Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіШевченківський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 01032, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок 110.

Телефон: (044) 234-85-02, (044) 234-85-03, (044) 234-85-60, (044) 234-78-26, (044) 234-85-13, (044) 234-85-08, (044) 230-93-07, (044) 234-85-23, (044) 234-85-19, (044) 234-86-03

Електронна пошта: vdvs.shev@gmail.com.

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA318201720355269001000700396, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34967593, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34967593, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
226 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Игорь

Здесь работают полностью неадекватный персонал. Они придумывают схемы в которых ты вынужден платить втройне (не оповещают, умалчивают, не дают информацию как избежать этого, включают «дурака»). Мне жаль что сотрудники нашей страны ведут себя так, показывая негативный пример местным жителям. Думаю что через время это аукнится, потому что с таким отношением у меня уже складывается негативное впечатление о гос служащих. Помните как вы ко мне относитесь так и я буду относится к вам!

Стас И.О

Бахрушин Андрій Миколайович, співробітник Шевченківського РВДВС міста Києва, має ряд кредитних боргів перед фінансовими установами, які не сплачує та не декларує. Шановний колектив Шевченківського РВДВС міста Києва, не залишайте колегу в біді, допоможіть з боргами. Так як через великі іфнансові проблеми Бахрушин Андрій Миколайович може скотитись до корупційних діянь.

Руслан Леонідович

Електронна адреса не дійсна. Виконавець не бере телефон на протязі двох днів. Куди звертатись про неправомірність дій виконавця.

Дмитрий Алексеевич

Там сидят пофигисты и бюрократы !!! Никогда не берут трубку, а если возьмут то нагрубят и всё равно ничего не помогут и не подскажут...

Дима

Козлы конченый, я приеду вам ноги обоссу, вы че там ахренели не брать трубку по неделе? Вам надо по 3 года посёлка дать за такое! Мрази, это просто пиз...

Last edited 7 місяців назад by Дима
Федя

Вонючие ублюдки!

Заблокировали карту через месяц после оплаты штрафа, уже и квитанции отправили, прошло две недели, толку 0.

Две недели к этому пидару александру александровичу не дозвониться!

Чтоб не тюрьма, я бы вас, суки всех повесил.

Нестор

От скоти, шоб вам руки-ноги повикручувало!!!! Суки, не реагують не відповідають на дзвінки, борг сплачено місяць назад, а їм важко «перевірити». От нероби, щоб ви подохли там

Дмитрий

Добрый день! Наложен арест на счета виконавчой службой, а я не получил уведомление по почте! Что мне делать, если я не в Украине и не могу лично обратиться , где взять информацию в электронном виде?

Дмитрий

Добрый день! Долг оплачен с пенёй, когда снимется арест с карточного счета и как получить подтверждении, если не находишься в стране ?

Александр

Добрий вечір. Я став переможцем електронних торгів транспортного засобу. Повністю сплатив зазначену суму, маю чеки. Машину вже забрав, але поставити на облік неможливо, оскільки світяться арешти. Три чи чотири вже зняти, а ще десять чи щось таке показує. Виконавець просить надати виписку з МРЕО, але її там не дають. Питання — як бути далі? Чи повинен виконавець, який вів провадження, знімати ці арешти? Чи існують якись розумни терміни, в який виконавець повинен зняти всі арешти? Дякую.

Дмитрук І.А

Де вказано реквізити для сплати авансових внесків?

Ігор Приходько

Доброго дня, незадоволений роботою виконавчої служби, а саме рік назад на мої рахунки накладено арешт, Постанова про прийняття виконавчого провадження ВП № 54996895 по місцю проходження служби не надходило, ФЕВ немає оснований сплачувати суму у згаданому документі. Це триває із ЛЮТОГО 2020 року, електронна адреса невідповідає. ВП № 54996895 та ВП № 54775025 (це оплачено, можу прислати сканкопію платіжного доручення 18-1720 від 18.05.2020 на сплату 640 грн., але воно все рівно висить як борг).З метою виправлення ситуації, що склалася пропоную: надати офіційну електронну адресу для відправлення на постанову ВП № 54775025 відповідного документа про сплату зазначеного боргу; надіслати встановленим порядком…  Детальніше »

виктор

виконавець чорний володимир вікторович не відкриває провадження десятий день. я вважаю що він у зговорі з колекторами.

