Деснянський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Деснянський районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіДеснянський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 02232, місто Київ, вулиця Оноре де Бальзака, будинок 64 (2 поверх)

Телефон: (044) 515-80-22, (068) 809-60-24, (063) 407-91-80, (044) 515-89-45, (044) 515-08-80, (044) 515-81-01

Електронна пошта: vdvs.des@gmail.com

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: у зв'язку з карантинними обмеженнями прийом громадян не проводиться.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA198201720355269000000700355, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34972294, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Деснянський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34972294, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Деснянський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 

Підписатися
Повідомлення про
guest
172 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила Дардурі

Жах!Таке враження,що там працюють коллектори,а не виконавці!Безвідповідальне відношення до своєї роботи,байдужість до людей,які туди приходять,стиль розмови і поведінки з відвідувачами на низькому рівні,а головне ,що заступник начальника хвалиться тим,що коли хоче,тоді і виставляє собі години обіду!!!!Хто вас туди посадив і звідки понабирав?А таблички про що свідчать?На дверях заступника написано,що тут працює термінал!!!!Скоріше термінатор,який будь-якими методами виколачує гроші!Яка там буде довіра до влади,якщо так працює державна установа?

Вікторія

Добрий день. Телефоную на всі номери але ніхто не бере трубку. Коли буваютьть на місці працівники та державні виконавці?

Людмила

Деснянского района исполнительная служба, не работает!!!а протирает штаны и юбки!!!!Щавель Олеся Владимировна, одна из них...Пожелания... научитесь работать как Печерская исполнительная служба...

АННА

АДМИН ОТВЕТЬ НА МОЕ ОБРАЩЕНИЯ!!!!!!Доброго дня ! підскажіть будь-ласка а Скрипка Ю.О та Нефедова О .С мають право приймати чеки від боржника без вказаного призначення платежу та без ПІП самого боржника!!!!Мають право орать на стягувача що їх Я ЯК СТЯГУВАЧ АЛІМЕНТОВ З...АЛА?????? А ПО ПОВОДУ ТЕ ЩО ВОНИ ТО В ВІДПУСТКІ АБО НА ЛІКАРНЯНОМ Я ВЗАГАЛІ МОВЧУ!!!!АБО Ж НЕ ДОЗВОЛЯТИ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ХОДОМ ВИКОНАВЧОЇ СПРАВИ ПІСЛЯ ПИСЬМОВОГО ЗВЕРНЕННЯ ???? Я ДУМАЮ ЩО НЕ МАЮТЬ!!!!! ЯКЩО В КОГОСЬ ТАКОЖ ТАКІ ПРОБЛЕМІ ТО ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЩОСЬ РОБИТИПОЧТА anyagorelaya@gmail.com МИ ЖЕВЕМО В ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ!!!

Алёна

Добрый день! Я Вас не тревожила года 2. Устала честно. Сейчас буду вас тормошить снова. Мой бывший «муж»-Кириченко Игорь Михайлович, 18.01.1970 г. р., прописан по ул.Братиславская 42, кв.150, Деснянский р-н, г. Киев с 2012 г. не платит алименты на ребёнка. Я Вам писала тысячу раз, живу в другой области, вдали от Киева. У него долгов собралось более 300 тыс. грн. Он никуда не исчезал, проживает в г. Киев, работал последнее место работы на ул.Магнитогорская,1, женился, родил нового 125-го ребёнка, живут в Киеве. Об этом Вам сообщала милиция. Вы ничего не предприняли в течении 8 лет, чтобы заставить этого злостного неплательщика…  Детальніше »

Ирина

Добрый день!Подскажите,пожалуйста,хоть один номер телефона,на который к вам можно дозвониться.

Сергій

Мені надійшов лист з Постановою про відкриття виконавчого провадження щодо примусового стягнення штрафу за ДТП, яке сталося у липні цого року. АЛЕ! Я ще в липні все заплатив (і у ДАЇ, і судовий збір. Куди та що платити дали у суді). Більш того, без оплати мені не віддали би у суді Постанову, а у поліції водійські права. Я і у суді, і у поліції квітанції пред'являв! А зараз, тишком-нишком, винесли Постанову про примусове стягнення та інше. Це що за «новорічний подарунок»? Всі мої дані є, ніхто мене не звонив, не попереджав, не задавав ніяких питань, а тихесенько винесли Постанову! Це…  Детальніше »

Наталья

Добрый день! Куда я могу обратиться с жалобой противоправных действий исполнителя???? Это же ужас! они совершенно игнорируют Закон ПРО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ !!!! С начальником связи нет, заместители вообще не владеют информацией и подкладывают в дело сфабрикованые акты!!!! ?????

Владимир

Сегодня банки мне озвучили, что у меня открыто дело ДОЛЖНИК. ! Короче, пока я искал нашел телефоны исполнительной службы. набрал Савинкова Леся Владимировна. Попросила прислать ей что на меня выставлено. После чего выслала чего сколько и куда надо было оплатить. Но Я нашел все старые оригиналы платежки полуторагодовалой давности и выслал ей. Моментально разобралась и сказала: «супер» и в течение часа все « стан ВП : Відкрито — сняла.

