Дарницький районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Дарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіДарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 02099, місто Київ, вулиця Заслонова, будинок 16

Телефон: (095) 448-49-16, (044) 290-24-26

Електронна пошта: info_dvs362@ukr.net

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00  до 18.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Номер рахунку у форматі IBAN: UA488201720355239800000700420, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34968768, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34968768, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дарницький районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 

1
2
голосів
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
220 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергей

Доброго дня!

Не можу зрозуміти чому держвиконавець в реєстрі зняв арешт, а сторонам постанови не розіслав.

Адже законодавством передбачено те , що постанова про зняття арешту повинна бути розіслана усім сторонам, яким розсилалась постанова про накладення арешту!!!

Мені, наприклад незручно з іншого міста їхати на прийом в Дарницький районний відділ ДВС у прийомні години щоб отримати надруковану та підписану постанову та ще й передати її у Сервісний центр МВС.

Сергей

Доброго дня!

Як отримати пыдтвердження того, що кошти зараховані на рахунки РВ ДВС?

Сергей

Доброго дня!

Хто може зорієнтувати в термінах.

Скільки часу передбачено для судового виконавця на Постанову про зняття арешту з моменту отримання заяви.?

Сергей

Я готовий замовити для забору постанови кур'єра.

Прислати кур'єра з пачкою паперу?

Сергей

Доброго дня!

Чи є порушенням те, що з 23.11.2017 р і донині судовиконавець не направив постанову про зняття арешту з рухомого майна ні органу який обмежував, ні боржнику, ні довіреній особі?

Сергей

Як діяти в такому випадку?

Ніна

А якщо лист прийшов з заборгованістю на аліменти і вказана інша дитина,мабуть перепутано. Цей лист вважається дійсним, чи ні?

Ніна

А у кого менять. И ведь если срок написан в ВС в теч. 10 дней, то как? И это все время. Ведь никто не виноват в ошибке

Ніна

И все таки действителен исп. лист с ошибками?

Ніна

Что значит закрытие исполнительного производства?

Ніна

Как происходит процедура изъятия должника из реестра боржників при погашенні заборгованості? В течении какого времени?

Віктор

Отримав виконавчий лист згідно додаткового рішення апеляційного суду по стягненню судових витрат (вступило в силу, в касації не оскаржено а тому виконання не зупинялось). Проте основне рішення Апеляційної інстанції на сьогоднішній день оскаржується в касації, та його виконання зупинено до завершення касаційного розгляду. 1. Чи може боржник в судовому порядку визнвати такий виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню? 2. Якщо так, то які наслідки будуть після повернення держ. виконавцем до суду виконавчого листа ( в законуі вказано, що повторне виконання такого документу не допускається). Це означає, що я не зможу після перегляду основного рішення апеляційного суду касаційним судом, повторно…  Детальніше »

Віктор

Чи правильно я зрозумів, що в разі повернення державним виконавцем виконавчого листа до суду на підставі п.5 ч.1 ст.39 та ч.3 ст.39 ЗУ «Про виконавче провадження» то після касаційного перегляду рішення апеляційної інстанції та в разі залишення його в силі — я зможу повторно звернутись до суду з заявою про видачу виконавчого листа і державний виконавець має обовязок відкрити нове виконавче провадження на загальних підставах? Тому що я не можу зрозуміти норму другого абз. ч.1 ст.40 цього Закону «Виконавче провадження, щодо якого винесено постанову про його закінчення, не може бути розпочате знову, крім випадків, передбачених цим Законом.» В разі повторного отримання…  Детальніше »

Віктор

Велике дякую за вичерпну і корисну консультацію.

Ніна

Неужели нет других проблем в стране, чем бороться с алименщиками. Кто платил, тот и будет платить.

Ніна

Да, а как же другие долги, коммуналки например? У людей по 100 тысяч долга. И ничего не меняется. Живут себе тихонько и не платят на Канары ездят.

Ніна

И нет им запрета выезда за границу да? А как же так? Где же справедливость?

Ніна

Тут конечно перегиб

Ніна

Да. Риторический может. Но не о том думает Минюст.

