Подільський відділ державної виконавчої служби міста Київ

Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (мПодільський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 04208, місто Київ, проспект Георгія Гонгадзе, будинок 5-Б.

Телефон: (044) 463-33-10.

 • Бабенко Ольга Олександрівна, старший державний виконавець 068-833-00-42
 • Бондаренко Олександр Сергійович, старший державний виконавець 096-677-57-09
 • Василюшко Владислав Валентинович, державний виконавець 063-112-58-77
 • Васьковська Ірина Вікторівна, провідний документознавець 044-463-33-10 (канцелярія)
 • Гірченко Оксана Іванівна, головний спеціаліст відділу 067-275-05-31
 • Гладищенко Владислав Андрійович, заступник начальника відділу 073-100-99-54
 • Кравцова Олена Сергіївна, заступник начальника відділу 068-220-44-24
 • Кривошея Дмитро Станіславович, державний виконавець 099-669-19-83
 • Ніжнік Владислав Валерійович, державний виконавець 068-704-37-01
 • Полінський Борис Андрійович, головний державний виконавець 099-743-69-33
 • Савченко Юлія Йосипівна, головний державний виконавець 068-833-00-42
 • Луценко Аліна Сергіївна, державний виконавець 097-273-53-39

Електронна пошта: info_pd@.kv.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 14.00 до 17.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA738201720355269001000700901, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34482497, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

64 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Лилия

Подільський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ, в повній мірі твориться повний безлад, таке враження, що на роботі їх просто не буває, на телефонні дзвінки на всі номери жодної відповіді, на звернення та публічні запити, також не відреаговано, вже декілька тижнів дізнаємся рахунки по сплаті боргу, відповіді так і не отримано, я вже не говорю, що нам навіть не вручено Постанову про відкриття виконавського впровадження, жодного повідомлення не отримували ! Увага! Ви не забувайте, що ви державні слубовці та приймали присягу! Чи варто таким непрофесіоналам працювати в органах державної влади?

Александра

Добрый день! Очень серьёзные нарекания к начальнику Подольского ГИС по установлению ящика обращения граждан в период карантина. Так называемая «скринька звернення громадян» имеет непристойный вид в виде картонной коробки, которая ни каким образом не прикрелена. «Скриньку» легко вынести из коридора Подольского ГИС. Сотрудники канцелярии и специалисты отказываются забрать документы у граждан, ссылаясь на то, что не имеют право общаться с гражданами во время карантина. Данное отношение к гражданам и документам свидетельствует о халатном отношении. Официальная нерегистрация документов может привести к их утрате. Прошу начальника Подольского ГИС принять меры к установлению металлического ящика и обеспечить его фиксацию с целью не допущения…  Детальніше »

Валерій

Виконавча служба під керівництвом Коваль Віталія Васильовича по вдношенню до громадян працює не тельки не ефективно, а й порушує закони. На звернення по вказаним на офіційних джерелах E-mail — відповідь не надається. На офіційні звернення через канцелярію жодної реакції.

АШ

Добрый день, Головащенко Артем Миколайович!

К Вам дозвониться невозможно, поэтому пишу для начала Вам письмо.

Хочу задать вопрос, на каком основании мои данные добавлены в реестр должников

Я военослужащий и алименьты ежемесячно высчитывают у меня из зароботной платы, мне эта ситуация немного не понятна.

Мне бы хотелось понять......

Мой телефон: 066 716 37 74

Реестр неплательщиков алиментов

Кроме того, в Министерстве юстиции презентовали публичный реестр должников алиментов. На эту «доску позора» будет попадать информация по каждому без исключения неплательщику алиментов, в адрес которого открыто судебное производство по неуплате алиментов более 3 месяцев.

