Деснянський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Деснянський районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіДеснянський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 02232, місто Київ, вулиця Оноре де Бальзака, будинок 64 (2 поверх)

Телефон: (044) 515-07-50, (044) 515-89-45, (044) 515-08-80, (068) 809-60-24, (063) 407-91-80

Електронна пошта: vdvs.des@gmail.com

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00  до 18.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA198201720355269000000700355, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34972294, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Деснянський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34972294, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Деснянський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 

135
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Светлана
Гість
Светлана

Номер телефона 515-80-22, не рабочий.

Олена
Гість
Олена

Виконавець Черепеніна В.В. взагалі колись буває на своєму робочому місці?!

Завжди тільки й чую- її немає! — вона на больнічном!- вона за свій щот!!! -її не буде два дні, але ще два дні вихідні!!!!

Запитанння- коли ж вона виконує свою роботу?

Сергей
Гість
Сергей

Доброго дня повідомте мені реквізитидля для сплати штрафу та виконавчого збору по виконанню постанови про адмін. правопорушення.

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня! З приводу робочого дня...працює ще один виконавець Годзь Євген,він взагалі після відпусток на лікарняний відразу,може інформувати що база не працює,або взагалі цікавий варіант:"в мене немає часу займатися особисто вашим питанням ...".Я вже 10 місяців чекаю коли буде вільний час на моє питання )

що порадите робити?

Ігор
Гість
Ігор

Доброго дня. Як дізнатися суму штрафу, без втрати часу на відвідування вашого закладу?

АННА
Гість
АННА

Доброго дня ! підскажіть будь-ласка а Скрипка Ю.О та Нефедова О .С мають право приймати чеки від боржника без вказаного призначення платежу та без ПІП самого боржника!!!!Мають право орать на стягувача що їх Я ЯК СТЯГУВАЧ АЛІМЕНТОВ З...АЛА?????? А ПО ПОВОДУ ТЕ ЩО ВОНИ ТО В ВІДПУСТКІ АБО НА ЛІКАРНЯНОМ Я ВЗАГАЛІ МОВЧУ!!!!АБО Ж НЕ ДОЗВОЛЯТИ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ХОДОМ ВИКОНАВЧОЇ СПРАВИ ПІСЛЯ ПИСЬМОВОГО ЗВЕРНЕННЯ ???? Я ДУМАЮ ЩО НЕ МАЮТЬ!!!!! ЯКЩО В КОГОСЬ ТАКОЖ ТАКІ ПРОБЛЕМІ ТО ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЩОСЬ РОБИТИПОЧТА anyagorelaya@gmail.com МИ ЖЕВЕМО В ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ!!!

Ирина
Гість
Ирина

Добрый день!Подскажите,пожалуйста,хоть один номер телефона,на который к вам можно дозвониться.

АННА
Гість
АННА

АДМИН ОТВЕТЬ НА МОЕ ОБРАЩЕНИЯ!!!!!!Доброго дня ! підскажіть будь-ласка а Скрипка Ю.О та Нефедова О .С мають право приймати чеки від боржника без вказаного призначення платежу та без ПІП самого боржника!!!!Мають право орать на стягувача що їх Я ЯК СТЯГУВАЧ АЛІМЕНТОВ З...АЛА?????? А ПО ПОВОДУ ТЕ ЩО ВОНИ ТО В ВІДПУСТКІ АБО НА ЛІКАРНЯНОМ Я ВЗАГАЛІ МОВЧУ!!!!АБО Ж НЕ ДОЗВОЛЯТИ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ХОДОМ ВИКОНАВЧОЇ СПРАВИ ПІСЛЯ ПИСЬМОВОГО ЗВЕРНЕННЯ ???? Я ДУМАЮ ЩО НЕ МАЮТЬ!!!!! ЯКЩО В КОГОСЬ ТАКОЖ ТАКІ ПРОБЛЕМІ ТО ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЩОСЬ РОБИТИПОЧТА anyagorelaya@gmail.com МИ ЖЕВЕМО В ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ!!!

Сергій
Гість
Сергій

Мені надійшов лист з Постановою про відкриття виконавчого провадження щодо примусового стягнення штрафу за ДТП, яке сталося у липні цого року. АЛЕ! Я ще в липні все заплатив (і у ДАЇ, і судовий збір. Куди та що платити дали у суді). Більш того, без оплати мені не віддали би у суді Постанову, а у поліції водійські права. Я і у суді, і у поліції квітанції пред'являв! А зараз, тишком-нишком, винесли Постанову про примусове стягнення та інше. Це що за «новорічний подарунок»? Всі мої дані є, ніхто мене не звонив, не попереджав, не задавав ніяких питань, а тихесенько винесли Постанову! Це…  Детальніше »

світлана
Гість
світлана

Скажіть будь ласка,чому не перераховують аліменти на р\р,які поступили вам на рахунок,майже місяць назад.І для чого здається номер карти,якщо вони поступають вам?

