Подільський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Подільський районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіПодільський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 04208, місто Київ, проспект Георгія Гонгадзе, будинок 5-Б.

Телефон: (044) 463-29-09, (044) 463-38-82, (044) 463-36-54, (044) 463-33-10.

Електронна пошта: podol.vdvs@gmail.com, podil.ustisia@ukr.net.

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00  до 18.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA738201720355269001000700901, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34482497, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Подільський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34482497, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Подільський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
31 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
АШ

Добрый день, Головащенко Артем Миколайович!

К Вам дозвониться невозможно, поэтому пишу для начала Вам письмо.

Хочу задать вопрос, на каком основании мои данные добавлены в реестр должников

Я военослужащий и алименьты ежемесячно высчитывают у меня из зароботной платы, мне эта ситуация немного не понятна.

Мне бы хотелось понять......

Мой телефон: 066 716 37 74

Реестр неплательщиков алиментов

Кроме того, в Министерстве юстиции презентовали публичный реестр должников алиментов. На эту «доску позора» будет попадать информация по каждому без исключения неплательщику алиментов, в адрес которого открыто судебное производство по неуплате алиментов более 3 месяцев.

Александра

Добрый день! Очень серьёзные нарекания к начальнику Подольского ГИС по установлению ящика обращения граждан в период карантина. Так называемая «скринька звернення громадян» имеет непристойный вид в виде картонной коробки, которая ни каким образом не прикрелена. «Скриньку» легко вынести из коридора Подольского ГИС. Сотрудники канцелярии и специалисты отказываются забрать документы у граждан, ссылаясь на то, что не имеют право общаться с гражданами во время карантина. Данное отношение к гражданам и документам свидетельствует о халатном отношении. Официальная нерегистрация документов может привести к их утрате. Прошу начальника Подольского ГИС принять меры к установлению металлического ящика и обеспечить его фиксацию с целью не допущения…  Детальніше »

КМ

проспект не Григорія Гонгадзе, а Георгія Гонгадзе!

КМ

462-45-05 — вказаний контактний телефон не вірний (стаціонарний телефон мешканців квартири)

роговик олександр миколайович

єдиний реєстр боржників

Юлия

Молодцы!Есть обратная телефонная связь!

Олександра

А мене турбує інше питання. Чому виконавча служба дозволяє собі викладати провадження, які закриті ще рік тому. Є чеки, все сплачено. А вони виставляють за рік після закриття справи?

І до вас ніколи неможливо дозвонитися та отримати відповідь на листи!

Наташа Литвинова

День добрий! Поясніть будь ласка, інспектор Подільської ДВС, Олег Петрович веде справу по аліментам, відповідач Літвінов Віктор Іванович, ВП 50991392 ведеться справа з червня місяця 2017 року, указ Президента на швидке реагування по аліментам, не Указ?!!! хто повинен відслідковувати вашу роботу?

Підкажіть до кого мені звернутися для вирішення першочергового мого питання?

066 445-67-77 Наташа Литвинова.

Русова Галина Олександрівна

Хочу висловити подяку Журбі Тамілі Володимирівні за те, що виконала рішення суду і змогла стягнути з боржника кошти які 4 роки ніхто не міг, або не хотів виконувати. Побільше б таких працівників у бюджетні структури, які роблять свою справу чесно і наполегливо. Я вже хотіла звертатися до часного виконавця і тут така приємна новина. З цього можна робити висновки що в моїй країні таки будуть працювати закони.

Жановна Журба Т.В. бажаю Вам здоров"я, успіхів і особистого щастя.

Татьяна

Здравствуйте. Подскажите мне ,почему ваша служба не может найти доходы моего мужа для снятия алиментов, А социальная служба нашла его официальное место работы и лишила меня субсидии всчитав его доходы?

Валерій

Виконавча служба під керівництвом Коваль Віталія Васильовича по вдношенню до громадян працює не тельки не ефективно, а й порушує закони. На звернення по вказаним на офіційних джерелах E-mail — відповідь не надається. На офіційні звернення через канцелярію жодної реакції.

Оксана Остапчук

Досі немає відповіді на зареєстрований лист-заяву про зняття обтяжень . Кошти виплачені рік тому і всі довідки з проплатами додані до заяви. Мабудь знову буду писати скаргу в міністерство, а краще до суду. Мій вхідний номер 12677 від 03.07. 2019 року.Виконавець КравцоваОлена Василівна.

