Деснянський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Деснянський районний відділ державної виконавчої служби міста КиївДеснянський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Адреса знаходження: 02232, місто Київ, вулиця Оноре де Бальзака, будинок 64 (2 поверх)

Телефон: (044) 515-07-50, (044) 515-89-45, (044) 515-08-80

Електронна пошта: vdvs.des@gmail.com

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.
Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00  до 18.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Розрахунковий рахунок № 37319000000355, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34972294, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Деснянський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37115000000355, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34972294, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Деснянський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Квітанції для сплати на рахунки Деснянського районного відділу державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Завантажити квитанцію для сплати заборгованості за ВП

Завантажити квитанцію для сплати авансового внеску

55
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Светлана
Гість
Светлана

Номер телефона 515-80-22, не рабочий.

Олена
Гість
Олена

Виконавець Черепеніна В.В. взагалі колись буває на своєму робочому місці?!

Завжди тільки й чую- її немає! — вона на больнічном!- вона за свій щот!!! -її не буде два дні, але ще два дні вихідні!!!!

Запитанння- коли ж вона виконує свою роботу?

Сергей
Гість
Сергей

Доброго дня повідомте мені реквізитидля для сплати штрафу та виконавчого збору по виконанню постанови про адмін. правопорушення.

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня! З приводу робочого дня...працює ще один виконавець Годзь Євген,він взагалі після відпусток на лікарняний відразу,може інформувати що база не працює,або взагалі цікавий варіант:"в мене немає часу займатися особисто вашим питанням ...".Я вже 10 місяців чекаю коли буде вільний час на моє питання )

що порадите робити?

Ігор
Гість
Ігор

Доброго дня. Як дізнатися суму штрафу, без втрати часу на відвідування вашого закладу?

АННА
Гість
АННА

Доброго дня ! підскажіть будь-ласка а Скрипка Ю.О та Нефедова О .С мають право приймати чеки від боржника без вказаного призначення платежу та без ПІП самого боржника!!!!Мають право орать на стягувача що їх Я ЯК СТЯГУВАЧ АЛІМЕНТОВ З...АЛА?????? А ПО ПОВОДУ ТЕ ЩО ВОНИ ТО В ВІДПУСТКІ АБО НА ЛІКАРНЯНОМ Я ВЗАГАЛІ МОВЧУ!!!!АБО Ж НЕ ДОЗВОЛЯТИ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ХОДОМ ВИКОНАВЧОЇ СПРАВИ ПІСЛЯ ПИСЬМОВОГО ЗВЕРНЕННЯ ???? Я ДУМАЮ ЩО НЕ МАЮТЬ!!!!! ЯКЩО В КОГОСЬ ТАКОЖ ТАКІ ПРОБЛЕМІ ТО ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЩОСЬ РОБИТИПОЧТА anyagorelaya@gmail.com МИ ЖЕВЕМО В ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ!!!

Ирина
Гість
Ирина

Добрый день!Подскажите,пожалуйста,хоть один номер телефона,на который к вам можно дозвониться.

АННА
Гість
АННА

АДМИН ОТВЕТЬ НА МОЕ ОБРАЩЕНИЯ!!!!!!Доброго дня ! підскажіть будь-ласка а Скрипка Ю.О та Нефедова О .С мають право приймати чеки від боржника без вказаного призначення платежу та без ПІП самого боржника!!!!Мають право орать на стягувача що їх Я ЯК СТЯГУВАЧ АЛІМЕНТОВ З...АЛА?????? А ПО ПОВОДУ ТЕ ЩО ВОНИ ТО В ВІДПУСТКІ АБО НА ЛІКАРНЯНОМ Я ВЗАГАЛІ МОВЧУ!!!!АБО Ж НЕ ДОЗВОЛЯТИ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ХОДОМ ВИКОНАВЧОЇ СПРАВИ ПІСЛЯ ПИСЬМОВОГО ЗВЕРНЕННЯ ???? Я ДУМАЮ ЩО НЕ МАЮТЬ!!!!! ЯКЩО В КОГОСЬ ТАКОЖ ТАКІ ПРОБЛЕМІ ТО ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЩОСЬ РОБИТИПОЧТА anyagorelaya@gmail.com МИ ЖЕВЕМО В ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ!!!

