Дарницький районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Дарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіДарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 02099, місто Київ, вулиця Заслонова, будинок 16

Телефон: (095) 448-49-16, (044) 290-24-26

Електронна пошта: info_dvs362@ukr.net

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA488201720355239800000700420, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34968768, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34968768, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 

Підписатися
Повідомлення про
guest
265 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександра

Такого безвідповідального ставлення я ще не зустрічала. Сім місяців годують сніданками. Виконавець на дзвінки не відповідає,хоча сам дав номер і назначив час дзвінка,постійно скидує або зайнято. На вайбер також не відповідає і статус прочитано. Папери усі готові,роботи на 15 хвилин,поставити підпис та печать,чому таке відношення. Треба писати скаргу у вищі інстанції?

Юлия

Все номера телефонов указанные для контакта с исполнительной службой постоянно заняты...такое вообще возможно!!??? Дозвонится нереально!!! Я хочу узнать у кого и как получить справку о том что бывший супруг должник для выезда с ребенком за границу.

Інна

Доброго вечора!Уже просто накипіло,ходжу туди,як на роботу,а мені виконавець сьогодні каже,нічим допомогти не можу,а в боржника заборгованість 68900гр.(боржник Онікієнко С.С)Питання,чому Ви там працюєте?

Сергей

Доброго дня!

Не можу зрозуміти чому держвиконавець в реєстрі зняв арешт, а сторонам постанови не розіслав.

Адже законодавством передбачено те , що постанова про зняття арешту повинна бути розіслана усім сторонам, яким розсилалась постанова про накладення арешту!!!

Мені, наприклад незручно з іншого міста їхати на прийом в Дарницький районний відділ ДВС у прийомні години щоб отримати надруковану та підписану постанову та ще й передати її у Сервісний центр МВС.

Ольга

Комментарий не хороший у меня !!!

Каньовський Мартин Ростиславович , за три месяца не разу, не ответил мне на мои звонки, на мои смс, хотя они прочитаны , а звонки вообще просто сбрасывает. Даже уже не знаю через какую службу к нему достучаться, чтоб узнать на каком этапе исполнения моё заявление .

Неужели это нормально, такое поведение соцсотрудников ???

Інна

Не знаю за,що цілюди тільки отримують заробітну плату,постійно водять за ніс,свою роботу взагалі не виконують.Можливо хтось порадить куди звернутися,щоб ці люди хочаб на дзвінки відповідали!

Тетяна

Доброго дня! у мене єдине питання, за яким з вказаних на сайті номерів телелефону можна додзвонитись? Жоден не відповідає, або взагалі данний номер не існує.

Надія

Не розумію, чому вини там сидять, за що отримують заробітну плату? готую в суд документи на виконавця Каньовського, 2 місяці не може завершити виконавче провадження, яке було відкрите на виконання рішення суду, що скасоване в апеляції.

Мартине Ростиславовичу, вам не соромно?????

Last edited 1 рік назад by Надія
Анна

Будьте такі ласкаві і навчіть ваш персонал відповідати на телефонні дзвінки! Що за безвідповідальне ставлення?? Якщо ви не хочете спілкуватись ні з ким, будь ласка, повідомте як ще можна до вас достукатись?? Приходити у вікна стукати до вас чи голубів поштових відправляти?? Ми ж, ніби-то, не в середньовіччі живемо.

Сергей

Я готовий замовити для забору постанови кур'єра.

Прислати кур'єра з пачкою паперу?

Сергей

Доброго дня!

Як отримати пыдтвердження того, що кошти зараховані на рахунки РВ ДВС?

Ніна

А якщо лист прийшов з заборгованістю на аліменти і вказана інша дитина,мабуть перепутано. Цей лист вважається дійсним, чи ні?

Ніна

Да, а как же другие долги, коммуналки например? У людей по 100 тысяч долга. И ничего не меняется. Живут себе тихонько и не платят на Канары ездят.

Ніна

И нет им запрета выезда за границу да? А как же так? Где же справедливость?

Юлия

Чому я не отримую довiдку ,що не отримую алiменти. Мiсяць пройшов .i дозвониться неможливо. Це просто жах.

Світлана

Доброго дня!