Наталія

Доброго дня! Мене звати Редич Наталія Володимирівна! Звертаюся до вас з таким запитанням! Вашим виконавцем ,нажаль не пам'ятаю фамілії,Катериною Вікторівною! Був накладений арешт на мої банківські рахунки,минулого вівторка( 23.06.2020) ,заборгованісь погасила в повному обсязі. Рахунки до сьогодні не розблоковані,( зарплатна картка,і картка пенсійна по втраті годувальника). Можна дізнатися в чому причина? У виконавиці постійно одна і та ж відповідь,листи по Україні ідуть три дні. То вже 10 пройшло! Це знущання!

ЕЛЕНА ЕРМОЛЕНКО

Написала письмо и отправила квитанцию об оплате штрафа три раза-почему на банковский счет наложен арест??? я все выполнила согласно предписания-оплачен штраф вовремя\-квитанция об оплате оправлена -в чем тогда вопрос\??? телефоны указанные на сайте не отвечают ни одини -как же тггда все выяснить???

Наталія Самойленко

Не розумію за що, ми платники податків утримуємо цю непрофесійну організацію. Відкривається провадження на постанови суду по яким вже сплив термін дії. Складається таке враження, що карантин це привід нічого не робити або займатися рекетом по відношенню до громадян. Почитала листи розумію,що це не тільки моя проблема. Взагалі не розумію якщо скасовано прийом громадян чому місяцями не обробляються документи? Чому люди настільки не професійні,що навіть не можуть подивитися викалендар і порахувати до трьох. Мабудь в школі не вчилися. Я так розумію, що треба звертатися до журналістів. І цю ракову пухлину викривати. Країна повинна знати своїх героїв в обличчя

Вячеслав

державний виконавець Подільського ВДВС у м. Києві ЦМУ МЮ (м.Київ) Василюшко Владислав Валентинович взагалі не керується Законом України «Про виконавче провадження», йому НАЧХАТИ на строки та на сторін виконавчого провадження. На приклад, якщо ви виконуєте рішення суду в повному обсязі зі сплатою виконавчого збору та витрат, то цей «виконавець» не закриває виконавче провадження, а чекає тижнями ... Таке враження, що очікує окремої матеріальної винагороди від боржника чи просто не вміє закривати виконавчі провадження.

Олександра

А мене турбує інше питання. Чому виконавча служба дозволяє собі викладати провадження, які закриті ще рік тому. Є чеки, все сплачено. А вони виставляють за рік після закриття справи?

І до вас ніколи неможливо дозвонитися та отримати відповідь на листи!

Броніслав

Звертаюсь до Вас Бондаренко Олександр Сергійович з таким зверненням, не надсилати листи примусом до стягнееня штрафів на адресу Наталіїї Ужвій 7, кв 222 на імя Момот Юрій Михайлович

розібрати25.05.1979 так як ця особа ніколи тут не проживала, не живе і не прописана.Прошу Вас досконаліше робити свої професійні обовязки, і неурбувати мою сімю подібними листами, надалі буду звертатись з клопотанням в суд, так як Я не є Момот Ю.М

Анастасия

Здравствуйте, пишу заявление второй раз, мне нужны справки о задолжности алиментов , как я могу их получить??? Пишу свой телефон, но виконавчим до одного места . Проживаю в другом районе, еду через весь город чтоб написать запрос. Один написала конце октября, и тишина... Второй на прошлой неделе, вышлите мне на почту , мне нужно подать в суд!. Бывший ходит на работу, а алименты не платит. Писала в полицию тоже в тишину. Как мне содержать ребенка???

Я Сальникова А .Г. алименщик Йовченко С . П.

Свяжитесь со мной!!!!

advokat

Оскарження виконавчих написів — ШВИДКО, ЯКІСНО, НЕДОРОГО! 

(068) 528 98 13

Татьяна

Здравствуйте. Подскажите мне ,почему ваша служба не может найти доходы моего мужа для снятия алиментов, А социальная служба нашла его официальное место работы и лишила меня субсидии всчитав его доходы?