Броніслав

Звертаюсь до Вас Бондаренко Олександр Сергійович з таким зверненням, не надсилати листи примусом до стягнееня штрафів на адресу Наталіїї Ужвій 7, кв 222 на імя Момот Юрій Михайлович

розібрати25.05.1979 так як ця особа ніколи тут не проживала, не живе і не прописана.Прошу Вас досконаліше робити свої професійні обовязки, і неурбувати мою сімю подібними листами, надалі буду звертатись з клопотанням в суд, так як Я не є Момот Ю.М

ЕЛЕНА ЕРМОЛЕНКО

Написала письмо и отправила квитанцию об оплате штрафа три раза-почему на банковский счет наложен арест??? я все выполнила согласно предписания-оплачен штраф вовремя\-квитанция об оплате оправлена -в чем тогда вопрос\??? телефоны указанные на сайте не отвечают ни одини -как же тггда все выяснить???

Лилия

Подільський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ, в повній мірі твориться повний безлад, таке враження, що на роботі їх просто не буває, на телефонні дзвінки на всі номери жодної відповіді, на звернення та публічні запити, також не відреаговано, вже декілька тижнів дізнаємся рахунки по сплаті боргу, відповіді так і не отримано, я вже не говорю, що нам навіть не вручено Постанову про відкриття виконавського впровадження, жодного повідомлення не отримували ! Увага! Ви не забувайте, що ви державні слубовці та приймали присягу! Чи варто таким непрофесіоналам працювати в органах державної влади?

Анна

Доброго дня!Підскажіть куди звернутися? В Подільській виконавчій службі працює державний виконавець Бондаренко Олександр Сергійович. З 19 листопада 2018 року ним відкрито виконавче провадження № 57661345 на імя Желяк Анни Володимирівни до відповідача Вигінного Євгенія Сергійовича, на підставі рішення суду про стягнення заборгованності по аліментам, яке досі не виконано. Писала скаргу на вашого керівника, про бездіяльність державного виконавця, надіслала заяву про розрахунок аліментів, сама розрахувала борг. Чим ще йому допогти виконувати свої прямі обов'язки я не знаю.Відповіді на даний момент ніякої, не один телефон у вашій установі не беруть.

Александр

Устроился на работу, получил на карту деньги для покупки хоз материалов для фирмы, за не уплату алиментов именно в эту ночь мои счета оказались арестованы. Уволили.

Благодарю за помощь с выплатой алиментов господа

Романко Александр

Добрый день, почему мои карточки в аресте, и как снять Вы неработаете, а деньги нужны.

Володимир

Доброго дня!!

Ви працюєте під час карантину, чи ні?

Юрий

Уважаемый Бондаренко Александр Сергеевич! Сообщаю Вам, что Савельев Андрей Владимирович, которому назначен штраф за ДТП, никогда не проживал и не проживает по адресу ул. Захаровская 1, кв. 13. Этот адрес является ошибочным. Владельцем квартиры является пенсионер, водительских прав не имеет, транспортные средства по этому адресу не зарегистрированы.

Наталія

Доброго дня! Мене звати Редич Наталія Володимирівна! Звертаюся до вас з таким запитанням! Вашим виконавцем ,нажаль не пам'ятаю фамілії,Катериною Вікторівною! Був накладений арешт на мої банківські рахунки,минулого вівторка( 23.06.2020) ,заборгованісь погасила в повному обсязі. Рахунки до сьогодні не розблоковані,( зарплатна картка,і картка пенсійна по втраті годувальника). Можна дізнатися в чому причина? У виконавиці постійно одна і та ж відповідь,листи по Україні ідуть три дні. То вже 10 пройшло! Це знущання!

Сергій

Добрий день! Як можна зв'язатися з Бондаренко Олександром Сергійовичем, державним виконавцем Подільської виконавчої служби. Справа в тому, що не можу сформувати квітанцію на сплату виконавчого провадження. В Автоматизованій системі виконавчого провадження пише, що по технічним причинам не може сформувати і так вже деякій час.Хочу в найближчій час сплатити свій борг.

Лариса

доброго дня. Для отримання і уточнення питання про еліменти , можна номер мобільний , бо бо місцевому нема змоги подзвонити