность( кстати за халатность тоже предусмотрена уголовная ответственность) Только вчера был в Дарницком РВ ДВС, на его прошлом месте работы, плюются все начиная от простых посетителей до руководства отдела. И в завершение, просто забил его фамилию и инициалы…  Детальніше »

Юлия

Еще в 2016 году отправили заявление об открытии исполнительного производства. ГДЕ ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ?

Станіслав

Я дуже сподіваюсь, що не усі там такі. Проте установа починається з канцелярії. Елементарні норми виховання і ввічливості у молодого чоловіка, який там працює — просто відсутні. Він про них ніколи не чув. Сам державний службовець і ніколи в житті собі не дозволив би спілкуватись з людьми таким тоном і настільки зверхньо. Свідомо не повідомляв своєї посади, щоб відчути на собі це, з дозволу сказати, відношення до людей... Слів немає. Це хамство і зневага до людей. Шановне керівництво! Прийміть до уваги, будь ласка.

Панас

Розблокируйте зарплатные карточки!!!!!!!

Марина

Вы там живы вообще?? Кто вас курирует, что вы на карантине отморозились от работы? Кто даёт вам по шапке? И когда это уже произойдет?? Даже канцелярия по за зоной!

Альона

Удавіцькая Євгенія Валентинівна. Не можливо додзвонитись! Що робити?

Макс

Вы что там сдохли,мрази?

Максим

штраф выписали 18.01.2020, оплатил через Банк Пивденный 27.01.2020, оплату где-то мою потеряли, КВИТАНЦИЯ ЕСТЬ О ОПЛАТЕ ШТРАФА а на днях после регистрации в личном кабинете для регистрации авто я получил уведомление от приват банка о блокировке счета, кредитный лимит банком пересмотрен в ноль, испорченная репутация по факту! ни звонка от исполнительной службы, все автоматически без выяснений, бред полный

Макс

Тупые овощи!Никто ничего не знает.Ни за что не отвечает.Мрази!

Алеся

Здравствуйте! Я Тарасова Алеся Алексеевна отправляла письмо в КАБИНЕТ МИНИСТРОВ УКРАИНЫ, чтобы его переслали в Министерство Юстиции Украины и сделали перерасчет алиментов на 2017 и 2018 год,так как у Тарасова Александра Валерьяновича уже состоит долг на 17.05.2016 года 27119,81 грн. Этот долг насчитали в Волновахском РВДВС. Тарасов А.В. Уехал с п.г.т. Новотроицкое в город Киев и проживает по ул. Василя Касияна,2. Он работает у своей жены на фирме и скидывает алименты на карту приват банка 600 и минус комиссия и того 597 грн,1)мне нужно справка расчета за весь период с учетом данных Волнов РВДВС. 2)ограничить должника право выезда за пределы…  Детальніше »

Валентина

Добрый вечер.

Это не исполнительная служба ,это .......

Полгода не могла добиться алиментов, наконец выплатил всю сумму .

Теперь не могу забрать алименты ,то у них система висит,то Минюст виноват.

Даже дело закрыли, а алименты так и не получила .

Телефон канцелярии не работает ,все начальники и их заместители телефон . звонки игнорирует.

Ну неслужба,а ...

Марина

Хочу написати про виконавця Цтібор Іван Іванович , не відповідальна людина телефон завжди вимкнутий !!!! Буду звертатися в суд !!!! Сама на Цтібора на його халатність до роботи !!

Владислав

Дауны одни работают , ничего не делают , даже телефон в руки взять сложно.

Альона

12.03.20 зареєструвала лист в канцелярії на ім'я НЕЩАДИМ І. С. Досі ніякої відповіді, телефони або поза зоною, або не відповідають.

Євген

Доброго дня, дуже прошу допомоги. Мої батьки пенсіонери і єдиним доходом є пенсія. Ситуація полягає ось у чому. Батько потрапив у ДТП з громадським транспортом. Було відкрито виконавче провадження головним державним виконавцем Голосіївського району Проц В. П. Було заблоковано єдиний рахунок на який зараховується пенсія і через тиждень відбувся суд де йому призначили суму відшкодування. З рішенням суду згодні і вину визнали. На рахунку вже давно є Жанна сума для погашення заборгованості. До виконавця майже неможливо дозвонитися, коли ж нарешті зв’язалися і поцікавились чому не списують кошти за ухвалою суду грубо відповів що рахунок не розблокують і щоб спочатку власним…  Детальніше »

Константин

Шарашкина контора! Зачем номера тел. вывешивать если ни кто трубку не берет

Скуридина Олеся

Клименко Кристина Викторовна исполнитель просто УЖАС.Трубку практически никогда не берет. Ничего невозможно добиться. Деньги мои потеряли.Запрос о поиске в приват банк якобы сделала, но ни денег ни ответа с приват банка уже по истечению трех недель нет. Из чего просто напрашивается вывод, что исполнитель врет, так как не дает мне номер запроса (заявки на поиск денег в банке).Исполнительная служба, верните деньги.