Людмила
Гість
Людмила

Деснянского района исполнительная служба, не работает!!!а протирает штаны и юбки!!!!Щавель Олеся Владимировна, одна из них...Пожелания... научитесь работать как Печерская исполнительная служба...

Раиса
Гість
Раиса

Добрый день! Подскажите как связаться с Дегтярёвой Юлией Сергеевной, на какой электронный адрес можно прислать приложения по мат.делу?

леонид
Гість
леонид

человек умер а они присылают постановы на стягнення алиментов как их можна назвать

Леонид
Гість
Леонид

Спасибо за инфу)

Наталья
Гість
Наталья

Добрый день. можно ли заявления прислать по e-mail в формате Pdf?

Наталья
Гість
Наталья

Добрый день! Куда я могу обратиться с жалобой противоправных действий исполнителя???? Это же ужас! они совершенно игнорируют Закон ПРО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ !!!! С начальником связи нет, заместители вообще не владеют информацией и подкладывают в дело сфабрикованые акты!!!! ?????

Михаил
Гість
Михаил

Добрый вечер. Как скоро снимут арест с автомобиля, после оплаты штрафа и всего остального? Спасибо

Анонімно
Гість
Анонімно

Добрый день !

Какой номер телефона у Рады Николаевны ?

Спасибо

Вікторія
Гість
Вікторія

Добрий день. Телефоную на всі номери але ніхто не бере трубку. Коли буваютьть на місці працівники та державні виконавці?

Вікторія
Гість
Вікторія

Кому цікаво, то є один єдиний номер телефону 0634079180

Елена
Гість
Елена

Добрый день! Больше 20 дней были оплачены алименты,а их до сих пор нет на моём счету!!! Ни по одному номеру телефона вторую неделю никто не берёт трубку или сбрасывают! К кому обращаться? Куда ехать, писать, звонить?

Iрина
Гість
Iрина

Скажiть будь ласка, чому жоден з номерiв телефону не вiдповiдаэ, це до фейковi номер, або затяглася обiдня перерва???????????????:(

Наталия
Гість
Наталия

Добрый день,меня очень интересует почему я не могу к вам дозвонится .Почему-то никто не отвечает, я подала на алименты и не какого результата мне нужно обращаться куда-то выше?.. Скажите пожалуйста как ВЫ исполняете свою работу.......Проверьте пожалуйста информации о Рыбалко Виктора Евгениевича на оплату алиментов на оплату ребенка Рыбалко Кристину Викторовна.ПОЖАЛУЙСТА ПРОВЕРТЕ .

Наталия
Гість
Наталия

Добрый день , скажите пожалуйста для чего вам телефоны если вы на них не отвечаете я подала на алименты на рыбалко виктора евгениевича , и не какого ответа уже больше пол года как он не платит из вашей стороны ни какого действия мне обращаться куда-та выше или как ...

Анна
Гість
Анна

Здравствуйте, не перечисляли алименты, трубку не берут!!! Нашла номер на который можно пожаловаться 0444010570 Гаращенко Диана! Это управления исполнительной службы м.Киев

Віталій
Гість
Віталій

Добрий день, а хто виконавець по адресі вул. Волкова, 14?

Станислав
Гість
Станислав

Добрый день .ещё в пятницу все оплатил.квитанции принес 53762899.Рада Николаевна.снимите с реестра. 10 мин вам потратить ,а мне каждый день в 6000 грн просрочек по сделке насчитывают!!!

Українка
Гість
Українка

Хочу висловити своє захоплення співробітниками Деснянського відділу виконавчої служби! Професіоналізм та неупереджений підхід до справи — велика рідкість в наш час. Диких Олена Василівна, Зленко Оксана Василівна, Васильченко Михайло Михайлович! Завдяки вам у мене з'явилася впевненість, що в нашій багатостраждальній Державі ще не все пропало. Ще не вмерла в Україні людяність та чесність! Низький вам уклін! Так тримати! З повагою до вас.

Андрей
Гість
Андрей

Вопрос к представителям этой исполнительной службы. Это нормально, что мне на протяжении двух лет ни одной бумажки, повестки или постановы не приходило по месту прописки и вчера я при проходе таможни получаю возврат из-за постановы сделанной полгода назад о запрете пересекать границу? Постанова, которую я в глаза не видел и не слышал? Я это так не оставлю, с понедельника нанимаю адвоката и буду начинать разбирательство. Служба работает как попало и не выполняет свои прямые задачи! Если вам интересно, кто я вот номер ВП №45444016. P.S. Еще два года назад я писал заявление на перенаправление моего дела по месту прописки (г.…  Детальніше »

Александр
Гість
Александр

После оплаты штрафа и написание заявы, в какой срок исполнитель обязан удалить данные с единого государственного реестра должников.

Денис
Гість
Денис

В случае оплаты должником и вынесения постановлений инспектором в течении какого срока ДВС должна отправить уведомления в банки в которых есть ограничения согласно ЗУ «Про виконавче провадження» ?

