Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Києві

Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (мДніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 02000, місто Київ, вулиця Євгена Сверстюка, будинок 15, третій поверх

Телефон: 063-027-40-46

Електронна пошта: info_dn@kv.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA248201720355229002000700160, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35011660, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA933223130000025308000000249, МФО 322313, код ЄДРПОУ 35011660, банк одержувача банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

206 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
кримінальна канцеляріяГолосіївський районний суд м.Києва

Шановні працівники відділу, чому не беремо трубку телефону, З"ясувати питання по телефонам зазначеним на Вашому офіційному сайті не можливо. Нам, що треба листуватися з Вами через прокурату

Анонімно

Суки вы шоб вы здохли

Тамара

Таке відчуття неначе, ви зовсім не працюєте. Не можу зрозуміти одного навіщо, ви беретесь за ті справи, які ви не доводите до кінця? Люди вже вас проклинають. Як можна видати справку, що людина боржник по аліментам, якщо ви навіть не занесли людину до державного реєстру України боржників? Якщо людина оформляє допомогу в Совбезі, потрібні кошти, щоб хоч якось прожити...особливо жінкам, які залишились с дітьми неповнолітніми на руках. У вас працюють зажерливі і безлюдні тварини, які хочуть отримати хабара, від бідної, малозабезпеченої жінки, у якої маленька дитина на руках, інспектор державної служби Чеграхчі Д. І., ПОТРЕБУВАВ ХАБАР В РОЗМІРІ: 1'000 ГРН.…  Детальніше »

Павел

Какой хоть один рабочий телефон данной исполнительной службы???

Иштван

«Прекрасные» отзывы, рад видеть, что за бездарную работу, люди «благодарят» так же как и я этих деятелей за неквалифицированную работу ))) Гореть им всем в аду и без гособеспечения. Хочу заплатить алименты, прошу сделать всё по нормам законодательства, в ответ получаю обвинения в том, что мешаю работать и что без меня у них куча работы. Умора да и только. Писать заявления бестолку, дальше урны при входе бумаги проследить не реально, не заригистрировать ничего. Дозвониться нереально, на приём попасть и уладить вопрос невозможно, мягко говоря направляют в кабинет министров. Феерически конченый подход к выполнению своей работы наблюдаю на протяжении несколькох лет…  Детальніше »

ярослав

дозвонится не реально ! нахрен вы там сидите тв**и!

Дмитро

Штраф обнаружил самостоятельно, связался с исполнителями самостоятельно, оплатил все штрафы, сборы и т.д ещё неделю назад, а из реестра не удаляют. Конкретных ответов на мои вопросы не дают, отправляют на Платные консультации к юристам. ПОЛНЫЙ Бред...За штраф 255гр оплатил 10000 СКОЛЬКО НУЖНО ВРЕМЕНИ И ДЕНЕГ ЕЩЁ ДАТЬ, ЧТОБЫ НАКОНЕЦ ТО УДАЛИЛИ ИЗ РЕЕСТРА...?

Ольга

Здравствуйте. Все пострадавшие от исполнительной службы Днепровского района, предлагаю собраться и писать коллективные жалобы в Администрацию Президента, подавать коллективные иски в суд на исполнительную службу Днепровского района. Кто готов пишите-звоните 0673981404

Світлана

Ясинскій К. М. Добрий день, Катерина Михайлівна! Сьогодні приїхавши з дачі, отримала постанову 56096/4 від 29.08.2018р... Довожу до вашого відома, що мій син проживає з квітня 2010 року за другою адресою, що вказана в постанові, про що привозив в червні 2017 році довідку в виконавчу службу. Присудили поза очі. Не вислухали відповідача. Порушили права на захист. Я б до вас приїхала, але зараз погано почуваю. У мене хворе серце, я інв. 2 Гр. Все це дуже знервувало. Прошу виправити помилки. Бо в мене двоє молодших племінників, почувши нашу історію вже женитися не хочуть і розповівши Фейсбуці, на телеканалах про наші…  Детальніше »

Елена

Дозвониться нереально. В связи с переездом где искать своего инспектора Червахчги?

