Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіШевченківський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 01032, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок 110.

Телефон: (044) 234-85-02, (044) 234-85-03, (044) 234-85-60, (044) 234-78-26, (044) 234-85-13, (044) 234-85-08, (044) 230-93-07, (044) 234-85-23, (044) 234-85-19, (044) 234-86-03

Електронна пошта: vdvs.shev@gmail.com.

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00  до 18.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA318201720355269001000700396, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34967593, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34967593, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
170 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Руслан Леонідович

Електронна адреса не дійсна. Виконавець не бере телефон на протязі двох днів. Куди звертатись про неправомірність дій виконавця.

Стас И.О

Бахрушин Андрій Миколайович, співробітник Шевченківського РВДВС міста Києва, має ряд кредитних боргів перед фінансовими установами, які не сплачує та не декларує. Шановний колектив Шевченківського РВДВС міста Києва, не залишайте колегу в біді, допоможіть з боргами. Так як через великі іфнансові проблеми Бахрушин Андрій Миколайович може скотитись до корупційних діянь.

Игорь

Здесь работают полностью неадекватный персонал. Они придумывают схемы в которых ты вынужден платить втройне (не оповещают, умалчивают, не дают информацию как избежать этого, включают «дурака»). Мне жаль что сотрудники нашей страны ведут себя так, показывая негативный пример местным жителям. Думаю что через время это аукнится, потому что с таким отношением у меня уже складывается негативное впечатление о гос служащих. Помните как вы ко мне относитесь так и я буду относится к вам!

Дмитрук І.А

Де вказано реквізити для сплати авансових внесків?

Юлія М.

Де вказано реквізити для сплати авансових внесків?

Алекс

Де вказано реквізити для сплати авансових внесків?

Ірина

Доброго дня. Що писати в призначенні платежу, якщо платиш авансовий платіж? Також? яку суму платити в разі якщо вимога немайнового характеру і їх дві?.

Ірина

Дякую

Наталя

Добрий ранок. Підкажіть будь ласка реквізити авансованих внесків.Дякую

Дмитрий

Добрый день! Наложен арест на счета виконавчой службой, а я не получил уведомление по почте! Что мне делать, если я не в Украине и не могу лично обратиться , где взять информацию в электронном виде?

Дмитрий

Добрый день! Долг оплачен с пенёй, когда снимется арест с карточного счета и как получить подтверждении, если не находишься в стране ?

Дмитрий

Как получить ответ о снятии ареста? Могут знакомые это сделать?

Юлия

Почему наши письма с просьбой вернуть авансовый платеж игнорируют?

В мае Должник выплатил всю сумму долга сам. Задолго до отправки исполнительного документа. Ваша организация ОБЯЗАНА вернуть 50 грн.83 коп., на наши реквизиты.

Дмитро

Добрий день. У банку при спробі сплатити авансовий платіж касир декілька разів перевіряла рахунок № 37117001000396, МФО 820172,і повідомила мені, що такого рахунку не існує. Чи вірно вказані на даний час реквізити рахунку?

Аноним

Добрый день! 20.04.2018 года я обнаружила что мои карты в Приват банке арестованы. Причина мне неизвестна. Сказали обратиться в исполнительную службу. На сайте министерства юстиции меня в поиске нет. Писем мне не приходило, что делать? Как узнать причину ареста и суммы которые нужно оплачивать? И куда их оплачивать? Когда мне разблокируют счёт в банке? Спасибо.

Светлана

Расчетные счета актуальны на сегодняшний день...

Какие документы нужно приложить , чтобы отправить вам исполнительный лист

Дар'я

вул. Зоологічна, буд. 12, кв. 15, м. Київ відноситься до Шевченківського районного відділу ДВС м. Київ ГТУЮ у м. Києві

ВВВ

Доброго дня! вул. Артема 37/41 відноситься до Шевченківського районного відділу ДВС м. Києва?

ИГОРЬ

Добрый день!У меня решение суда, вступившее в законную силу,обязывающее Ликвидационную комиссию Главного управления МВД в г. Киеве изготовить новую справку денежного обеспечения пенсионера ОВД для перерасчета пенсии. Каковы мои последующие действия?

Евгения

Доброго дня. У мене виконавчий лист про зобов*язання ДФС України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну. Скажіть, будь-ласка, чи Ваш відділ виконує таке рішення суду?

Александр

Добрий вечір. Я став переможцем електронних торгів транспортного засобу. Повністю сплатив зазначену суму, маю чеки. Машину вже забрав, але поставити на облік неможливо, оскільки світяться арешти. Три чи чотири вже зняти, а ще десять чи щось таке показує. Виконавець просить надати виписку з МРЕО, але її там не дають. Питання — як бути далі? Чи повинен виконавець, який вів провадження, знімати ці арешти? Чи існують якись розумни терміни, в який виконавець повинен зняти всі арешти? Дякую.

Светлана

Добрый день, у меня сняли с зп 20%. Поясню: было направлено с пенсионного фонда на исполнение письмо, потом было письмо о том, что долг уже закрыт. Исполнительная служба после снятия суммы направили письмо, что исполнение закрыто ( у меня есть копия письма). Вопрос вот в чём, какое заявление мне нужно писать, что исполнительная сумма вернула мне сумму которую у меня высчитали?