Юлія М.

Де вказано реквізити для сплати авансових внесків?

Алекс

Де вказано реквізити для сплати авансових внесків?

Ірина

Доброго дня. Що писати в призначенні платежу, якщо платиш авансовий платіж? Також? яку суму платити в разі якщо вимога немайнового характеру і їх дві?.

Ірина

Дякую

Наталя

Добрий ранок. Підкажіть будь ласка реквізити авансованих внесків.Дякую

Дмитрий

Как получить ответ о снятии ареста? Могут знакомые это сделать?

Юлия

Почему наши письма с просьбой вернуть авансовый платеж игнорируют?

В мае Должник выплатил всю сумму долга сам. Задолго до отправки исполнительного документа. Ваша организация ОБЯЗАНА вернуть 50 грн.83 коп., на наши реквизиты.

Дмитро

Добрий день. У банку при спробі сплатити авансовий платіж касир декілька разів перевіряла рахунок № 37117001000396, МФО 820172,і повідомила мені, що такого рахунку не існує. Чи вірно вказані на даний час реквізити рахунку?

Аноним

Добрый день! 20.04.2018 года я обнаружила что мои карты в Приват банке арестованы. Причина мне неизвестна. Сказали обратиться в исполнительную службу. На сайте министерства юстиции меня в поиске нет. Писем мне не приходило, что делать? Как узнать причину ареста и суммы которые нужно оплачивать? И куда их оплачивать? Когда мне разблокируют счёт в банке? Спасибо.

Светлана

Расчетные счета актуальны на сегодняшний день...

Какие документы нужно приложить , чтобы отправить вам исполнительный лист

Дар'я

вул. Зоологічна, буд. 12, кв. 15, м. Київ відноситься до Шевченківського районного відділу ДВС м. Київ ГТУЮ у м. Києві

ВВВ

Доброго дня! вул. Артема 37/41 відноситься до Шевченківського районного відділу ДВС м. Києва?

ИГОРЬ

Добрый день!У меня решение суда, вступившее в законную силу,обязывающее Ликвидационную комиссию Главного управления МВД в г. Киеве изготовить новую справку денежного обеспечения пенсионера ОВД для перерасчета пенсии. Каковы мои последующие действия?

Евгения

Доброго дня. У мене виконавчий лист про зобов*язання ДФС України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну. Скажіть, будь-ласка, чи Ваш відділ виконує таке рішення суду?

Светлана

Добрый день, у меня сняли с зп 20%. Поясню: было направлено с пенсионного фонда на исполнение письмо, потом было письмо о том, что долг уже закрыт. Исполнительная служба после снятия суммы направили письмо, что исполнение закрыто ( у меня есть копия письма). Вопрос вот в чём, какое заявление мне нужно писать, что исполнительная сумма вернула мне сумму которую у меня высчитали?

Сандульська Олена Володимирівна

Пидскажить бутьласка Ми придбали автомашину в лизенговий компании ЕВРОКАР-УКРАИНА Вси належни нам платежи виконали 24-11-2017 р а Дарницькою виконавчою службою 4-12 2017 р був наложений арешт на майно компании Ми звернулись до суду Суд 14-05 2018 р надав нам право власности на автомашину и зняв арешт Дали ми звер нулись у МРЕО и там нам повидомили що наложений ще один арешт Шевченкивською виконавчою службою вид 12-06-2018 р и Святошинською теж вид 12-06-2018 р Про що нам нихто не повидомляв На основи яких документив ми можем зняти арешт и оформити автомашину

Владислав

Добрий день! Повідомте, чи змінилися з 02.07.2018 року банківські реквізити для оплати авансового внеску (в банку вказані на сайті реквізити база не бачить)? Задалегідь дякую.