Анна

Доброго дня!Підскажіть куди звернутися? В Подільській виконавчій службі працює державний виконавець Бондаренко Олександр Сергійович. З 19 листопада 2018 року ним відкрито виконавче провадження № 57661345 на імя Желяк Анни Володимирівни до відповідача Вигінного Євгенія Сергійовича, на підставі рішення суду про стягнення заборгованності по аліментам, яке досі не виконано. Писала скаргу на вашого керівника, про бездіяльність державного виконавця, надіслала заяву про розрахунок аліментів, сама розрахувала борг. Чим ще йому допогти виконувати свої прямі обов'язки я не знаю.Відповіді на даний момент ніякої, не один телефон у вашій установі не беруть.

Романко Александр

Добрый день, почему мои карточки в аресте, и как снять Вы неработаете, а деньги нужны.

Володимир

Доброго дня!!

Ви працюєте під час карантину, чи ні?

Лариса

доброго дня. Для отримання і уточнення питання про еліменти , можна номер мобільний , бо бо місцевому нема змоги подзвонити

Наталья

Виконавець Подільського району м.Києва Скрипка Юлія Володимирівна 31 грудня 2021 року закрила виконавче провадження. Повідомлення про зняття арешту «забула» направити. Досі все заблоковано. Я написала листа до керівництва ще в січні — жодної реакції. На телефонні дзвінки не відповідають. Прийому досі немає.

На скарги через горячу лінію Мінюст надає отписки. Як можно змусити Скрипку Ю.В. виконувати свою роботу.

Юрій

Добрый день, прошу обратить внимание на не выполнение своих обязанностей Бондаренко Олександром Сергеевичем. Два года назад мной был выплачен весь долг который на меня повесили, но вместо того что бы закрыть дело, документы за два года платежей попали. Долг повесили по второму кругу, украв при этом более 20000 грн.Пол года назад без всяких оснований мне и моему ребенку заблокировали счета, у ребенка при этом ещё и украли деньги, и требуют при этом ещё заплатить 10 процентов за то , что служба ни чего не делала, все оформлял я сам. Четыре месяца у Бондаренко О.С. находятся реквизиты зарплатой карты, он до…  Детальніше »

Ірина

Доброго дня неможливо дозвонитися до Виконавчого з приводу заборгованості по аліментах

Юрий

Бондаренко А.С. уже второй раз не закрыл дело, не разблокировал счета , которые он заблокировал без всяких оснований, не вернул украденные деньги, и скрылся. А сколько таких дел у него ещё, и сколько украдено денег этим отделением.

Петя

Я в шоке

КМ

проспект не Григорія Гонгадзе, а Георгія Гонгадзе!

Русова Галина Олександрівна

Хочу висловити подяку Журбі Тамілі Володимирівні за те, що виконала рішення суду і змогла стягнути з боржника кошти які 4 роки ніхто не міг, або не хотів виконувати. Побільше б таких працівників у бюджетні структури, які роблять свою справу чесно і наполегливо. Я вже хотіла звертатися до часного виконавця і тут така приємна новина. З цього можна робити висновки що в моїй країні таки будуть працювати закони.

Жановна Журба Т.В. бажаю Вам здоров"я, успіхів і особистого щастя.

Оксана Остапчук

Досі немає відповіді на зареєстрований лист-заяву про зняття обтяжень . Кошти виплачені рік тому і всі довідки з проплатами додані до заяви. Мабудь знову буду писати скаргу в міністерство, а краще до суду. Мій вхідний номер 12677 від 03.07. 2019 року.Виконавець КравцоваОлена Василівна.

Анастасия

Здравствуйте. Мой бывший муж ходит по району не прячеться, виконавча служба не занимается ничем больше 10- ти лет, два года назад было 200 тысяч гривен алиментов, счас уже 400 тысяч точно. Я и в полицию подавала, чтоб открыли криминальное дело и посадили не один раз, и на арест имущества, и тишина. А сейчас как не приедешь, закрыто карантин всегда!!!! Дозвониться нельзя. Виконвчи инспекторы постоянно разные. Что делать?

