Святошинський відділ державної виконавчої служби у місті Києві

Святошинський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (мСвятошинський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 03148, місто Київ, вулиця Гната Юри, будинок 9.

Телефон: (044) 407-01-81, (044) 407-02-81.

Електронна пошта: info_sv@kv.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA548201720355249001000700497, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34999049, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Святошинський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA933223130000025309000000312, МФО 322313, код ЄДРПОУ 34999049, банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Святошинський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

261 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Жека

Долбоебы одни работают в этой службе

Сергій

Невозможно дозвониться!!!, зачем вам столько телефонных номеров, если вы не отвечаете на звонки?

Володимир

Перше питання! За якій час знімаеться арешт з разунку, якщо всі заборгованості проплачені, в мене вісить два місяці, чі можу я розраховувати на компенсацію?

Друге питання! Якщо виконавча служба присилае листа-повідомлення що е заборгованість і її треба сплатити, я плачу!, а по факту, чотири, заборгованості. Про що я дізнаюсь випадково при продажі авто. Чі можу я розраховувати на компенсацію зі сторони виконавців що вони надали мені умисно не достовірну інформацію?

Третє питання! За якою схемою, розраховується затратна частина виконавця, коли він глядь на стелю каже, нууу пятсот?

Дякую!

Митяй

Добрый день !

Скажите пожалуйста должен ли исполнитель снять арест с зарплатного счета после того как получил подтверждающие документы на то что он действительно является зарплатный и других начислений на него не поступает .

Если я ошибаюсь то как человек должен оплачивать квитанции не имея доступа к зарплате ?

Олена

Доброго дня,

підкажіть, будь ласка, до кого звертатись у разі якщо Державна виконавча служба у 2006 році наклала арешт на невідоме майно, яке належить іншій фізичній особі за адресою моєї квартири, одноосібним власником якої я є з 2001 року.

Квартира з 2001 року належить мені на підставі договору купівлі-продажу, зареєстрованого в БТІ в 2001 р.

Александра

Підскажіть, будьласка, якщо судом, в минулому році, призначено виплату аліментів в розмірі 30% від прожиткового мінімуму на дитину. А Законом тепер (з липня) встановлено ромір 50% від прожиткового мінімуму на дитину, то яка ставка має сплачуватись? Встановлена судом, чи нова? І чим це підкріплено?

Андрій

Доброго дня!

Підскажіть, чи НЕ було змін у реквізитах, для сплати аліментів у Святошинський РВДВС ГДУЮ у м. Київ ЄДРПОУ 34999049

Р/р 37316001004450

МФО 820172

У січні 2018 і далі, можна сплачувати по цих реквізитах?

Ігор

Добрий день !!! Хочу взнати інфо про стан провадження як стягувач!?

ВП № 55216812 Стріщак І.В стягувач , Богач Д. І боржник

В понеділок додзвонився , але не було виконавця ГУРІНА Д.І , сказали буде з вівторка 30.01.2018. Вчора і сьогодні дзвонив , завжди зайнято .

Дякую!!!

Катерина

Добрий день не можуть знайти справу Виконавча служба,вона «загубилася». Як поновити мені справу за аліменти?

Любов

Добрий день! Підскажіть будь-ласка в мене є рішення суду про стягнення з фіз. особи коштів но мою користь. Є від суда виконавчий лист. Які документи я ще маю надати крім рішення суду і виконавчого листа в виконавчу службу для стягнення боргу?

Любов

А підскажіть будь-ласка в якому документі прописано розмір авансового внеску?

неможу знайти.

Любов

Куди я маю його сплатити. Де знайти реквізити?

Марія

Доброго дня. Хочу подати документи на аліменти (сама проживаю ЖиЖитомирській області, чоловік з Києва), які документи, крім виконавчого, потрібно ? В п'ятницю такі документи приймаєте?

Ирина

Добрый день! Пишу Вам с таким вопросом. 12.10.2016 была выписана патрульной полицией постанова др # 069245 про накладення адмін.штраву. В момент написания этой постанови сотрудником полиции была внесена корректировка на данной постанове как «Попередження» и поставлена подпись сотрудником полиции. Но 07.06.2017 по этому якобы «штрафу» прислали «ПОСТАНОВА про відкриття виконавчого провадження» ВП 53960707, следствием которого является надожение ареста на машину. Сегодня, 16.02.2018, я была в отделении патрульной полиции, которое предоставило мне справку о том, что у меня нет неоплаченных штоафов. Но провадження ВП 53960707 в исполнительной службе еще открыто. Вопрос: Как убрать информацию по данной постанове из «Єдиний реєстр боржників»?…  Детальніше »

Андрій

Доброго дня! Чи мусить платник Аліментів якось звітувати про сплачені суми. Якщо повинен, то куди і коли? Чи є зміни в законодавстві з цього приводу?

