Дарницький районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Дарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіДарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 02099, місто Київ, вулиця Заслонова, будинок 16

Телефон: (095) 448-49-16, (044) 290-24-26

Електронна пошта: info_dvs362@ukr.net

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00  до 18.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Номер рахунку у форматі IBAN: UA488201720355239800000700420, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34968768, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34968768, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 

1.7
3
голосів
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
224 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександра

Такого безвідповідального ставлення я ще не зустрічала. Сім місяців годують сніданками. Виконавець на дзвінки не відповідає,хоча сам дав номер і назначив час дзвінка,постійно скидує або зайнято. На вайбер також не відповідає і статус прочитано. Папери усі готові,роботи на 15 хвилин,поставити підпис та печать,чому таке відношення. Треба писати скаргу у вищі інстанції?

Сергей

Доброго дня!

Не можу зрозуміти чому держвиконавець в реєстрі зняв арешт, а сторонам постанови не розіслав.

Адже законодавством передбачено те , що постанова про зняття арешту повинна бути розіслана усім сторонам, яким розсилалась постанова про накладення арешту!!!

Мені, наприклад незручно з іншого міста їхати на прийом в Дарницький районний відділ ДВС у прийомні години щоб отримати надруковану та підписану постанову та ще й передати її у Сервісний центр МВС.

Юлия

Все номера телефонов указанные для контакта с исполнительной службой постоянно заняты...такое вообще возможно!!??? Дозвонится нереально!!! Я хочу узнать у кого и как получить справку о том что бывший супруг должник для выезда с ребенком за границу.

Сергей

Доброго дня!

Як отримати пыдтвердження того, що кошти зараховані на рахунки РВ ДВС?

Ніна

Да, а как же другие долги, коммуналки например? У людей по 100 тысяч долга. И ничего не меняется. Живут себе тихонько и не платят на Канары ездят.

Ніна

И нет им запрета выезда за границу да? А как же так? Где же справедливость?

Інна

Доброго вечора!Уже просто накипіло,ходжу туди,як на роботу,а мені виконавець сьогодні каже,нічим допомогти не можу,а в боржника заборгованість 68900гр.(боржник Онікієнко С.С)Питання,чому Ви там працюєте?

Юлия

Чому я не отримую довiдку ,що не отримую алiменти. Мiсяць пройшов .i дозвониться неможливо. Це просто жах.

Тетяна

Доброго дня! у мене єдине питання, за яким з вказаних на сайті номерів телелефону можна додзвонитись? Жоден не відповідає, або взагалі данний номер не існує.

Світлана

Доброго дня!

Як таке можливо, 03,07,2018 було відкрито виконавче проваждення щодо сплати аліментів, в реєєстрі боржників колишнього чоловіка немає. коли приходила у виконавчу, мені тольком нічого не могли сказати, держ.виконавець взагалі сказава відкрито що займатися цим він не буде. вже березень 2019, в реєстрі боржників чоловіка колишнього до сих пір немає, алвментів звісно ж ніхто не пдатить.В мене питання, чи дадуть мені довідку у ВДВС про заборгованосіть по аліментам, щоб була змога виїхати за кородон з дитиною на відпочинок без згоди другого родителя?

Ольга

Доброго дня, я ще 14.08 відправила судовий наказ і всі необхідні документи для нарахування аліментів, мені і досі не прийшла відповідь, телефони, які вказані на сайті не можливо дозвонитися, як дізнатися через скільки прийде відповідь

Олена

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, по якій причині може не надаватися відповідь на звернення про стан виконання виконавчого провадження відносно боржника. Звернення від 23.09.2019р, є в наявності повідомлення про вручення поштового відправлення

Сергей

Доброго дня!

Хто може зорієнтувати в термінах.

Скільки часу передбачено для судового виконавця на Постанову про зняття арешту з моменту отримання заяви.?

Сергей

Я готовий замовити для забору постанови кур'єра.

Прислати кур'єра з пачкою паперу?

Сергей

Доброго дня!

Чи є порушенням те, що з 23.11.2017 р і донині судовиконавець не направив постанову про зняття арешту з рухомого майна ні органу який обмежував, ні боржнику, ні довіреній особі?

Сергей

Як діяти в такому випадку?