Віктор

Підкажіть будь-ласка. 27.04. 2018 пред’явлений до виконавчої служби виконавчий лист. Станом на 12.05.2018 виконавче провадження не відкрито. Розписано на виконавця і все. На прийомі у виконавця 11.05. він повідомив, що в нього фізично не було часу відкрити провадження так як моя заява йому була передана 08.05. Після того як він в моїй присутності ознайомився з заявою, виконавчим листом та квитанцією про сплату авансового внесу запевнив, що перешкод для відкриття провадження не має а тому до кінця дня провадження буде відкрито. Проте, станом на сьогодні, провадження так і не відкрито так як інформації про це в реєстрі не має. Чи є…  Детальніше »

Ніна

А как часто нужно отчитываться В ДВС квитанциями о оплате алиментов 3 или 6 мес?

Віктор

Дякую. Після скарги до начальника ВДВС провадження було відкрите. Виникло ще таке питання: Якщо боржник подасть клопотаня до виконавця з проханням зупинити виконавчі дії на підставі того, що основне рішення апеляційної інстанції на даний час переглядається в Верховному Суді та його виконання зупинено ухвалою ВС, то чи в праві виконавець таке клоптання задовольнити? (кошти стягнуті з боржника згідно з ДОДАТКОВОГО рішення апеляційного суду, яке в касації не оскаржувалось та його виконання Верховним Судом не зупинялось). P.S. Основне і додаткове рішеня йдуть під одним реєстраційним номером а тому в виконавчому листі зазначений цей номер та не конкретизовоно згідно якого саме рішення…  Детальніше »

Віктор

Дякую, будемо боротись.

Ольга

Доброго дня! Два тижні тому сплатила штраф за порушення. Квитанцію на електронну пошту виконавцю відправила (Білан Ю.С.). Але я досі в реєстрі боржників. Слухавку ніхто не бере на тому номері, який дали, мобільний вимкнено. Як бути?

Ніна

Каждый день читаешь в новостях усиление ответственности за алименти? Это зачем ?

Ніна

А чем веселее? Хотя бы намекните. Ну хорошо ну есть же которые вообще не платят и с гуся вода. Кто платит того и погоняют. С преступностью пусть лучше борются.

Ніна

А может ли потом отец в пенс. возрасте требовать от детей алименты? И насколько это законно?

Ніна

Т.е если платили ребенку, то потом у него будет обеспечена старость так?

Ніна

А если двое детей, то сколько алименты платить? (Если в браке ребенок — 1, и не в браке 1.) То как исчисляется?

Ніна

Если отец один. А ребенок один в браке. а другой не в браке. Как платить все равно ¼? Или меньше?

Ніна

¼ который не в браке? или меньше?

Алексей

Есть штраф за ПДД. По почте пришла постанова УПП и ВП виконвчої службы.

Подскажите оплатить стягнення на користь держави и вынагороду приватного виконавця можно по вышеуказанным реквизитам?

Ніна

Может кто-то другой занести в ДВС квитанции о оплате алиментов? Или почтой лучше?

Олег

Доброе утро. Подскажите когда и кто выдает постановление о снятие ареста на имущество? Чеки об уплате алиментов представлены в апреле месяце, а уже конец мая. Постановлено об запрете выезде заграницу сняли, а на имущество нет?!

Володимир

На мою адресу : Київ , вул.Бориса Гмирі 5 прийшов виклик державного виконавця Петренко М.О. від 24.05.2018 № 545558885/7 на імя Умаров Акмал.

Ціль виклику : Для примусового виконання такого документу:

Постанова № 190364 видана 13.06.2017

Документ видав ОКПП «Київ» Про стягнення штрафу 1700 грн

Повідомляю, що така особа (Умаров Акмал) нам невідома і ніколи не проживала по адресі: Київ ,вул.Бориса Гмирі 5.

Вірогідно він не громадянин України і «придумав» адресу свого проживання при проходженні паспортного контролю в ОКПП «Київ».

Прошу повідомити про це Д.В. Петренко М.О.

Володимир

Незнаючи направив тільки виконавчий лист про стягнення коштів без заяви та авансового платежу — його звісно повернули назад з відміткою про повернення. Тепер вже знаю що робити, але як правильно діяти. Направити ще раз з відповідними документами? Але на виконавчому листі стоїть помітка про повернення за п.8 ст.4. Що робити? Дякую!!!