Як таке можливо, 03,07,2018 було відкрито виконавче проваждення щодо сплати аліментів, в реєєстрі боржників колишнього чоловіка немає. коли приходила у виконавчу, мені тольком нічого не могли сказати, держ.виконавець взагалі сказава відкрито що займатися цим він не буде. вже березень 2019, в реєстрі боржників чоловіка колишнього до сих пір немає, алвментів звісно ж ніхто не пдатить.В мене питання, чи дадуть мені довідку у ВДВС про заборгованосіть по аліментам, щоб була змога виїхати за кородон з дитиною на відпочинок без згоди другого родителя?

Ольга

Доброго дня, я ще 14.08 відправила судовий наказ і всі необхідні документи для нарахування аліментів, мені і досі не прийшла відповідь, телефони, які вказані на сайті не можливо дозвонитися, як дізнатися через скільки прийде відповідь

Олена

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, по якій причині може не надаватися відповідь на звернення про стан виконання виконавчого провадження відносно боржника. Звернення від 23.09.2019р, є в наявності повідомлення про вручення поштового відправлення

Аня

Коли це недбальство вже закінчиться???? Коли вже наші «шановні» судові виконавці почнуть працювати? Чи вони там всі для краси сидять???

Сергій

Я так розумію, що це місце, де над усіма знущаються? Можливо дозвонитися за номером 0445660121?

Сергей

Доброго дня!

Хто може зорієнтувати в термінах.

Скільки часу передбачено для судового виконавця на Постанову про зняття арешту з моменту отримання заяви.?

Сергей

Доброго дня!

Чи є порушенням те, що з 23.11.2017 р і донині судовиконавець не направив постанову про зняття арешту з рухомого майна ні органу який обмежував, ні боржнику, ні довіреній особі?

Сергей

Як діяти в такому випадку?

Ніна

А у кого менять. И ведь если срок написан в ВС в теч. 10 дней, то как? И это все время. Ведь никто не виноват в ошибке

Ніна

И все таки действителен исп. лист с ошибками?

Ніна

Что значит закрытие исполнительного производства?

Ніна

Как происходит процедура изъятия должника из реестра боржників при погашенні заборгованості? В течении какого времени?

Віктор

Отримав виконавчий лист згідно додаткового рішення апеляційного суду по стягненню судових витрат (вступило в силу, в касації не оскаржено а тому виконання не зупинялось). Проте основне рішення Апеляційної інстанції на сьогоднішній день оскаржується в касації, та його виконання зупинено до завершення касаційного розгляду. 1. Чи може боржник в судовому порядку визнвати такий виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню? 2. Якщо так, то які наслідки будуть після повернення держ. виконавцем до суду виконавчого листа ( в законуі вказано, що повторне виконання такого документу не допускається). Це означає, що я не зможу після перегляду основного рішення апеляційного суду касаційним судом, повторно…  Детальніше »

Віктор

Чи правильно я зрозумів, що в разі повернення державним виконавцем виконавчого листа до суду на підставі п.5 ч.1 ст.39 та ч.3 ст.39 ЗУ «Про виконавче провадження» то після касаційного перегляду рішення апеляційної інстанції та в разі залишення його в силі — я зможу повторно звернутись до суду з заявою про видачу виконавчого листа і державний виконавець має обовязок відкрити нове виконавче провадження на загальних підставах? Тому що я не можу зрозуміти норму другого абз. ч.1 ст.40 цього Закону «Виконавче провадження, щодо якого винесено постанову про його закінчення, не може бути розпочате знову, крім випадків, передбачених цим Законом.» В разі повторного отримання…  Детальніше »

Віктор

Велике дякую за вичерпну і корисну консультацію.

Ніна

Неужели нет других проблем в стране, чем бороться с алименщиками. Кто платил, тот и будет платить.

Ніна

Тут конечно перегиб

Ніна

Да. Риторический может. Но не о том думает Минюст.