Ніна

А якщо лист прийшов з заборгованістю на аліменти і вказана інша дитина,мабуть перепутано. Цей лист вважається дійсним, чи ні?

Ніна

А у кого менять. И ведь если срок написан в ВС в теч. 10 дней, то как? И это все время. Ведь никто не виноват в ошибке

Ніна

И все таки действителен исп. лист с ошибками?

Ніна

Что значит закрытие исполнительного производства?

Ніна

Как происходит процедура изъятия должника из реестра боржників при погашенні заборгованості? В течении какого времени?

Віктор

Отримав виконавчий лист згідно додаткового рішення апеляційного суду по стягненню судових витрат (вступило в силу, в касації не оскаржено а тому виконання не зупинялось). Проте основне рішення Апеляційної інстанції на сьогоднішній день оскаржується в касації, та його виконання зупинено до завершення касаційного розгляду. 1. Чи може боржник в судовому порядку визнвати такий виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню? 2. Якщо так, то які наслідки будуть після повернення держ. виконавцем до суду виконавчого листа ( в законуі вказано, що повторне виконання такого документу не допускається). Це означає, що я не зможу після перегляду основного рішення апеляційного суду касаційним судом, повторно…  Детальніше »

Віктор

Чи правильно я зрозумів, що в разі повернення державним виконавцем виконавчого листа до суду на підставі п.5 ч.1 ст.39 та ч.3 ст.39 ЗУ «Про виконавче провадження» то після касаційного перегляду рішення апеляційної інстанції та в разі залишення його в силі — я зможу повторно звернутись до суду з заявою про видачу виконавчого листа і державний виконавець має обовязок відкрити нове виконавче провадження на загальних підставах? Тому що я не можу зрозуміти норму другого абз. ч.1 ст.40 цього Закону «Виконавче провадження, щодо якого винесено постанову про його закінчення, не може бути розпочате знову, крім випадків, передбачених цим Законом.» В разі повторного отримання…  Детальніше »

Віктор

Велике дякую за вичерпну і корисну консультацію.

Ніна

Неужели нет других проблем в стране, чем бороться с алименщиками. Кто платил, тот и будет платить.

Ніна

Тут конечно перегиб

Ніна

Да. Риторический может. Но не о том думает Минюст.

Віктор

Підкажіть будь-ласка. 27.04. 2018 пред’явлений до виконавчої служби виконавчий лист. Станом на 12.05.2018 виконавче провадження не відкрито. Розписано на виконавця і все. На прийомі у виконавця 11.05. він повідомив, що в нього фізично не було часу відкрити провадження так як моя заява йому була передана 08.05. Після того як він в моїй присутності ознайомився з заявою, виконавчим листом та квитанцією про сплату авансового внесу запевнив, що перешкод для відкриття провадження не має а тому до кінця дня провадження буде відкрито. Проте, станом на сьогодні, провадження так і не відкрито так як інформації про це в реєстрі не має. Чи є…  Детальніше »

Ніна

А как часто нужно отчитываться В ДВС квитанциями о оплате алиментов 3 или 6 мес?

Віктор

Дякую. Після скарги до начальника ВДВС провадження було відкрите. Виникло ще таке питання: Якщо боржник подасть клопотаня до виконавця з проханням зупинити виконавчі дії на підставі того, що основне рішення апеляційної інстанції на даний час переглядається в Верховному Суді та його виконання зупинено ухвалою ВС, то чи в праві виконавець таке клоптання задовольнити? (кошти стягнуті з боржника згідно з ДОДАТКОВОГО рішення апеляційного суду, яке в касації не оскаржувалось та його виконання Верховним Судом не зупинялось). P.S. Основне і додаткове рішеня йдуть під одним реєстраційним номером а тому в виконавчому листі зазначений цей номер та не конкретизовоно згідно якого саме рішення…  Детальніше »

Віктор

Дякую, будемо боротись.

Ольга

Доброго дня! Два тижні тому сплатила штраф за порушення. Квитанцію на електронну пошту виконавцю відправила (Білан Ю.С.). Але я досі в реєстрі боржників. Слухавку ніхто не бере на тому номері, який дали, мобільний вимкнено. Як бути?

Ніна

Каждый день читаешь в новостях усиление ответственности за алименти? Это зачем ?