Ольга

Доброго дня.

Є рішення про аліменти від 2008 року і не було жодної проплати. Був суд у 2016 на стягнення суми заборгованості та пені, який виніс рушення. Після подала в апеляційний (загальну суму пені повністю врізали), мені відмовили в апеляції, після того рішення від суду першої інстанції не надходило, боржник змінив прізвище. Дитина вимагає ,щоб я поновила справу по аліментах. З чого почати?

Сандульська Олена Володимирівна

Пидскажить батьласка Придбали автомашину в лизенг в ЕВРОКАР УКРАИНА Виплатили уси належни платежи 24-11 2017 р А 04-12 2017 р на майно компании був накладенийарешт Ришенням суду нам надали право власности на автомашину и зняли арешт вид 04-12-2017 р Коли ми звернулись в МРЕО там нам повидомили що ДарницькийРУЮ наложило знову арешт вид 10-03-2018р Про нанладени арешти нам нихто не повидомляв Як нам зняти арешти и оформити автомашину

ЄВГЕН

Добрий день,я житель черкаської обл. На моє рухоме майно накладено арешт дарницьким двс. Звідки воно взялось якщо я в києві навіть нене був?????????????

Алик

Какой порядок отзыва исполнительного листа банком?

И в какие сроки можно закрыть исполнительное производство и снять аресты.

Спасибо

Сандульська Олена Володимирівна

Чи знимлять арешт з автомашини по виконавчому впровадженню АСВП №55307413 яке включае в соби 175 виконавчих проваджень щодо стягнення заборгованостиз ТОВ ЕВРОКАР-УКРАИНА на користьфизичних осиб та держави на загальну суму боргу понад 2 милиони гр Якщо суд вид 14-05-2018 р визнав право власности на автомашину а виконавче провадження вид12-03-2018р

Алик

Спасибо за разьяснения.

Служашие и начальница отдела говорит в день невозможно.(много работы)

Как правильно аргументировать и отзывать?

Какие документы подовать?

Спасибо.

Сандульська Олена Володимирівна

Х то и коли на повинен повидомити про зняття арешта з автомашини якщо копию ришення суда виконавча служба одержала 2-07-2018р а також нашу заяву на зняття арешта

Євген

Скажіть будь ласка, якщо аліменти не платили з 2013 року,а в 2016 році лишили батьківських прав,прийшов лист про заборгованість,тоді з 2016 року по цей час аліменти не нараховувались?

Сандульська Олена Володимирівна

До кого звертатись якщо державний виконавець видмовляеться дати письмову видповить на подану заяву

Сандульська Олена Володимирівна

Чи мав право державний виконавець наложувати вдруге арешт коли по першому арешту справа знаходилась в суди Перший арешт 04-12-2017р ришення приняте про скасування 14-05-2018р вповадження АСПВ№55307413 Другий арешт наложенийвид 10-03-2о18р по якому впровадженню нам нихто не повидомив Вислали йому заяву и постанову суда на право власностина автомашину щоб скасувати арешт вин видмовляеться хоча по таких документах нам уже 3 державних виконавци зняли арешти на автомашину Мотивом що вин не згоден з постановую суда и буде подавати апилячию Я не юрист но апиляция подаеться до 30 днив писля ришення суда но вин це не зробив

Руслан

Добрый день !Подскажите, как можно получить справку об отсутствии задолжености по алиментам. Спабоюси

Сандульська Олена Володимирівна

чи обовязково договор финансового лизенгу рееструвати нотариально з физичною особою

Сандульська Олена Володимирівна

Вибачте Тоди виходить що ваши державни виконавци не знають що договир финансового лизенгу з физичними особами не рееструеться ноториально Тому у позови до суда пишуть що це договир никчемний

Сандульська Олена Володимирівна

Куди нам звернутись щоб дизнатись чи числеться автомашина в розшуку Видеоконтроль-РУБИЖ Чиможем ми користуватисьавтомашиною якщо суд надав нам право власности а виконавци не виконують ришення суда и незнимають арешт Напевно чекають на скарги в Министерство юстиции