И за это ей большое человеческое спасибо!

Анна

Яким чином (окрім особистого візититу) я можу звязатися з виконавцем Ференець Світланою Сергіївною? Жоден номер не відповідає (цілий день телефоную)?

Додаткове питання: Навіщо втановлений телефонний звязок в Деснянській виконавчій службі, якщо працівники упорно ігнорують телефонні дзвінки?

Александр

После оплаты штрафа и написание заявы, в какой срок исполнитель обязан удалить данные с единого государственного реестра должников.

світлана

Скажіть будь ласка,чому не перераховують аліменти на р\р,які поступили вам на рахунок,майже місяць назад.І для чого здається номер карти,якщо вони поступають вам?

Вікторія

Кому цікаво, то є один єдиний номер телефону 0634079180

Тигран

Редкостные козлы, без разбора, у инвалида арестовали мизерный счёт по ошибке и морозятся. Надо написать жалобу на эту шарашкину контору.

Виктория

Здравствуйте, подавала заявление летом "исполнительный лист "по срочному выполнению решения суда по алиментам, отнесла все документы, прошло уже 10 месяцев, меня никто не посещает как продвигается дело. Что вообще происходит? Что мне делать ?

Олена

Виконавець Черепеніна В.В. взагалі колись буває на своєму робочому місці?!

Завжди тільки й чую- її немає! — вона на больнічном!- вона за свій щот!!! -її не буде два дні, але ще два дні вихідні!!!!

Запитанння- коли ж вона виконує свою роботу?

Оксана

Добрый день, почему ничего не делаю по долгам ? У бывшего долг по алиментам , а исполнительная ничего не делает .

Эмиль

Исполнитель — Васильченко М.М. тел. 515-50-22 никогда не берет трубку телефона. При том что сидит сам в кабинете и принципиально не берет трубку. Не хочешь работать чего там сидеть.

Светлана

Номер телефона 515-80-22, не рабочий.

Сергей

Доброго дня повідомте мені реквізитидля для сплати штрафу та виконавчого збору по виконанню постанови про адмін. правопорушення.

Ігор

Доброго дня. Як дізнатися суму штрафу, без втрати часу на відвідування вашого закладу?

АННА

Доброго дня ! підскажіть будь-ласка а Скрипка Ю.О та Нефедова О .С мають право приймати чеки від боржника без вказаного призначення платежу та без ПІП самого боржника!!!!Мають право орать на стягувача що їх Я ЯК СТЯГУВАЧ АЛІМЕНТОВ З...АЛА?????? А ПО ПОВОДУ ТЕ ЩО ВОНИ ТО В ВІДПУСТКІ АБО НА ЛІКАРНЯНОМ Я ВЗАГАЛІ МОВЧУ!!!!АБО Ж НЕ ДОЗВОЛЯТИ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ХОДОМ ВИКОНАВЧОЇ СПРАВИ ПІСЛЯ ПИСЬМОВОГО ЗВЕРНЕННЯ ???? Я ДУМАЮ ЩО НЕ МАЮТЬ!!!!! ЯКЩО В КОГОСЬ ТАКОЖ ТАКІ ПРОБЛЕМІ ТО ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЩОСЬ РОБИТИПОЧТА anyagorelaya@gmail.com МИ ЖЕВЕМО В ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ!!!

Раиса

Добрый день! Подскажите как связаться с Дегтярёвой Юлией Сергеевной, на какой электронный адрес можно прислать приложения по мат.делу?

Леонид

Спасибо за инфу)

Наталья

Добрый день. можно ли заявления прислать по e-mail в формате Pdf?

Михаил

Добрый вечер. Как скоро снимут арест с автомобиля, после оплаты штрафа и всего остального? Спасибо

Анонімно

Добрый день !

Какой номер телефона у Рады Николаевны ?

Спасибо

Елена

Добрый день! Больше 20 дней были оплачены алименты,а их до сих пор нет на моём счету!!! Ни по одному номеру телефона вторую неделю никто не берёт трубку или сбрасывают! К кому обращаться? Куда ехать, писать, звонить?

Iрина

Скажiть будь ласка, чому жоден з номерiв телефону не вiдповiдаэ, це до фейковi номер, або затяглася обiдня перерва???????????????:(

Наталия

Добрый день,меня очень интересует почему я не могу к вам дозвонится .Почему-то никто не отвечает, я подала на алименты и не какого результата мне нужно обращаться куда-то выше?.. Скажите пожалуйста как ВЫ исполняете свою работу.......Проверьте пожалуйста информации о Рыбалко Виктора Евгениевича на оплату алиментов на оплату ребенка Рыбалко Кристину Викторовна.ПОЖАЛУЙСТА ПРОВЕРТЕ .

Наталия

Добрый день , скажите пожалуйста для чего вам телефоны если вы на них не отвечаете я подала на алименты на рыбалко виктора евгениевича , и не какого ответа уже больше пол года как он не платит из вашей стороны ни какого действия мне обращаться куда-та выше или как ...