Сергій
Гість
Сергій

Мені надійшов лист з Постановою про відкриття виконавчого провадження щодо примусового стягнення штрафу за ДТП, яке сталося у липні цого року. АЛЕ! Я ще в липні все заплатив (і у ДАЇ, і судовий збір. Куди та що платити дали у суді). Більш того, без оплати мені не віддали би у суді Постанову, а у поліції водійські права. Я і у суді, і у поліції квітанції пред'являв! А зараз, тишком-нишком, винесли Постанову про примусове стягнення та інше. Це що за «новорічний подарунок»? Всі мої дані є, ніхто мене не звонив, не попереджав, не задавав ніяких питань, а тихесенько винесли Постанову! Це…  Детальніше »

світлана
Гість
світлана

Скажіть будь ласка,чому не перераховують аліменти на р\р,які поступили вам на рахунок,майже місяць назад.І для чого здається номер карти,якщо вони поступають вам?

Людмила
Гість
Людмила

Деснянского района исполнительная служба, не работает!!!а протирает штаны и юбки!!!!Щавель Олеся Владимировна, одна из них...Пожелания... научитесь работать как Печерская исполнительная служба...

Раиса
Гість
Раиса

Добрый день! Подскажите как связаться с Дегтярёвой Юлией Сергеевной, на какой электронный адрес можно прислать приложения по мат.делу?

леонид
Гість
леонид

человек умер а они присылают постановы на стягнення алиментов как их можна назвать

Леонид
Гість
Леонид

Спасибо за инфу)

Наталья
Гість
Наталья

Добрый день. можно ли заявления прислать по e-mail в формате Pdf?

Наталья
Гість
Наталья

Добрый день! Куда я могу обратиться с жалобой противоправных действий исполнителя???? Это же ужас! они совершенно игнорируют Закон ПРО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ !!!! С начальником связи нет, заместители вообще не владеют информацией и подкладывают в дело сфабрикованые акты!!!! ?????

Михаил
Гість
Михаил

Добрый вечер. Как скоро снимут арест с автомобиля, после оплаты штрафа и всего остального? Спасибо

Анонімно
Гість
Анонімно

Добрый день !

Какой номер телефона у Рады Николаевны ?

Спасибо

Вікторія
Гість
Вікторія

Добрий день. Телефоную на всі номери але ніхто не бере трубку. Коли буваютьть на місці працівники та державні виконавці?

Вікторія
Гість
Вікторія

Кому цікаво, то є один єдиний номер телефону 0634079180

Елена
Гість
Елена

Добрый день! Больше 20 дней были оплачены алименты,а их до сих пор нет на моём счету!!! Ни по одному номеру телефона вторую неделю никто не берёт трубку или сбрасывают! К кому обращаться? Куда ехать, писать, звонить?

Iрина
Гість
Iрина

Скажiть будь ласка, чому жоден з номерiв телефону не вiдповiдаэ, це до фейковi номер, або затяглася обiдня перерва???????????????:(

Наталия
Гість
Наталия

Добрый день,меня очень интересует почему я не могу к вам дозвонится .Почему-то никто не отвечает, я подала на алименты и не какого результата мне нужно обращаться куда-то выше?.. Скажите пожалуйста как ВЫ исполняете свою работу.......Проверьте пожалуйста информации о Рыбалко Виктора Евгениевича на оплату алиментов на оплату ребенка Рыбалко Кристину Викторовна.ПОЖАЛУЙСТА ПРОВЕРТЕ .

Наталия
Гість
Наталия

Добрый день , скажите пожалуйста для чего вам телефоны если вы на них не отвечаете я подала на алименты на рыбалко виктора евгениевича , и не какого ответа уже больше пол года как он не платит из вашей стороны ни какого действия мне обращаться куда-та выше или как ...

Анна
Гість
Анна

Здравствуйте, не перечисляли алименты, трубку не берут!!! Нашла номер на который можно пожаловаться 0444010570 Гаращенко Диана! Это управления исполнительной службы м.Киев

Віталій
Гість
Віталій

Добрий день, а хто виконавець по адресі вул. Волкова, 14?

Станислав
Гість
Станислав

Добрый день .ещё в пятницу все оплатил.квитанции принес 53762899.Рада Николаевна.снимите с реестра. 10 мин вам потратить ,а мне каждый день в 6000 грн просрочек по сделке насчитывают!!!