Оболонський відділ державної виконавчої служби у місті Києві

Оболонський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (мОболонський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 04212, місто Київ, вулиця Левка Лук'яненка, будинок 2-Д, 1-й під'їзд, 4 поверх.

Телефон: (044) 426-41-88, (097) 288-10-95

Електронна пошта: 35018577_ev187734@mail.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA608201720355229900000700893, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35018577, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Оболонський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA753223130000025309000000248, МФО 322313, код ЄДРПОУ 35018577, банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Оболонський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

 

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

113 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ирина

Зачем 9 контрактных номеров телефона, если НИ ОДИН не отвечает?!

Анатолий

У вас взашалі хтось працює? УСІ телефони мовчать!!!

ЩО ЗА БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!

Євген

Зробіть заміну адреси Оболонського ВДВС, бо формально ви зараз дурите людей, ВДВС переїхав на Тимошенка 2 Д номери телефонів не є дійсними! Дякую!

Екатерина

Гаркавенко Анна Валерьевна вообще не выполняет свои служебные обязанности, при чем откровенно врёт по телефону, кормит обещаниями и вешает лапшу. Ни стыда не совести

Тетяна

Дуже сподіваюсь, що нинішня влада зацікавиться роботою виконавчої служби Оболонського району або вище керівництво буде більше контролювати роботу працівників Оболонської виконавчої служби. Питання?! Вони взагалі працюють??? То працівники у відпустках, то на лікарняному... І так кожного місяця по 2 рази. Якщо Ви так працюєте та хворієте, то як Ви живете?? Можливо краще звільнити місця робочі для працівників, які будуть працювати??? За номерами виконавчої служби не додзвонитися!!!! АУУУУ !!! Люди! Навіщо Вам телефони?! Ви ж просто всіх ігноруєте і не берете слухавки! 0444264083, 0444266267, 0444266270. Це жах!!! Жодне питання вирішити не можливо!

Марина

Відкрите виконавче провадження про стягнення аліментів, винесена постанова про стягнення із заробітної плати. Але чомусь нічого не виконується. Звернулася до держвиконавця. Вона запропонувала звернутися письмово. От і звертаюся вже більше як півроку, але відповіді ніякої не отримую. Напевно потрібно звертатися в Головне управління або ж вже до прокуратури зі скаргою.

Андрей

Чем вы там занимаетесь? Долбаные бандиты.

И таким как вы дали в руки власть. Начали закрывать дыры, которые не закрывали многие года. Да вас там всех посадить надо.

Анастасия

Это не государственная служба, это какая-то шарашкина контора с хамлом вместо работников, которые называются исполнителями и решили, что они боги. Ярмоленко Катерины Юрьевны это особенно касается. Лишить средств к существованию моего отца пенсионера- инвалида, заблокировать карту, на которую он получает пенсию, не отвечать на заявление о разблокировке карты, которое было им написано и вести себя как последнее быдло, это все про эту «милую» даму. Эта особа полностью олицетворяет всю нашу гос систему.

Last edited 2 років назад by Анастасия
Олександр

Чому на електронні звернення ніхто не відповідає?Чому телефон не берете?Є взагалі ще ця служба?

Юля

полный беспредел!!!ни один номер не отвечает! там вообще кто то работает?

Руслан

Добого дня! «Я надсилав вам заяву з копiями документiв,якi ви одержали 7.08.2017 (згiдно з повiдомленням про вручення поштового вiдправлення).Відповіді ще не одержав,хоча минуло більше місяця. У мене на рахунках в двох банках ПУМБ та Аваль накладений арешт більш ніж на 30 000 грн ,який згідно з постанови суду ви маєте скасувати. На вашу електронну пошту vdvs.obolon@ukr.net я також неодноразово надсилав листи по цьому питанню (24.07.17 , 30.08.17 ,12.09.17 ) але жодної відповіді за півтора місяця не було. Дуже очікую на вашу відповідь та документ про припинення виконавчих дій відносно мене у відповідності до рішення суду,копію якого я вам надсилав.» Це…  Детальніше »

оля

надіслала заяву про отримання довідки про отримання аліментів,яку так і не отримала від виконавчої(кащук ольга вікторівна)держ.виконавець Ярмоленко

Имя

Добого дня!

З 2009 року видкрито обтяження — арешт усього майна.

Чому наклали арешт в 2009 на мою квартиру і ні разу не повідомили? !

Як ознайомиться?

Sasha

Алименты платятся как попало , есть задолженности по оплатам, трубку у вас никто не берет на протяжении долгого времени, дозвониться не реально!!!! Исполнитель Ярмоленко Екатерина Юрьевна.Дайте активный контактный номер исполнителя и повлияйте как нибудь на своих сотрудников!