Наталія

Скажіть, будь-ласка, як можна дізнатися чи надійшов виконавчий лист за судовим рішенням зі стагнення аліментів? (Судом на руки видане лише рішення)

Олена

Добрий день. Колишній чоловік півроку не слачує аліментів. До кого звертатись і які надавати документи для виконання рішення суду? Дякую.

Владимир

Добрый день.Вопрос такой.Пришли по почте постановы с запретами на вождение авто,выезд за границу,охоту.Написан долг по невыплате алиментов.Хотя по решению суда организация где я работаю перечисляет ежемесячно на исполнительную службу,а исполнительная уже бывшей жене.Все платежки и справка с работы есть.Знаю что бывшая писала жалобы в исполнительную службу что она не получает денег,хотя кто не правда.Неужели исполнитель не смотрит перечисления и просто так,по желанию пишет ети постановы?Как теперь правильно поступить?И ещё в етих постановах написана старая информация.Был новый суд и изменение

Виктория

Доброго дня!!! Як Можна дізнатися скільки залишилося сплатити коштів за послуги виконавчої служби?

Инна

Добрый день! Мне пришло постановление вчера, 9.04,датированное 5.03 от исполнителя Гуриной Д.И, о том, что в связи с окончанием сроков, предусмотренных п.7 ст. 39 и ст. 40 ЗУ «Про виконавче провадження»,закрыто!!! При этом ребенок 2014 года рождения, а исполнительный лист выдан судом в 2016 году, мол согласно бухгалтерии предприятия, на котором работает «чудо-папаша», задолженности нет. Что это за решение такое??? Какие сроки, как закрыто? Или у меня за 2 года ребенок стал совершеннолетним???

Александр

Ребята,я являюсь единственным опикуном своих же детей,которые и живут со мной,мамы с нами нет на этом свете 8 лет,получаю помощь от государства по утери одного из кормильца.А теперь ВНИМАНИЕ!!!Приходит постановление на арест всего моего имущества так как «долг» по АЛИМЕНТАМ с 2017—2018 гг...составил-80 000грн.КАК ТАК???

Марія

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно до заяви про збільшення аліментів додавати чеки, квитанції, якщо йдеться про збільшення суми з 30% не на 50%, а на більшу суму. І як діяти якщо діти беруть платні уроки в репетитора, крім того є додаткові витрати на транспорт, адже проживаємо за містом, а навчальні заклади дітей- в місті. Батько має нерухоме майно, але працює неофіційно. Дякую!

Руслана

Добрий день на призвіще якого начальника виконавчоі служби писати заяву про відкриття виконавчого провадження про стягнення аліментів(проживаю в другому місті хочу переслати заяву поштою)

Сергій

Добрий день, На все мое мйно є запис у реестрі що воно арештоване, ніяких судових рішень у судах не було, про що є відповідь з суду, сам виконвчий лист загублений виконачею службою та не має ніяких відомостей згідно чого був арешт накладений. Тобто це крімінал. До кого звертатись до вас чи до прокуратури? Дякую

Александра

Добрый день! 28.02.18 было открыто ВП, узнала о его существовании 30.05.18. Сказали оплатить до конца июня, а то будет автоматически наложен арест. За месяц я не смогла собрать необходимую сумму, т.к. временно не работаю, по семейным обстоятельствам.

Вопрос. Могу ли я просить оплачивать долг частями на протяжении 3-6 месяцев и какое заявление и на имя кого подаётся? Спасибо.

Вікторія

Добрий день, підкажіть як зняти арешт майна в реєстрі обтяжень, накладений банком чз виконавче провадження, рішення суду про скасування цього провадження ще 2014 роком? дякую.

Інна

Доброго дня. Допоможіть розрахувати суму до оплати. По виконавчому провадженню на майно ФО було накладено арешт 08,12,2015р. Розмір основного зобов"язання 1020,00. Яку суму потрібно сплатити на рахунок виконавчої служби щоб зняти арешт? Дякую

Сандульська Олена Володимирівна

Доброго дня .Підскажить бутьласка,що нам робити придбали автомашину по лизенгу зкомпанією розрахувались дватцять четвертого листопада 2017р. виконавши належним чином взяті на себе забов'язання по договору та сплатив усі кошти , але ВДВС Святошинського районного управління юстиції м. Києва було наложено арешт від 12.06.18 . 13 червня 2018 року отримали рішення суду на право власності на автомашину .При придявлені у вашу виконавчу службу рішення суду чи скасується аршет на автомашину.

Светлана

Добрый день! Мне нужна бумага в суд, о том что исполнительного листа нет в исполнительной службе. Мне могут дать такую бумагу , мне нужно в суд отнести так как был утерян исполнительный лист? Спасибо.