Last edited 3 років назад by Елена
Віталій

Такого паскудного відношення я не бачив жодного разу в своєму житті, чому ці недолюди там сидять? Чому вони отримують зарплати з наших податків і нічого не роблять? Навіщо вони взагалі порібні?

Надя

Дозвониться к вам не возмоно. отправили письмо. нет ответа,приехать должник не может. маленький ребенок и далеко. Как быть? нам надо « виконавче провадження про стягнення алиментiв» В связи с изменением прописки и места жительства.

Максим

Нахуй всех уволить!что за работа!

Стас

Помогите пожалуйста. У меня был админштраф по Испонительному производству №54680574 на 450грн, который я оплатил в сумме 1307грн(со всеми издержками) 02.07.2019г. После этого, на следующий день 03.07.2019, привез квитанцию и заявление с просьбой снять информацию с реестра должников. Однако судебный исполнитель Чеграхчі Дмитро Іванович сказал, что это сделает сразу только за 200долларов. И вот уже прошло уже более трех недель, а информация до сих пор в реестре. Это что непобедимая коррупция? Я не могу провести сделку и соответственно буду вынужден только подавать жалобы – Вам, в прокуратуру и затем в суд на преступное бездействие исполнителя Чеграхчі Дмитро Івановича, по которому…  Детальніше »

Павел

НЕ РЕАЛЬНО!

(063) 615-41-31- отключен

(044) 292-98-43 — с 9.15 ещё не сняли трубку

Ольга

Здравствуйте, как с вами связаться для исполнения приговора. Не один номер не отвечает.

Іванна

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, на чиє імя писати заяву про відкриття виконавчого провадження, оскільки на сайті minjust.gov.ua та justicekyiv.gov.ua начальником Дніпровського ВДВС значаться різні особи?

Олена

Доброго дня, на жаль, неможливо додзвонитись по жодному з телефонів. Є термінове питання, хотіла би прийти на прийом. Через заборгованість по аліментам, колишній чоловік переписав належну йому ½частину квартири на наших спільних з ним двох дітей у березні 2017 року, по ¼ на кожну дитину. Перед проведенням сделки по відчуженню з квартири був знятий арешт, який було накладено за моїм позовом в 2005 році. Зараз, через 3 роки після відчуження квартири і передачею права власності на спільних дітей, виявляється, що в реєстрі заборон на квартирі є арешт від 2005 року. Це якась помилка! Бо угода і сделка була в 2017…  Детальніше »

Виктор

На каком основании «Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ» производит арест банковских счетов и прочего, по причине отсутствия отчетов об уплате алиментов, если я оплачиваю алименты бывшей супруге и от нее не поступало жалоб. Фактически нет причин даже подозревать меня в неуплате алиментов. Движемся в Европу, а работаем, как в СССР. Может скоро начнут анализы требовать или гос. органу необходимо создать видимость работы?

сергей

приобрел авто по доверенности нотариус не предупредил о том что хозяин находиться в реестре должников а при оформлении договора купли продажи это выяснилось Сумма долга 102 грн хозяин утверждает что давно оплатил и написал заявление о снятии с реестра но с реестра его не иыиели существует ли срок выполнения этих действий

Юлия

Просим ответ

Сергей

Уважаемые работники!

Дозвониться не возможно, обратной связи нет, если и посчастливится дозвониться то нужного исполнителя на месте не оказывается. Для чего, указывается на заявлении мои контактные телефоны??? На сайте «должников» номера телефонов указаны со специальной опечаткой ВСЕ!

Сімонова Надія Кузьмівна, Житомир

Прошу вас повідомити чи відправили мені справку про несплату аліментів, була у вас 15-ого квітня.

вишик н. о.

пришло письмо заказное из Рвдвс днепровского района по адресу днепровская набережная 13 кв74,неуспела получить. Вишик Н.О.Где получить информацию

Олександра

Безвідповідальні особи працюють в данній ВИКОНАВЧІЙ яка не виконує свої обов,язки службі!