Елена

Добрый день! Почему что бы получить перечисленные на ваши счета алименты нужно звонить и ругаться? У Чернявской Т.Н. только одни отговорки- нет бухгалтера, в отпуске, на больничном, переход на другую программу. Я так понимаю что исполнительная служба Оболонского района не плохо живёт за счёт процентов с наших денег? Почему раньше деньги перечислялись на прямую и таких проблем не было???

Юля

Аліменти з боржника вирахували ще на початку місяця, але вони досі мені не перераховані! На сьогодні це критичне питання! Куди звернутися? Ви не відповідаєте

Олександра

Чому немає зарахування аліментів, з боржника списують постійно, а Ви затримуєте виплати? Жоден телефон не відповідає, а у виконавця відключен взагалі, на електронну пошту також не відповідаєте. Більшість державників працюють віддалено, то чому ж у Вас така тиша? Надайте хоч якесь роз'яснення Вашої бездіяльності. Бачу, зараз багато коментарів на тему затримки виплат, а від Вашої служби у відповідь повна байдужість та ігнор.

Руслан

Добого дня!

Я надсилав вам заяву з копiями документiв,якi ви одержали 7.08.2017 (згiдно з повiдомленням про вручення поштового вiдправлення).Відповіді ще не одержав,хоча минуло більше місяця.

У мене на рахунках в двох банках ПУМБ та Аваль накладений арешт більш ніж на 30 000 грн ,який згідно з постанови суду ви маєте скасувати.

На вашу електронну пошту vdvs.obolon@ukr.net я також неодноразово надсилав листи по цьому питанню (24.07.17 , 30.08.17 ,12.09.17 ) але жодної відповіді за півтора місяця не було.

Дуже очікую на вашу відповідь та документ про припинення виконавчих дій відносно мене у відповідності до рішення суду,копію якого я вам надсилав.

Марина

Більш як півроку звертаюся письмово, так як мені запропонувала держвиконавець і не отримую ніякої відповіді

Максим

Добрый день. На какие реквизиты мне оплачивать алименты в твердой денежной сумме?

Есть решение суда, но куда оплачивать я не знаю. С бывшей женой не контактирую.

Тата

Деньги на депозит капают проценты начисляются а деньги не пересылаются ! Вы думаете люди все идиоты или как? Наведите порядок! Пожалуйста!)

Валентин

Доброго дня,згідно поштовоі квитанціі Ви отримали матеріали для розгляду з квитанціею про сплату авансового внеску 25.09.18,минуло два місяці а інформаціі нема.У повідомленні до відправлення вказана фамілія Дмитренко.Подайте будьласка інформацію по розгляду.Дякую

Олександр

Доброго вечора.Чому не відповідаєте на електронні звернення громадян?Зараз якби короновірус.І їхати до вас,щоб поставити запитання не зовсім зручно.П'ять разів писав,і тиша.Ви взагалі зараз працюєте,чи у відпустці?

максим

сидять аби штани протерти.рішити нічого не можливо.таке враження що там посадили розумово відсталих.штраф виписала наша доблісна поліція,попередження виконавчі дебіли ніякого не зробили.ні письмово ні по телефону а просто заблокували картку.прошу розблокувати так як там є кошти щоб погасити так як забув про нього через військових.так як возив їм що потрібно було.а він мені скиньте квитанцію і розблокуємо.ну не дауни)))))дали добро так вони раді ідіоти.називаєтьсч дбаємо про народ.

Юрист

Чи дійсні станом на 20.11.2017 реквізити для оплати авансового збору?

Олександр

Доброго дня! Є відкрите впровадження 54798695 на мою користь. У кого можна узнавати просування стягнення боргу?

Євгенія

Доброго дня! Є постанова суду про стягнення аліментів з батька, але він офіційно ні де не працює, платить аліменти коли та як заманеться. Є запитання, можна визначити скільки в гривнях він повинен перераховувати грошей на дитину та як це контролювати. Що мені потрібно зробити?

Татьяна

Как связаться с исполнительной службой Оболонского рн если указан недействительный номер телефона

Тетяна

14 травня я надіслала вам виконавчий лист. 16 травня ви його отримали. Євген Юрійович Гаркуша його загубив ненадіславши постанову ні про відкриття ні про закриття виконавчого провадження. Що дальше мені робити?

гість

платити на вашу квитанцію чи вказати в банку реквізити,в який банк платити2% ?

Василь

Добрий день я вам направив заяву про відкриття виконавчого провадження згідно ухвали Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 26.06.2018р. про забезпеченння позову. На сьогднішній день я не отримав відповіді.Будьте добрі дайте відповідь.

Куприенко Оксана Сергеевна

Жду письмо два месяца... Почему такое отношения , неужели так тяжело отослать письмо или мне надо обращаться повыше...

Тата

Державна виконавець Величко не вчасно виконує свої обов'язки. Нехтує свою роботою. Гроші треба требувати бо йому ніколи! А це людських гроші на дітей на життя!