Сандульська Олена Володимирівна

6 2018 р У Дарницькому РВ ДВС м Киив ГТУЮ у м Киеви станом на 12-03 2018 р перебувае зведене виконавче впровадження АСВП №553о74413 яке включае в соби 175 виконавчих проваджень що до стягнення заборгованости з ТОВ ЕВРОКАР-УКРАИНА на користь физичних осиб та держави на загальну суму боргу понад 2 милйони гр А яке впровадження у ваший 1служби нам нихто не повидомляе Тильки у МРЕО сказали про наложений арешт ичила 12-06-2018 р

Кухарчук Ольга

Цих можна відправити заяву про зміну реквізитів на електронну адресу ДВС?

Виталий

Всем добрый день. Вопрос к руководству МИНИСТЕРСТВА ЮСТИЦИИ УКРАИНЫ, почему Святошинское районное отделение государственной исполнительной службы г. Киев, грубо нарушает Закон Украины и мои права как Гражданина Украины, в лице старшего гос. исполнителя Скляренко Н.А. и её руководства. Мной был ошибочно оплачен авансовый взнос по принудительному исполнению 27.07.18г., оригиналы квитанций (подписанные представителем банка) получены Скляренко Н.А. 01.08.18г. В соответствии с действующим законодательством Украины ошибочно зачисленные денежные средства должны были вернуться плательщику (то есть мне) в течении 3 банковских дней. Но по состоянию на 21.08.18 возврата денег нет и старший гос. исполнитель Скляренко Н.А. всячески уходит от ответа на данный вопрос…  Детальніше »

Жанна

Якщо работодавці звітуватимуть про стягнення аліментів щомісяця, то який спочатку потрібно подати звіт , якщо здавали по квартально квітень-травень-червень. Зараз за липень і окремо за серпень?

Яна

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, в исполнительную службу какого района подавать заявление, если: я выиграла суд у Дельта Банка и доказала, что являюсь владельцем своей машины. Которая была изъята у первого владельца и продана второму. У второго собственника я и купила авто в 2012 году. Второй собственник выкупил автомобиль у банка (она была изъята за неуплату у первого владельца), но он не отнес справку о покупке в банк и продал мне машину. Из-за этого (по обращению банка) Святошинская исполнительная служба внесла автомобиль в держаний реєстр обтяжень рухомого майна. я не могу снять машину с учёта. Судебное дело я выиграла. В распоряжении…  Детальніше »

Ольга

Доброго дня. Підскажіть будь ласка, яка процедура нарахування індексацію на аліменти в твердій грошовій сумі.

Юлия

Как узнать кто у меня исполнитель адрес Ромена Роллана 3?

Ольга

У відділі ДВС є два впровадження. Одне про призначення аліментів в 2009, друге про збільшення суми з 2018. Який зразок подання заяви, про те що стягувач не має претензій по першому впровадженні(аліменти до 2018 року отримані в повному обсязі), але без закриття другого виконавчого впровадження.

Виктор

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, где можно найти постанову от суда по которой у меня арестовали все счета. Я понятия не имею, кто был позивач и какую сумму я должен погасить...

Вікторія

Протягом якого терміну після оплати, формується Постанова про закриття ВП?

Андрій

Добрий день! Оплатив штраф за впровадженням № 56677454 та 56677402. Але на сайті вони активні. Чи потрібно звертатися особисто у відділ і показувати платіжки?

Евгений Анатолиевич

Подскажите, пожалуйста, телефон госисполнителя Домбровского. В приёмные часы нет возможности к нему попасть, а информация нежна.

Оксана

В 2017 році дитині виповнилось 18 років, залишилась заборгованість по сплаті аліментів.Яке правило нарахування пені і хто повинен нараховувати,до кого і як потрібно звертаться щоб нарахувати і отримати пеню на борг по аліментах.

Наталія

Як і з якими документами можна отримати довідку про неотримання аліментів?

Ирина

Здравствуйте, подскажите сколько в январе 2019 года должна получить алиментов на двоих детей если писала в письме: у розмірі 1/3 частини заробітку (доходу) боржника, але не більше 10 розмірів прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку на кожну дитину та не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на кожну дитину. Дети из Киева.

Ирина

и еще подскажите пожалуйста, екс-муж пересылал деньги на мою карточку, но не писал что это алименты...исполнительная служба может эти деньги засчитать как алименты? Я не хочу признавать эти деньги как алименты потому что он должен мне денег за продажу дачи и это я считаю как долг за дачу а не как алименты. Очень жду вашего ответа. Спасибо.

Володимир Рудуха

Если штраф по ВП № 57861225 уплачен, есть выписка из банка. Можно ли переоформлять автомобиль?

Борис

Добрий день! Чи змінювались с 1 січня реквізити для сплати Аліментів?

Лена

Подскажите пожалуйста почему ненарахували алименти в етом месяце?

Андрій

Доброго ранку. Підкажіть будь ласка,патрульною службою був накладений штраф про порушення ПДД,мною штраф оплачений і є квитанція... Куди звернутися для закриття постанови виконавчого провадження?

Виктор

Добрый день якый номер канцелярии?