Сором за хамство і бездіяльність. Служба яка б мала допомагати та надавати відповіді — попросту блокує тих хто цікавиться своєю справою.

Ганьба Фещенко Ірина Ігорівна!!!

Дмитрий

Днепровский отдел ДВС

Исполнитель Страмко Ирина Михайловна

Раб.телефон 80636590396.

Ответила сразу, на вайбер сбросила реквизиты по оплате ВП.

Оплатил, сбросил скан оплаты и на следующий день карта была разблокирована.

Тамара Петрівна

Доброго дня.

Національним університетом фізичного виховання і спорту України, по виконавчому провадженню № 51671576 від 04.11.2016р., були виконані стягнення з Бабак Вікторії Миколаївни у вигляді виконавчого збору у розмірі 2% на суму 3910,91 грн. на рах. 37319002000160, ЄДРПОУ 35011660, одержувач – ВДК Дніпровського району, банк ГУДК, МФО 820172.

У постанові від 04.11.2016р. сума вказана 2489,69 грн.

Як повернути надлишково сплачену суму у розмірі 1421,22 грн. сплачену на ваші рахунки?

Наша електронна адреса: buhnufvsu@ukr.net

Заступник головного бухгалтера Кравченко Т.П.

Валентина

Здравствуйте! На мой адрес приходят письма на совершенно другое лицо, которое никогда у нас не проживало и никто его не знает. Разве у человека с которого необходимо взять штраф в 10200 грн. паспорт с пропиской не требуется? А теперь мы получаем письма

Валентина

Спасибо! Я обязательно напишу.

Симонова Надежда Кузьмовна

можна ли взять справку про несплату алиментов Симоновой Людмилы Леонидоа адрес:вны за 2017 год на адрес:Житомир,м.Путятинский 9/50 кв.65

Евгений

Добрый день. Мне для суда нужно получить копию постановления об административном нарушении. В Нац. полиции сказали, что мое постановление направили в вашу исполнительную службу. Как и в какое время я могу получить копию постановления?

По телефону не могу дозвониться.

Ввдим

У меня такая ситуация, вызывал наряд на незаконное поселение соседей.которые мне угрожали расправой. А мне выписали штраф за ложный вызов.как только уехал первый наряд даже не представившийся и не давший прочитать и росписаться в протоколе,я перезвонил в дежурную часть,они сказали что они всё видели и накажут полицейский наряд приезжавших на вызов.я попросил этого не делать,после чего меня попросили презвонить на горячую линию и отменить вызов,что я и сделал.на кого теперь подавать заявление в суд??

Ввдим

Я не хочу выплачивать незаконно выданное постановление.

Ввдим

У меня даже есть видеосъёмка с действиями правоохранителей

людмила

Доброго дня, я з таким питаням. я відправила заказний лист. Про рішеня суду про сплату аліментів Курач Сергій Ігорович. Пройшло два місяці а мині ніяких листів не присилалось . Як мині дізнатись що справа на нього заведина??,

Инна

Доброго ранку.Батько дитини не сплачував аліменти на протязі трьох місяців,тому, що працював не офіційно. Зараз влаштувався на роботу офіційно, виконавча служба самостійно направити йому лист на роботу, чи потрібно мені туди звертатись до них.?

Марія

Працівники відділу вперто не бажають працювати: за тиждень, відколи надійшли заяви про відкриття виконавчих проваджень, жодних дій не вчинено: провадження не відкрито, арешт не накладений. На телефонні двінки також не відповідають. Вибачте, але не маємо іншого виходу, ніж скаржитися на роботу (точніше, її відсутність) до вищих органів

Анонімно

Здравствуйте! Мне дали на руки лист шоб я его завезла к должнику у Бухгалтерию ето по илиментам но я сначала позвонила мне сказали што принимать зрук не будут. Как мне поступить?