Тата

Добрый день! К кому обращаться чтобы вовремя перечисляли деньги по алиментам??? Это безобразие! Исполнитель не успевает бухгалтерии тормозит а ребенку что кушать как лечить?? Скажите пожалуйста куда обращаться?

Наталия

Хотела бы узнать информацию о деле 56687323, Ваши номера не отвечают почему то.Заранее благодарна.

Марія

Доброго дня! Писала заяву 12.12.2018 року про відкриття виконавчого провадження справа №357/9803/18,провадження №2/357/3558/18 про стягнення боргу по заробітній платі.Сказали чекати ,що зі мною зв*яжеться мій виконавець.Чекаю півтора місяці.Жодного повідомлення.Як дізнатися прізвище виконавця ,якому потрапила ця справа? Вкажіть вірні телефони,на які можна звертатися за інформацією.Інакше буду змушена звернутися, знову ж таки, до суду через вашу бездіяльність.

Ольга

Доброго дня! Відкрите ВП № 31738093 з 2012 року (стягнення аліментів) боржник декілька років не платить. Звертались письмово в ДВС, щоб надали довідку з розрахунком заборгованості та надали звіт про виконані роботи. Відповіді немає. Цікаво те, що особа з заборгованістю в декілька років, до цього дня 12.02.2019 року, не внесена в єдиний реєстр боржників!!!!

Олена

Доброго дня. Отримала в суді виконавчий лист про стягнення аліментів. Проживаю в Києві, а прописана в Вінницькій обл. Куди відносити виконавчий лист? Куди звертатись щодо аліментів?

Олена Рекун

Здравствуйте, меня зовут Елена Рекун. Я Мать инвалида 1 группы, подгруппа А. Не могу получить начисленные мне алименты из-за того, что исполнительная служба «теряет» наши документы и реквизиты. Заявленные номера телефонов инспекторов, а в частности Хижняк, не отвечают. Видимо, придётся кормить дочь воздухом. Он, «папа», вам взятку дал? Я уже не знаю куда обратиться. Бесконечное безразличие и беспредел.

Виктор

Добрый день.

Меня, Федоренко Виктор Иванович 03.03.1977 не пропустили через границу в аэропорту Борисполь 16.08.2019 на основании постанови Оболонського районного суду от 05.02.2019 №12587154070 о том что я не плачу алименты

Суд и таможенная служба ссылается на вас, исполнительную службу.

У меня вопрос, на основании чего вы внесли меня в этот список не уплаты алиментов и почему я не получил от вас уведомления. Алименты я плачу по согласованию сторон и претензий ко мне нет.

Просьба разъяснить мне почему так произожло и снять с меня запрет на выезд с Украины ( выпсиать мне заяву на снятие запркта на выезд с Украины)

Олена

Телефоную вже третій день, жоден телефон написаний на цьому сайті НЕ ВІДПОВІДАЄ!!! А ви хочете якогось виконання впроваджень... все зрозуміло і так

Сергей

14/10 получил от «Приватбанка» последовательно сообщения на е-мейл, на мобильный и в личный кабинет Privat24 о том, что мои счета в ПБ арестованы «згідно з постановою арешту відділ державної виконавчої служби оболонського районного управління юстиції від 2019-10-11». Как мне узнать кто и в чём меня обвиняет? Когда я смогу увидеть копию постановления о наложении ареста?

Алійник Олена Антонівна

Доброго дня . Как узнать информацию по обмеженню.

Дякую за відповідь.

Надія

Доброго дня! повернулися кошти перераховані 03.01.20 з приміткою уточніть реквізити, сплачувала на р/р UA198201720000037313900000893,підскажіть нові рахунки для перерахування коштів

Вася

В вдвс дебилы неправильно указывают номера счетов и реквизиты банков.

Вася

Реквізити одержувача не дійсні! На даний розрахунковий рахунок неможливо створити платіж.

Виталий

Укажите правильные реквизиты!

Наталія

Доброго дня! Є постанова суду про стягнення аліментів з батька, але він за 5 місяців сплатив лише 1 раз. Є запитання, можна визначити скільки в гривнях він повинен перераховувати грошей на дитину та як це контролювати. Що мені потрібно зробити?

Татьяна

Скажите пожалуйста, что нужно сделать что бы получить свои деньги,?

Уже 3месяца ни чего! В ответ слышу что бухгалтера то нет! то уволились!, то новая програма!

Деньги находятся у вас на щетах! Не ужели за 3месяца не льзя сделать перевод????

Абсурд!

Вікторія

Доброго дня! Більше місяця не надходять кошти (сплата аліментів) на особистий рахунок, хоча на рахунок служби вже давно надійшли.Відповіді держ.виконавця:"чекайте, проблеми з НАІС"... скільки чекати??? В чому ж це така проблема? Дякую за оперативне реагування.