Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби міста КиївДніпровський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Адреса знаходження: 02094, місто Київ, вулиця Краківська, будинок 20

Телефон: (044) 292-97-10, (044) 292-97-53, (044) 292-97-55, (044) 292-98-42, (044) 292-98-43.

Електронна пошта: vdvs.dn@gmail.com, info_dn@kv.minjust.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.
Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00  до 18.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Розрахунковий рахунок № 37319002000160, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35011660, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Дивіться також:  Великомихайлівський міжрайонний відділ державної виконавчої служби

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37116001000160, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35011660, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Квітанції для сплати на рахунки Дніпровського районного відділу державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Завантажити квитанцію для сплати заборгованості за ВП

Завантажити квитанцію для сплати авансового внеску

 

60
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Тамара Петрівна
Гість
Тамара Петрівна

Доброго дня. Національним університетом фізичного виховання і спорту України, по виконавчому провадженню № 51671576 від 04.11.2016р., були виконані стягнення з Бабак Вікторії Миколаївни у вигляді виконавчого збору у розмірі 2% на суму 3910,91 грн. на рах. 37319002000160, ЄДРПОУ 35011660, одержувач – ВДК Дніпровського району, банк ГУДК, МФО 820172. У постанові від 04.11.2016р. сума вказана 2489,69 грн. Як повернути надлишково сплачену суму у розмірі 1421,22 грн. сплачену на ваші рахунки? Наша електронна адреса: buhnufvsu@ukr.net Заступник головного бухгалтера Кравченко Т.П.

Валентина
Гість
Валентина

Здравствуйте! На мой адрес приходят письма на совершенно другое лицо, которое никогда у нас не проживало и никто его не знает. Разве у человека с которого необходимо взять штраф в 10200 грн. паспорт с пропиской не требуется? А теперь мы получаем письма

Валентина
Гість
Валентина

Спасибо! Я обязательно напишу.

Павел
Гість
Павел

Какой хоть один рабочий телефон данной исполнительной службы???

Павел
Гість
Павел

НЕ РЕАЛЬНО!

(063) 615-41-31- отключен

(044) 292-98-43 — с 9.15 ещё не сняли трубку

Симонова Надежда Кузьмовна
Гість
Симонова Надежда Кузьмовна

можна ли взять справку про несплату алиментов Симоновой Людмилы Леонидоа адрес:вны за 2017 год на адрес:Житомир,м.Путятинский 9/50 кв.65

Іванна
Гість
Іванна

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, на чиє імя писати заяву про відкриття виконавчого провадження, оскільки на сайті minjust.gov.ua та justicekyiv.gov.ua начальником Дніпровського ВДВС значаться різні особи?

Надя
Гість
Надя

Дозвониться к вам не возмоно. отправили письмо. нет ответа,приехать должник не может. маленький ребенок и далеко. Как быть? нам надо « виконавче провадження про стягнення алиментiв» В связи с изменением прописки и места жительства.

Евгений
Гість
Евгений

Добрый день. Мне для суда нужно получить копию постановления об административном нарушении. В Нац. полиции сказали, что мое постановление направили в вашу исполнительную службу. Как и в какое время я могу получить копию постановления?

По телефону не могу дозвониться.

Ввдим
Гість
Ввдим

У меня такая ситуация, вызывал наряд на незаконное поселение соседей.которые мне угрожали расправой. А мне выписали штраф за ложный вызов.как только уехал первый наряд даже не представившийся и не давший прочитать и росписаться в протоколе,я перезвонил в дежурную часть,они сказали что они всё видели и накажут полицейский наряд приезжавших на вызов.я попросил этого не делать,после чего меня попросили презвонить на горячую линию и отменить вызов,что я и сделал.на кого теперь подавать заявление в суд??

Ввдим
Гість
Ввдим

Я не хочу выплачивать незаконно выданное постановление.

Ввдим
Гість
Ввдим

У меня даже есть видеосъёмка с действиями правоохранителей

Виктор
Гість
Виктор

На каком основании «Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ» производит арест банковских счетов и прочего, по причине отсутствия отчетов об уплате алиментов, если я оплачиваю алименты бывшей супруге и от нее не поступало жалоб. Фактически нет причин даже подозревать меня в неуплате алиментов. Движемся в Европу, а работаем, как в СССР. Может скоро начнут анализы требовать или гос. органу необходимо создать видимость работы?

людмила
Гість
людмила

Доброго дня, я з таким питаням. я відправила заказний лист. Про рішеня суду про сплату аліментів Курач Сергій Ігорович. Пройшло два місяці а мині ніяких листів не присилалось . Як мині дізнатись що справа на нього заведина??,

Анонімно
Гість
Анонімно

Суки вы шоб вы здохли

Инна
Гість
Инна

Доброго ранку.Батько дитини не сплачував аліменти на протязі трьох місяців,тому, що працював не офіційно. Зараз влаштувався на роботу офіційно, виконавча служба самостійно направити йому лист на роботу, чи потрібно мені туди звертатись до них.?