Антоніна

Вже пів року маю з ними споаву...просто жах!!!!Починають діяти лише рісля скарг до головного управління виковчої служби міста Києва.Зразу знаходяться і листи і документи...Зтось може навести лад в цьому відділі????

Сергей

Шарага вонючая.Телефоны не отвечают.Постановы присылают с опозданием на 3 недели.Ждите в гости

Елена

Ужасная работа Удавіцькая Євгенія Валентинівна. Совершает грубейшие ошибки, еще и хамит!!!

Андрій

Голосіївський відділ ДВС ЦЕ САМЕ НАЙГІРШЕ, ЩО ВЗАГАЛІ БУВАЄ!!!!!!!!!!!

Ігор

внесіть виправлення у квитанцію авансового внеску Голосіївського РВДВС

розрахунковий рахунок № 37113000000904 замість №37112001000904

Северин

До речі цей Моб. телефон: (063) 772-26-18 не обслуговується.

Евгения

Прошло два года (с последнего коментария) и ничего не изменилось!

Ну кроме перестановки штата. С одного района в другой переводят.

Роман

Дозвониться не возможно. все телефоны «поза зоною»

Олеся

Добрий день. Як можна зв'язатися з фахівцем? Канцелярія поза зоною.

Наталія

Добрий день. На жаль, останнім часом, часто стикаюсь с виконавчою службою Голосіївського району з питань штрафів від Укртрансбезбеки і дуже не задоволена роботою виконавців. Майже ніколи ніхто не відповідає на дзвінки вчасно. Я маю по кілька днів видзвонювати, поки мені хтось відповість, щоб дізнатися інформацію та сплатити штраф. А час іде НЕ на мою користь. За той час, що я не можу дозвонитись мені арештовують рахунки, що дуже обмежує мою подальшу діяльніть як підприємця, так і фізичної особи. Конкретно, на даний момент, маю штраф, готова його сплатити, а мій виконавець ЛЕВИЦЬКИЙ ЮРІЙ ВАСИЛЬОИЧ не відповідає на дзвінки. Прошу врегулювати це…  Детальніше »

Андрей

Про цей «СПД», окрім слова «лайно» сказати більше нічого.........

Ростислав

Розблокуйте цільові картки!!!!!!!

А так милейшие люди

Тетяна

Я звісно розумію ,що сайт мертвий ,швидше за все,але як з вами взагалі можна зв'язатися?! Телефон канцелярії постійно "поза зоною ",на е-mail теж ніхто не відповідає...Це як взагалі?!

Олена

Дозвонитися не реально, листи направляють за старою адресою, хоча в заяві я робила наголос на зміну адреси проживання та листування. Може хто підкаже куди скаргу відправити...???

Галина

Повідомте, будь ласка, вул. Саксаганського, буд. 14 до Голосіївського відділу ДВС належить?

Олена

На майно підприемства було накладена заборона відчуження нерухомого майна. В листопаді 2020 року все сплатили. Досі не закрили отбтяження. Задорожня Тетяна Андріївна обіцяла розібратися, Фоя Ірина Олександрівна — обіцяла допомогти. Але досі питання не закрито. Телефони не відповідают. Канцелярія мовчить. За що співробітники ДВС Голосіівського району отримують зарплату?

Елена

Ужасная работа исполнителя Удавіцькая Євгенія Валентинівна. Грубейшие ошибки.

Администратор плохие комментарии удаляют!!!! Позор этой службе.

Наталія

З жовтня місяця мою справу то Задорожня, то Фоя ведуть і ніякого толку. Всі борги оплачені, а арешт майна ніхто не знімає.

Чудові люди, щоб так до них відносились в усіх установах, як вони до людей.

Оксана

Левицький Юрій Васильович, ще місяць тому Ви обіцяли вислати документи. ДЕ ВОНИ??? Я через вашу бездіяльність не те щоб аліменти, а й звичайну допомогу від держави не можу отримати!!!!!! Вам один хрін зарплату отримуєте. А мені що робити????