Анна

Здравствуйте, не перечисляли алименты, трубку не берут!!! Нашла номер на который можно пожаловаться 0444010570 Гаращенко Диана! Это управления исполнительной службы м.Киев

Віталій

Добрий день, а хто виконавець по адресі вул. Волкова, 14?

Денис

В случае оплаты должником и вынесения постановлений инспектором в течении какого срока ДВС должна отправить уведомления в банки в которых есть ограничения согласно ЗУ «Про виконавче провадження» ?

Стрепетова Е.С. при личном разговоре говорит, что ждать пока снимут ограничение в Банках месяц, все люди ждут, чем это предусмотрено, прошу аргументированного разъяснения ?

Виктория

Скажите пожалуйста написала заявление по уплате алиментов 4 месяца назад, почему мне никто не звонит , не пишет, нет писем, что мне вообще делать если у бывшего мужа весит долг по алиментам за 3 месяца ?

Жанна

Доброго дня! Згідно судового наказу Деснянського районного суду м. Києва від 10.08.2018 № 754/10376/18 боржник зобов’язаний сплачувати аліменти на утримання спільної неповнолітньої дитини 2014 р.н., у розмірі ¼ частини від усіх видів його заробітку (доходу), але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму та не більше десяти прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку, починаючи з 01 серпня 2018 року і до досягнення дитиною повноліття.Жодного разу боржником аліментів офіційно сплачено не було. До виконавчої служби він не являється. Колишній державний виконавець по виконанню вищезазначеного судового наказу Шпак Р.В. — бездіяв. За його словами «він не може притягнути боржника за вуха до виконавчої…  Детальніше »

Ліля

Добрий день.

Підскажіть, будь ласка, чи є зразок заяви (чи вона має бути у довільному порядку) для надання виконавчій службі своїх реквізитів для отримання аліментів?

І на чиє ім'я її потрібно надіслати?

Марина

Добрый день.

Сегодня пришло уведомление с ПриватБанка:

«На жаль, банк змушений призупинити операції за Вашими рахунками згідно з постановою про накладення арешту ВДВС ДЕСНЯНСЬКОГО РУЮ У М.КИЄВI.

Ваші рахунки арештовано, доки ВДВС ДЕСНЯНСЬКОГО РУЮ У М.КИЄВI не надішле в банк постанову про зняття арешту.»

Дозвониться в ВДВС за целый день так и не смогла. Постановы в глаза не видела.

Подскажите как можно получить информацию о постанове без визита в ВДВС.

Заранее благодарна.

Марина

Уже почти год туда ходить муж, чтобы оплатить долг по алиментам. Три раза терялись документы. А теперь ещё и карту заблокировали. Когда с работы позвонил бухгалтер и спросил, на каком основании заблокировали Счёт, если он каждый месяц перечисляет алименты и плюс ещё долг. А в ответ тишина

Микола

Скажіть як дізнатися суму боргу?

Artem

А 28.12.2019 робоча суббота?

Artem

Не беруть слухавку на всі 3 номери. І як дізнатися інформацію?

Анна

як звязатись з виконавцем Ференець С.С.????????

Женя

реквизиты депозитного счета не правильные

Сергей

Добрый день пишу вам на почту , не кто не отвечает . прошу надати новi реквизити вп 51792044. Проплата не проходит по старим реквiзитам!!!!

Виктория

Как узнать продвигается ли моё дело по алиментам? Прошло уже 8 месяцев после подачи исполнительного листа, а мне ни звонка ни чего абсолютно

Валентина

чому заблоковані рахунки до кого звернутись?

Юрій

Добрий день! Як можна з вами вийти на контакти з приводу проходження практики студентів КНТЕУ у вашій установі відповідно до Меморандуму про співпрацю від 29.03.2017.

На численні дзвінки за номером 515 07 50 відповіді не отримав.

Світлана

Доброго ранку ! Надішліть, будь ласка, нові реквізити для стягнення аліментів.

Старі були такі : Деснянський РВДВС м.Києва Головного територіального управління юстиції у м.Києві ,

ЄДРПОУ- 34972294, р/р № 37319000000355, Банк- Державна казначейства служба України м.Київ, МФО 820172.

Щиро вдячні за розуміння.

Олександр

Доброго дня! Ще у липні 2019 року мною Науменком Олександром Михайловичем були виконані всі кредитні зобов'язання перед ПАТ "Акціонерний банк «Укргазбанк», про що я відразу повідомив ВДВС. Всі необхідні документи я надав виконавцю. На той час це була пані Арійончик, яка пообіцяла, що наступного дня все буде закрито. Після її звільнення мною було повторно написано листа начальнику відділу від 06.09. 2019 р. №21397 і вже новий виконавець пообіцяв, теж негайно, закрити впровадження та повернути незаконно стягнені кошти. Пройшло вже півроку, а реакції ніякої. Чому грубо порушуються мої права громадянина України? Чому ще й досі не припинено виконання постанови Печерського суду:…  Детальніше »