Сандульська Олена Володимирівна

Пидскажить бутьласка Ми придбали автомашину в лизенговий компании ЕВРОКАР-УКРАИНА Вси належни нам платежи виконали 24-11-2017 р а Дарницькою виконавчою службою 4-12 2017 р був наложений арешт на майно компании Ми звернулись до суду Суд 14-05 2018 р надав нам право власности на автомашину и зняв арешт Дали ми звер нулись у МРЕО и там нам повидомили що наложений ще один арешт Шевченкивською виконавчою службою вид 12-06-2018 р и Святошинською теж вид 12-06-2018 р Про що нам нихто не повидомляв На основи яких документив ми можем зняти арешт и оформити автомашину

Владислав

Добрий день! Повідомте, чи змінилися з 02.07.2018 року банківські реквізити для оплати авансового внеску (в банку вказані на сайті реквізити база не бачить)? Задалегідь дякую.

Сандульська Олена Володимирівна

В який срок державний виконавець повинен дати видповидь на подану заяву Якщо вин не дае видповить тоди до кого треба звертатись

Олександр

Доброго дня! Куди пред'являти виконавчий лист, де боржник Державна фіскальна служба України. Вимоги немайнового характеру.

Зазделегідь дякую.

Сандульська Олена Володимирівна

Хто може оспарювати ришення суда який надав право власности на автомашину Чи може державний виконавець скасувати ришення на право власности на автомашину

Сандульська Олена Володимирівна

Чи можна користуватись автомашиною якщо автомашина рахуеться ще пидарештом а ришенням суда нам надали право власности на автомашину

Сандульська Олена Володимирівна

Про те що на машину наложений арешт ми дизнались у МРЕО коли пишли оформляти у кого нам дизнатись чи автомашина знаходиться у розшуку

Тетяна

Як дізнатися хто наклав арешт на рахунок картковий і яка сума

Александр

Добрый день, хочу снять машину с учёта на ней есть 2 штрафа 15 и 16 года на хозяйку. Если ли сроки аннулирования ВП или нужно все равно оплачивать ? И ещё я не знаю кто мой ... исполнитель . Брал машину по генеральной доверенности.

Катерина

Доброго дня!

в межах однієї справи видано 2 накази: один за результатами розгляду в першій існтанції, другий — апеляційної про відшкодування сулових витрат.

їх подавати з окремиими заявами про відкриття виконавчого провдження чи можна в одній?

Олена Давиденко

Чи обслуговує ваш відділ адресу:бульвар Тараса Шевченка,33 м.Київ?

Марина

Доброго вечора! Організація зарахувала 10.12.2018 на рахунок вашого відділу суму аліментів. Коли я отримаю їх на свою картку? Чи є строки, за якими кошти повинні зарахувати на мій рахунок? Дякую.

Тарас

Добрий день. Куди звертатись із виконавчим листом про зобов`язання ДФС України поновити на роботі звільненого працівника?

Александр

Добрый день.оплатил задолженность месяц назад когда разблокируют щета

Олександр

Доброго дня!

Вже другий раз на мене оформлюють виконавче провадження: 2017 року — 53680857 та 2018 року — 55865316. Хоча ще першого разу я надав підтвердження сплати штрафу і написав відповідну заяву до Шевченківського районного відділу ДВС у м.Києві. Те саме повторилося на прикінці 2018 року, бо чомусь перше провадження лишилося у стані «Не виконано». У автоматизованій системі, по обох провадженнях, стан — Завершено. ДВС рахується Боржником, а я Стягувачем. Коли мені повернуть кошти?

Марина

Доброго дня, чи дійсні на 05.02.2019рік реквізити на оплату авансових внесків? Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного

територіального управління юстиції у місті Києві

Розрахунковий рахунок № 37117001000396, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34967593

Банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Людмила

Работает ли у вас Савченко Александр Яковлевич?

Мария

Добрый день! Не получаю алименты много лет, задолженности космические. В связи с новым законом решили возобновить. Нашли только закрытие исполнительного листа, судя по всему, потому что направили по месту работы. На 2014 долг был больше 23 тысяч. Как мне сейчас восстановить это дело? Куда обращаться, какие документы брать?

Спасибо.

Елена

Добрый день. Подскажите как можно узнат расписание работы виконавця Александр Г. старший виконавець?

Наталія

Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи можна записатися на прийом до «виконавця», щоб дізнатися про перебіг справи?

Якщо так, то за яким телефоном, якщо справу передано до Шевченківської виконавчої служби м.Київ.

Дякую.

iнеса

Чи можливо через iнтернет подати заяву про стягнення алiментiв з боржника . Дякую

Михайло

Добрий день, скажіть чи треба платити авансовий внесок при стягнення однпрозової грошової допомоги за рішенням суду з державної установи?

Аліна

Добрий День! Як я можу дізнатися номер телефону старшого державного виконавця Норка Є.В.?

Игорь

Добрый день, подскажите пожалуйста, в марте месяце 2019 года была оплачена квитанция по штрафу за нарушение ПДР, пошел четвертый месяц, исполнитель Локтіонова Валентина Сергіївна в декрете. По указанным телефонам дозвониться два месяца невозможно, попасть на прием не к кому, не пускают. Как раобраться в этой ситуации и нормально ли то, что три с половиной месяца изымается из реестра запись (до сих пор она не изъята!!!) Кто может повлиять на ход выполнения обязанностей государственной структуры??? Контактный номер 0962699888 Игорь.

Бабичев С.В.

Добрый день.С меня сняли 20% с суммы штрафа и видимо пени за два года.Не имею ничего против,но где я могу получить какую либо квитанцию или другой подтверждающий документ и получить информацию?Спасибо.

Наталія

Доброго дня! Де можна ознайомитися з умовами проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста?

Леся

Добрий день!

З 06.07.19 у відділенні Укрпошти знаходиться лист, але і досі (13.07.19) не отриманий відповідальним співробітником виконавчої служби. Підкажіть, будь ласка, чому цілий тиждень не отримують кореспонденцію? Дякую.

Олена

Добрий день куди я можу написати щоб мені прислали довідку про не виплату аліментів ?