Жемера Галина Василівна

Добрий день.З 12 січня 2022 року не можу отримати довідку про закриття ВП після смерті мого сина Жемери Максима Миколайовича ,який помер 19 грудня 2021 року Судовиконавень Харитоненко Катерина Вікторівна на телефон , на заяви на електронну почту не відповідає Допоможіть контак мій 0961258600

Дмитро

Доброго дня! Жаліюсь на Подільський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ. Банк зняв гроші за штраф, який я оплачував ще у лютому. На дзвінки всих 5-ти номерів, на особисті дзвінки виконавчим особам та повідомлення ніхто не відповідає. Ніяких попереджень теж не отримував. Чому я маю витрачати свій час і нерви через цю халатність роботи установи?! Одним словом, просто безвідповідальність і жахлива робота!

Анна

На жоден з номерів телефону немає відповіді. Дзвоню в робочий час , але відповіді немає!!!! Нащо тоді залишати ці номери ,якщо по них не можна додзвонитися?!

КМ

462-45-05 — вказаний контактний телефон не вірний (стаціонарний телефон мешканців квартири)

роговик олександр миколайович

єдиний реєстр боржників

Наташа Литвинова

День добрий! Поясніть будь ласка, інспектор Подільської ДВС, Олег Петрович веде справу по аліментам, відповідач Літвінов Віктор Іванович, ВП 50991392 ведеться справа з червня місяця 2017 року, указ Президента на швидке реагування по аліментам, не Указ?!!! хто повинен відслідковувати вашу роботу?

Підкажіть до кого мені звернутися для вирішення першочергового мого питання?

066 445-67-77 Наташа Литвинова.

Юрий

Уважаемый Бондаренко Александр Сергеевич! Сообщаю Вам, что Савельев Андрей Владимирович, которому назначен штраф за ДТП, никогда не проживал и не проживает по адресу ул. Захаровская 1, кв. 13. Этот адрес является ошибочным. Владельцем квартиры является пенсионер, водительских прав не имеет, транспортные средства по этому адресу не зарегистрированы.

Сергій

Добрий день! Як можна зв'язатися з Бондаренко Олександром Сергійовичем, державним виконавцем Подільської виконавчої служби. Справа в тому, що не можу сформувати квітанцію на сплату виконавчого провадження. В Автоматизованій системі виконавчого провадження пише, що по технічним причинам не може сформувати і так вже деякій час.Хочу в найближчій час сплатити свій борг.

Оксана

Прошу надіслати мені постанову про закриття провадження, заява та квітанції проплат, яких бракувало, я подала до канцелярії в листопаді 2019 року.В нотаріальному реєстрі ще досі вісить заборона за постановою 1348/15 (в/п 19344915 від 21.05.2010 року)Державний виконавець Шмуйло Л.А., А далі справу вела Кравцова Олена Василівна. Скаргу в Міністерство написано паралельно зі зверненням. Цей без порядок треба припинити, адже, в звязку з карантином, до вас немає доступу, тому прошу надіслати листа за адресою проспект Свободи-17 Б, кв 134. Нерухомість , із за якої був накладений арешт, вже давно продані та всі збори сплачені, а арешт ще присутній в реєстрі!

Малій В Г

Справ№362\4199\19 провадження№2\362\592\20 рішення суду по справі подано в виконавчу службу подільського району подано в березні 2020го, а виконавчого листа в пенсійному фонді МО немає понині. Хто відповість за халатність?

Сергей

Не возможно дозвониться в канцелярию специалисты говорят что если раньше на справку про неполучение алиментов надо было 10 дней то сейчас не меньше месяца а у нас всего месяц на сдачу етого документа я вот не понимаю что в 4 раза больше людей стало? Мы должны сами узнать номер по какому было принято заявление чтоб не затерялось как в том году заявление и мы 3 месяца делали бумагу которая печатается 5 минут а дозвониться не возможно мне просто интересно а специалисту не проще спуститься в канцелярию.Наш телефон 0637383392

Шигарєва Ніна Едуардівна

Вітію!На виконання запиту головного державного виконавця Шемберко О.П.від 22.01.2021 року, №62849132/9 ,який я отримала 02.02.2021 року, я вдруге надала реквізити належного мені,Шигарєвій Ніні Едуардівні,рахунку у міжнародному стандарті ІВАN.Станом на 15.03.2021 р. на мій банківський рахунок не надійшло жодної копійки з 2965,98 грн згідно виконавчого листа № 442/514/19 виданого11.08.2020 Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області.Залишаю за собою право оскаржувати в відповідних інстанціях бездіяльність Подільського районного відділу державної виконавчої служби.