сергей
Гість
сергей

приобрел авто по доверенности нотариус не предупредил о том что хозяин находиться в реестре должников а при оформлении договора купли продажи это выяснилось Сумма долга 102 грн хозяин утверждает что давно оплатил и написал заявление о снятии с реестра но с реестра его не иыиели существует ли срок выполнения этих действий

кримінальна канцеляріяГолосіївський районний суд м.Києва
Гість
кримінальна канцеляріяГолосіївський районний суд м.Києва

Шановні працівники відділу, чому не беремо трубку телефону, З"ясувати питання по телефонам зазначеним на Вашому офіційному сайті не можливо. Нам, що треба листуватися з Вами через прокурату

Марія
Гість
Марія

Працівники відділу вперто не бажають працювати: за тиждень, відколи надійшли заяви про відкриття виконавчих проваджень, жодних дій не вчинено: провадження не відкрито, арешт не накладений. На телефонні двінки також не відповідають. Вибачте, але не маємо іншого виходу, ніж скаржитися на роботу (точніше, її відсутність) до вищих органів

Анонімно
Гість
Анонімно

Здравствуйте! Мне дали на руки лист шоб я его завезла к должнику у Бухгалтерию ето по илиментам но я сначала позвонила мне сказали што принимать зрук не будут. Как мне поступить?

Юлия
Гість
Юлия

Доброго времени суток! 292-97-10; 292-97-53; 292-97-55; 292-98-42; 292-98-43; эти все номера телефонов, которые указаны на сайте — просто не берут трубку. 063-615-41-31 вообще не зарегистрированный. Куда звонить????

Наше предприятие, а именно киностудия «Укртелефильм», подала письмо — заявление 08 июня 2018 года, о чем свидетельствует штамп исполнительной службы. Сегодня 20 июля 2018 года, и до сих пор нам не предоставили информацию, о которой мы запрашивали. Вопрос: когда????? Я понимаю что работы много, но сегодня уже 20 июля 2018, когда будет ответ??? Прошло больше месяца.

Юлия
Гість
Юлия

Просим ответ

Кристина
Гість
Кристина

Здравсьвуйте,наложили арест на детские выплаты за долг перед банком.Долг погасила,юрист из банка 14дней назад подал заявление о том,что мой долг погашён и закрыть исполнительное производство.Но до сих пор не сняли арест с детской Карты.В исполнительную службу ещё должна 2800грн сегодня их оплачу и когда они снимут арест?!Туда выплата должна прийти они и ее себе снимут?

molchanova
Гість
molchanova

Как можно отправлять важное письмо, заказное с уведомлением «через левую ногу»!??, вы же серьёзная организация!!! Пришло письмо на мой адрес но на фамилию другой стороны!, как так?!

Как узнать что в письме хоть было?

Світлана
Гість
Світлана

Ясинскій К. М. Добрий день, Катерина Михайлівна! Сьогодні приїхавши з дачі, отримала постанову 56096/4 від 29.08.2018р... Довожу до вашого відома, що мій син проживає з квітня 2010 року за другою адресою, що вказана в постанові, про що привозив в червні 2017 році довідку в виконавчу службу. Присудили поза очі. Не вислухали відповідача. Порушили права на захист. Я б до вас приїхала, але зараз погано почуваю. У мене хворе серце, я інв. 2 Гр. Все це дуже знервувало. Прошу виправити помилки. Бо в мене двоє молодших племінників, почувши нашу історію вже женитися не хочуть і розповівши Фейсбуці, на телеканалах про наші…  Детальніше »

Максим
Гість
Максим

Нахуй всех уволить!что за работа!

Сергей
Гість
Сергей

Уважаемые работники!

Дозвониться не возможно, обратной связи нет, если и посчастливится дозвониться то нужного исполнителя на месте не оказывается. Для чего, указывается на заявлении мои контактные телефоны??? На сайте «должников» номера телефонов указаны со специальной опечаткой ВСЕ!

БАБЧУК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Гість
БАБЧУК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Я, БАБЧУК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, 3.10.2018Р. ОСОБИСТО ПОДАВ ЗАЯВУ НА ДОВІДКУ ПРО НЕОТРИМАННЯ АЛІМЕНТІВ ВІД ГОРДІЄНКА ДМИТРА ГРИГОРОВИЧА. ОБІЦЯЛИ ВИСЛАТИ ПОШТОЮ. СТАНОМ НА 21.10 2018Р. ДОВІДКИ НЕ ОТРИМАВ.

александр
Гість
александр

возьмите трубку.

как вас считать госслужищими если общатся с людьми нежилаете.

Ігор
Гість
Ігор

Доброго дня. Чи актуальні зазначені реквізити Дніпровського РВ ДВС для сплати авансового внеску станом на 14.11.2018? Дякую.

Виктор
Гість
Виктор

Как ознакомиться с описью арестованного имущества должника?

Анна
Гість
Анна

ни один номер не отвечает,на проверки не выходят!!!!!!!!!!

Анна
Гість
Анна

Ни один номер не отвечает!По доручению не выходят на Зрошувальну 5"ТОВ «ЛидерХлеб»

.Исполнительной г.Северодонецк не отвечают ни письменно ни на телефоны!

Елена
Гість
Елена

В автоматизованій системі виконавчого впровадження справа закрита рік тому , але з рєєстру боржників запис не вилученний. В канцеляріі виконавчої служби дали зразок заяви на закриття справи з представленням копіі квітанцій на оплату. Сказали , що після накладення резолюції начальника буде переданно до виконання , але по факту начальника на прийомі не було , заступник цим не займається ,внятних пояснень отримати не вдається на кого розписана заява до виконання. До кого звертатись ? Розмова на рівні «не заважайте працювати».