Юлия

Доброго времени суток! 292-97-10; 292-97-53; 292-97-55; 292-98-42; 292-98-43; эти все номера телефонов, которые указаны на сайте — просто не берут трубку. 063-615-41-31 вообще не зарегистрированный. Куда звонить????

Наше предприятие, а именно киностудия «Укртелефильм», подала письмо — заявление 08 июня 2018 года, о чем свидетельствует штамп исполнительной службы. Сегодня 20 июля 2018 года, и до сих пор нам не предоставили информацию, о которой мы запрашивали. Вопрос: когда????? Я понимаю что работы много, но сегодня уже 20 июля 2018, когда будет ответ??? Прошло больше месяца.

Кристина

Здравсьвуйте,наложили арест на детские выплаты за долг перед банком.Долг погасила,юрист из банка 14дней назад подал заявление о том,что мой долг погашён и закрыть исполнительное производство.Но до сих пор не сняли арест с детской Карты.В исполнительную службу ещё должна 2800грн сегодня их оплачу и когда они снимут арест?!Туда выплата должна прийти они и ее себе снимут?

molchanova

Как можно отправлять важное письмо, заказное с уведомлением «через левую ногу»!??, вы же серьёзная организация!!! Пришло письмо на мой адрес но на фамилию другой стороны!, как так?!

Как узнать что в письме хоть было?

БАБЧУК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Я, БАБЧУК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, 3.10.2018Р. ОСОБИСТО ПОДАВ ЗАЯВУ НА ДОВІДКУ ПРО НЕОТРИМАННЯ АЛІМЕНТІВ ВІД ГОРДІЄНКА ДМИТРА ГРИГОРОВИЧА. ОБІЦЯЛИ ВИСЛАТИ ПОШТОЮ. СТАНОМ НА 21.10 2018Р. ДОВІДКИ НЕ ОТРИМАВ.

александр

возьмите трубку.

как вас считать госслужищими если общатся с людьми нежилаете.

Ігор

Доброго дня. Чи актуальні зазначені реквізити Дніпровського РВ ДВС для сплати авансового внеску станом на 14.11.2018? Дякую.

Виктор

Как ознакомиться с описью арестованного имущества должника?

Анна

ни один номер не отвечает,на проверки не выходят!!!!!!!!!!

Анна

Ни один номер не отвечает!По доручению не выходят на Зрошувальну 5"ТОВ «ЛидерХлеб»

.Исполнительной г.Северодонецк не отвечают ни письменно ни на телефоны!

Елена

В автоматизованій системі виконавчого впровадження справа закрита рік тому , але з рєєстру боржників запис не вилученний. В канцеляріі виконавчої служби дали зразок заяви на закриття справи з представленням копіі квітанцій на оплату. Сказали , що після накладення резолюції начальника буде переданно до виконання , але по факту начальника на прийомі не було , заступник цим не займається ,внятних пояснень отримати не вдається на кого розписана заява до виконання. До кого звертатись ? Розмова на рівні «не заважайте працювати».

Андрій

телефони не відповідають. чому не виставляється № рахунку виконавчою?Чому не виставляється рахунок УМВС в Києві?Для того щоб потім гоняти людей по городу та знущаться прийомними часами 2 дні по 3 години. Тільки ви зайняті? Мені треба сплатити 50 грн. Якщо в листі з виконавчим провадженням був вказаний рахунок він був би сплачений. За несплату накладений арешт на все рухоме майно. Ви що всі з глузду з'їхали?Борг виник із-за того що в штрафі за порушення ПДД поліцією в м.Києвітеж не вказується рахунок. Термін прогавил- подвійна оплата та ще є можливість заробити виконавчої.У Краматорську мені виписали штраф та додали рахунок. Одразу сплатив.Чому…  Детальніше »

Андрій

Щоб розвантажити виконавчу треба:

1.Вимога від МВС додавати № рахунку до бланку штрафу ( чому це не уніфіковано досі це парадокс, можливо не вистачає клепки у голові керівників та виконавців)

2.Виставляти самім № рахунку, а не писати листи з вимогою прийти.