Last edited 3 років назад by Шигарєва Ніна Едуардівна
Світлана

Доброго дня! У мене заблоковані рахунки:виплата заробітної плати та соціальні виплати на дитину. Уже 5 місяців як надала всі відповідні документи для зняття арешту,чекаю й досі,зовсім ніяких дій. Якщо через карантин заборонено прийом громадян,то може за два тижні можна відповісти хоч на один телефонний дзвінок!

Антон

Категорически неудовлетворительная работа. Дозвонится не возможно! После уплаты судебных решений «забыли» исключить из имущественного реестра, что всплыло через два года. Руководство не способно управлять и организовывать подчинённых.

Наталія

Фізична особа-підприємець

Михайлов В. П.

м. Київ, проспект Героїв Сталінграда 10а,корпус 4, квартира 72

тел. 067 244-22-92

Код ЄДРПОУ 2274601890; свідоцтво платника ПДВ 89015569

електронна адреса: kovtunnata04041977@gmail.com


Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Києві

 Центрального міжрегіонального управління юстиції (м. Київ)


           15 червня 2021року, мною, Фізичною особою – підприємцем були сплачені кошти у сумі 251808,59 грн.(двісті п’ятдесят одна тисяча вісімсот вісім грн., 59 коп.) по виконавчому провадженню 65588880.

           Прошу надати мені інформацію та копію платіжного доручення щодо перерахування коштів на зазначену електронну адресу.

           

.


З повагою

Фізична особа-підприємець Михайлов Віктор Петрович

Владислав

юридична допомога

(050) 014-93-97

консультації безкоштовно

Яловий Едуард Анатолійович

Доброго дня хочу закрити виконавче провадження

Vyasheslav

работаете или нет?????? и как до вас дозвониться?

Андрій Недощак

64055139 номер провадження яку суму потрібно заплатити і куди?

Любовь

Где можно узнать номер телефона инспектора Савченко и Нижник?

Людмила

Доброго дня прошу свядитесь срочно со мною,0933987092

Михайло

Допомагаю та здійснюю юридичний супровід:

Зменшення кредитної заборгованості в суді, визнання виконавчих написів такими, що не підлягають виконанню, зняття арештів з рухомого та нерухомого майна, арештів з рахунків, що мають спеціальне призначення, оскарження дій виконавців, щодо не перерахування аліментів на утримання дітей. Також супроводжую процедуру розлучення, стягнення аліментів, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав. Даний перелік не є вичерпним

Михайло

Пишіть, дзвоніть (телеграм, вайбер, ватсап)

Посилання https://mssg.me/cfsrx

Звертайтесь, буду радий Вам допомогти!

Крістіна

Я не подію чому мені заблокували карту для соц виплат ощад банк? Два роки я отримувала дитячі кошти а останній рік заблокували. При заблокуванні карти на ній було 0гривень зараз -10000грн? Ви що там всі з ума вижили?

Віталій

Наша компанія спеціалізується на:

— Наданні юридичних консультацій;

— Оформленні документів по реструктуризації та списанні кредитного боргу;

— Визнанні недійсним виконавчого напису нотаріуса за кредитним договором;

— Скасуванні та зменшенні суми кредитного боргу;

— Зменшенні та скасуванні штрафних санкцій за кредитом;

— Супроводі по виконанню рішення суду.

Окрім того, здійснюємо представництво та захист інтересів :

— в БАНКУ;

— в МФО;

— в органах виконавчої влади;

— перед приватними виконавцями;

— перед колекторськими організаціями;

Тел.: 068-741-98-26

photo_2024-06-05_14-20-12