Стрепетова Е.С. при личном разговоре говорит, что ждать пока снимут ограничение в Банках месяц, все люди ждут, чем это предусмотрено, прошу аргументированного разъяснения ?

Виктория
Гість
Виктория

Скажите пожалуйста написала заявление по уплате алиментов 4 месяца назад, почему мне никто не звонит , не пишет, нет писем, что мне вообще делать если у бывшего мужа весит долг по алиментам за 3 месяца ?

Жанна
Гість
Жанна

Доброго дня! Згідно судового наказу Деснянського районного суду м. Києва від 10.08.2018 № 754/10376/18 боржник зобов’язаний сплачувати аліменти на утримання спільної неповнолітньої дитини 2014 р.н., у розмірі ¼ частини від усіх видів його заробітку (доходу), але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму та не більше десяти прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку, починаючи з 01 серпня 2018 року і до досягнення дитиною повноліття.Жодного разу боржником аліментів офіційно сплачено не було. До виконавчої служби він не являється. Колишній державний виконавець по виконанню вищезазначеного судового наказу Шпак Р.В. — бездіяв. За його словами «він не може притягнути боржника за вуха до виконавчої…  Детальніше »

Оксана
Гість
Оксана

Добрый день, почему ничего не делаю по долгам ? У бывшего долг по алиментам , а исполнительная ничего не делает .

Эмиль
Гість
Эмиль

Исполнитель — Васильченко М.М. тел. 515-50-22 никогда не берет трубку телефона. При том что сидит сам в кабинете и принципиально не берет трубку. Не хочешь работать чего там сидеть.

Тигран
Гість
Тигран

Редкостные козлы, без разбора, у инвалида арестовали мизерный счёт по ошибке и морозятся. Надо написать жалобу на эту шарашкину контору.

Олександр
Гість
Олександр

Хочу поблагодарить сотрудников за профессионализм и приветливость.

Ведь очень непросто в столь сложной работе соблюдать вежливость и вникнуть в проблемы каждого приходящего человека.

С уважением, Александр Сафронов.

(заслуженный работник культуры Украины)

Ліля
Гість
Ліля

Добрий день.

Підскажіть, будь ласка, чи є зразок заяви (чи вона має бути у довільному порядку) для надання виконавчій службі своїх реквізитів для отримання аліментів?

І на чиє ім'я її потрібно надіслати?

Марина
Гість
Марина

Добрый день.

Сегодня пришло уведомление с ПриватБанка:

«На жаль, банк змушений призупинити операції за Вашими рахунками згідно з постановою про накладення арешту ВДВС ДЕСНЯНСЬКОГО РУЮ У М.КИЄВI.

Ваші рахунки арештовано, доки ВДВС ДЕСНЯНСЬКОГО РУЮ У М.КИЄВI не надішле в банк постанову про зняття арешту.»

Дозвониться в ВДВС за целый день так и не смогла. Постановы в глаза не видела.

Подскажите как можно получить информацию о постанове без визита в ВДВС.

Заранее благодарна.

Марина
Гість
Марина

Уже почти год туда ходить муж, чтобы оплатить долг по алиментам. Три раза терялись документы. А теперь ещё и карту заблокировали. Когда с работы позвонил бухгалтер и спросил, на каком основании заблокировали Счёт, если он каждый месяц перечисляет алименты и плюс ещё долг. А в ответ тишина

Микола
Гість
Микола

Скажіть як дізнатися суму боргу?

Artem
Гість
Artem

А 28.12.2019 робоча суббота?

Artem
Гість
Artem

Не беруть слухавку на всі 3 номери. І як дізнатися інформацію?

Анна
Гість
Анна

Яким чином (окрім особистого візититу) я можу звязатися з виконавцем Ференець Світланою Сергіївною? Жоден номер не відповідає (цілий день телефоную)?

Додаткове питання: Навіщо втановлений телефонний звязок в Деснянській виконавчій службі, якщо працівники упорно ігнорують телефонні дзвінки?

Анна
Гість
Анна

як звязатись з виконавцем Ференець С.С.????????

Женя
Гість
Женя

реквизиты депозитного счета не правильные

Сергей
Гість
Сергей

Добрый день пишу вам на почту , не кто не отвечает . прошу надати новi реквизити вп 51792044. Проплата не проходит по старим реквiзитам!!!!

Виктория
Гість
Виктория

Как узнать продвигается ли моё дело по алиментам? Прошло уже 8 месяцев после подачи исполнительного листа, а мне ни звонка ни чего абсолютно

Виктория
Гість
Виктория

Здравствуйте, подавала заявление летом "исполнительный лист "по срочному выполнению решения суда по алиментам, отнесла все документы, прошло уже 10 месяцев, меня никто не посещает как продвигается дело. Что вообще происходит? Что мне делать ?

Николай
Гість
Николай

арестовали счета в привате.узнать причину можно Якименко Н.В