Сандульська Олена Володимирівна

В який срок державний виконавець повинен дати видповидь на подану заяву Якщо вин не дае видповить тоди до кого треба звертатись

Олександр

Доброго дня! Куди пред'являти виконавчий лист, де боржник Державна фіскальна служба України. Вимоги немайнового характеру.

Зазделегідь дякую.

Сандульська Олена Володимирівна

Хто може оспарювати ришення суда який надав право власности на автомашину Чи може державний виконавець скасувати ришення на право власности на автомашину

Сандульська Олена Володимирівна

Чи можна користуватись автомашиною якщо автомашина рахуеться ще пидарештом а ришенням суда нам надали право власности на автомашину

Сандульська Олена Володимирівна

Про те що на машину наложений арешт ми дизнались у МРЕО коли пишли оформляти у кого нам дизнатись чи автомашина знаходиться у розшуку

Тетяна

Як дізнатися хто наклав арешт на рахунок картковий і яка сума

Александр

Добрый день, хочу снять машину с учёта на ней есть 2 штрафа 15 и 16 года на хозяйку. Если ли сроки аннулирования ВП или нужно все равно оплачивать ? И ещё я не знаю кто мой ... исполнитель . Брал машину по генеральной доверенности.

Катерина

Доброго дня!

в межах однієї справи видано 2 накази: один за результатами розгляду в першій існтанції, другий — апеляційної про відшкодування сулових витрат.

їх подавати з окремиими заявами про відкриття виконавчого провдження чи можна в одній?

Олена Давиденко

Чи обслуговує ваш відділ адресу:бульвар Тараса Шевченка,33 м.Київ?

Марина

Доброго вечора! Організація зарахувала 10.12.2018 на рахунок вашого відділу суму аліментів. Коли я отримаю їх на свою картку? Чи є строки, за якими кошти повинні зарахувати на мій рахунок? Дякую.

Тарас

Добрий день. Куди звертатись із виконавчим листом про зобов`язання ДФС України поновити на роботі звільненого працівника?

Александр

Добрый день.оплатил задолженность месяц назад когда разблокируют щета

Олександр

Доброго дня!

Вже другий раз на мене оформлюють виконавче провадження: 2017 року — 53680857 та 2018 року — 55865316. Хоча ще першого разу я надав підтвердження сплати штрафу і написав відповідну заяву до Шевченківського районного відділу ДВС у м.Києві. Те саме повторилося на прикінці 2018 року, бо чомусь перше провадження лишилося у стані «Не виконано». У автоматизованій системі, по обох провадженнях, стан — Завершено. ДВС рахується Боржником, а я Стягувачем. Коли мені повернуть кошти?

Марина

Доброго дня, чи дійсні на 05.02.2019рік реквізити на оплату авансових внесків? Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного

територіального управління юстиції у місті Києві

Розрахунковий рахунок № 37117001000396, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34967593

Банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Людмила

Работает ли у вас Савченко Александр Яковлевич?

Мария

Добрый день! Не получаю алименты много лет, задолженности космические. В связи с новым законом решили возобновить. Нашли только закрытие исполнительного листа, судя по всему, потому что направили по месту работы. На 2014 долг был больше 23 тысяч. Как мне сейчас восстановить это дело? Куда обращаться, какие документы брать?

Спасибо.

Елена

Добрый день. Подскажите как можно узнат расписание работы виконавця Александр Г. старший виконавець?

Наталія

Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи можна записатися на прийом до «виконавця», щоб дізнатися про перебіг справи?

Якщо так, то за яким телефоном, якщо справу передано до Шевченківської виконавчої служби м.Київ.

Дякую.

iнеса

Чи можливо через iнтернет подати заяву про стягнення алiментiв з боржника . Дякую

Михайло

Добрий день, скажіть чи треба платити авансовий внесок при стягнення однпрозової грошової допомоги за рішенням суду з державної установи?