Віктор

Підкажіть будь-ласка. 27.04. 2018 пред’явлений до виконавчої служби виконавчий лист. Станом на 12.05.2018 виконавче провадження не відкрито. Розписано на виконавця і все. На прийомі у виконавця 11.05. він повідомив, що в нього фізично не було часу відкрити провадження так як моя заява йому була передана 08.05. Після того як він в моїй присутності ознайомився з заявою, виконавчим листом та квитанцією про сплату авансового внесу запевнив, що перешкод для відкриття провадження не має а тому до кінця дня провадження буде відкрито. Проте, станом на сьогодні, провадження так і не відкрито так як інформації про це в реєстрі не має. Чи є…  Детальніше »

Віктор

Дякую. Після скарги до начальника ВДВС провадження було відкрите. Виникло ще таке питання: Якщо боржник подасть клопотаня до виконавця з проханням зупинити виконавчі дії на підставі того, що основне рішення апеляційної інстанції на даний час переглядається в Верховному Суді та його виконання зупинено ухвалою ВС, то чи в праві виконавець таке клоптання задовольнити? (кошти стягнуті з боржника згідно з ДОДАТКОВОГО рішення апеляційного суду, яке в касації не оскаржувалось та його виконання Верховним Судом не зупинялось). P.S. Основне і додаткове рішеня йдуть під одним реєстраційним номером а тому в виконавчому листі зазначений цей номер та не конкретизовоно згідно якого саме рішення…  Детальніше »

Віктор

Дякую, будемо боротись.

Ольга

Доброго дня! Два тижні тому сплатила штраф за порушення. Квитанцію на електронну пошту виконавцю відправила (Білан Ю.С.). Але я досі в реєстрі боржників. Слухавку ніхто не бере на тому номері, який дали, мобільний вимкнено. Як бути?

Ніна

Каждый день читаешь в новостях усиление ответственности за алименти? Это зачем ?

Ніна

А чем веселее? Хотя бы намекните. Ну хорошо ну есть же которые вообще не платят и с гуся вода. Кто платит того и погоняют. С преступностью пусть лучше борются.

Ніна

А может ли потом отец в пенс. возрасте требовать от детей алименты? И насколько это законно?

Ніна

Т.е если платили ребенку, то потом у него будет обеспечена старость так?

Ніна

А если двое детей, то сколько алименты платить? (Если в браке ребенок — 1, и не в браке 1.) То как исчисляется?

Ніна

Если отец один. А ребенок один в браке. а другой не в браке. Как платить все равно ¼? Или меньше?

Ніна

¼ который не в браке? или меньше?

Алексей

Есть штраф за ПДД. По почте пришла постанова УПП и ВП виконвчої службы.

Подскажите оплатить стягнення на користь держави и вынагороду приватного виконавця можно по вышеуказанным реквизитам?

Ніна

Может кто-то другой занести в ДВС квитанции о оплате алиментов? Или почтой лучше?

Олег

Доброе утро. Подскажите когда и кто выдает постановление о снятие ареста на имущество? Чеки об уплате алиментов представлены в апреле месяце, а уже конец мая. Постановлено об запрете выезде заграницу сняли, а на имущество нет?!

Володимир

На мою адресу : Київ , вул.Бориса Гмирі 5 прийшов виклик державного виконавця Петренко М.О. від 24.05.2018 № 545558885/7 на імя Умаров Акмал.

Ціль виклику : Для примусового виконання такого документу:

Постанова № 190364 видана 13.06.2017

Документ видав ОКПП «Київ» Про стягнення штрафу 1700 грн

Повідомляю, що така особа (Умаров Акмал) нам невідома і ніколи не проживала по адресі: Київ ,вул.Бориса Гмирі 5.

Вірогідно він не громадянин України і «придумав» адресу свого проживання при проходженні паспортного контролю в ОКПП «Київ».

Прошу повідомити про це Д.В. Петренко М.О.

Володимир

Незнаючи направив тільки виконавчий лист про стягнення коштів без заяви та авансового платежу — його звісно повернули назад з відміткою про повернення. Тепер вже знаю що робити, але як правильно діяти. Направити ще раз з відповідними документами? Але на виконавчому листі стоїть помітка про повернення за п.8 ст.4. Що робити? Дякую!!!

Ольга

Доброго дня.

Є рішення про аліменти від 2008 року і не було жодної проплати. Був суд у 2016 на стягнення суми заборгованості та пені, який виніс рушення. Після подала в апеляційний (загальну суму пені повністю врізали), мені відмовили в апеляції, після того рішення від суду першої інстанції не надходило, боржник змінив прізвище. Дитина вимагає ,щоб я поновила справу по аліментах. З чого почати?