Ніна

А чем веселее? Хотя бы намекните. Ну хорошо ну есть же которые вообще не платят и с гуся вода. Кто платит того и погоняют. С преступностью пусть лучше борются.

Ніна

А может ли потом отец в пенс. возрасте требовать от детей алименты? И насколько это законно?

Ніна

Т.е если платили ребенку, то потом у него будет обеспечена старость так?

Ніна

А если двое детей, то сколько алименты платить? (Если в браке ребенок — 1, и не в браке 1.) То как исчисляется?

Ніна

Если отец один. А ребенок один в браке. а другой не в браке. Как платить все равно ¼? Или меньше?

Ніна

¼ который не в браке? или меньше?

Алексей

Есть штраф за ПДД. По почте пришла постанова УПП и ВП виконвчої службы.

Подскажите оплатить стягнення на користь держави и вынагороду приватного виконавця можно по вышеуказанным реквизитам?

Ніна

Может кто-то другой занести в ДВС квитанции о оплате алиментов? Или почтой лучше?

Олег

Доброе утро. Подскажите когда и кто выдает постановление о снятие ареста на имущество? Чеки об уплате алиментов представлены в апреле месяце, а уже конец мая. Постановлено об запрете выезде заграницу сняли, а на имущество нет?!

Володимир

На мою адресу : Київ , вул.Бориса Гмирі 5 прийшов виклик державного виконавця Петренко М.О. від 24.05.2018 № 545558885/7 на імя Умаров Акмал.

Ціль виклику : Для примусового виконання такого документу:

Постанова № 190364 видана 13.06.2017

Документ видав ОКПП «Київ» Про стягнення штрафу 1700 грн

Повідомляю, що така особа (Умаров Акмал) нам невідома і ніколи не проживала по адресі: Київ ,вул.Бориса Гмирі 5.

Вірогідно він не громадянин України і «придумав» адресу свого проживання при проходженні паспортного контролю в ОКПП «Київ».

Прошу повідомити про це Д.В. Петренко М.О.

Володимир

Незнаючи направив тільки виконавчий лист про стягнення коштів без заяви та авансового платежу — його звісно повернули назад з відміткою про повернення. Тепер вже знаю що робити, але як правильно діяти. Направити ще раз з відповідними документами? Але на виконавчому листі стоїть помітка про повернення за п.8 ст.4. Що робити? Дякую!!!

Ольга

Доброго дня.

Є рішення про аліменти від 2008 року і не було жодної проплати. Був суд у 2016 на стягнення суми заборгованості та пені, який виніс рушення. Після подала в апеляційний (загальну суму пені повністю врізали), мені відмовили в апеляції, після того рішення від суду першої інстанції не надходило, боржник змінив прізвище. Дитина вимагає ,щоб я поновила справу по аліментах. З чого почати?

Сандульська Олена Володимирівна

Пидскажить батьласка Придбали автомашину в лизенг в ЕВРОКАР УКРАИНА Виплатили уси належни платежи 24-11 2017 р А 04-12 2017 р на майно компании був накладенийарешт Ришенням суду нам надали право власности на автомашину и зняли арешт вид 04-12-2017 р Коли ми звернулись в МРЕО там нам повидомили що ДарницькийРУЮ наложило знову арешт вид 10-03-2018р Про нанладени арешти нам нихто не повидомляв Як нам зняти арешти и оформити автомашину

ЄВГЕН

Добрий день,я житель черкаської обл. На моє рухоме майно накладено арешт дарницьким двс. Звідки воно взялось якщо я в києві навіть нене був?????????????

Алик

Какой порядок отзыва исполнительного листа банком?

И в какие сроки можно закрыть исполнительное производство и снять аресты.

Спасибо

Сандульська Олена Володимирівна

Чи знимлять арешт з автомашини по виконавчому впровадженню АСВП №55307413 яке включае в соби 175 виконавчих проваджень щодо стягнення заборгованостиз ТОВ ЕВРОКАР-УКРАИНА на користьфизичних осиб та держави на загальну суму боргу понад 2 милиони гр Якщо суд вид 14-05-2018 р визнав право власности на автомашину а виконавче провадження вид12-03-2018р

Алик

Спасибо за разьяснения.

Служашие и начальница отдела говорит в день невозможно.(много работы)

Как правильно аргументировать и отзывать?

Какие документы подовать?

Спасибо.