Відділ примусового виконання рішень у місті Києві

ВПВР Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті КиєвіВідділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у м. Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 03056, місто Київ, вулиця Олекси Тихого, будинок 32.

Телефон: (044) 401-00-35, (044) 401-11-25, (044) 401-01-44, (044) 401-03-55, (044) 401-05-70, (044) 401-00-25, (044) 401-05-72, (044) 401-05-33, (044) 401-05-71.

Електронна пошта: dvs.kiev@ki.minjust.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: четвер з 15.00 до 17.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA828201720355269001001113571, МФО 820172, код ЄДРПОУ 43315602, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 43315602, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
66 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олексій Андрієвський

Доброго дня! Є рішення Дніпропетровського адмін.суду суду забовязати МВС України вчинити певні дії та стягнути з МВС (вул.Академіка Богомольця 10, м. Київ) на мою користь суму судового збору. Я мешкаю в м. Дніпро. На чью адресу висилати виконавчий лист с заявою? Дякую!

Гена

Доброго дня! Скажить будь ласка до якої виконавчої служби я маю подати подати заяву про примусове виконання рішення Окружного адміністратвиного суду, якщо судом вирішено — зобовязати Державну податкову службу України (м. Київ, Львівська площа 8)зареєструвати податкову накладну датою її видання? Якщо це юрисдикція Вашої виконавчої служби, прошу повідомити список документів який слід подати з такою заявою. Дякую.

Юлія

Доброго дня! Згідно з виконавчим документом Лівобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві зобов'язано сформувати та подати до Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києва подання про повернення Лівобережним об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операції купівлі-продажу нерухомого майна у розмірі 6681,81грн. Скажіть будь-ласка, яку суму авансового внеску я маю сплатити на рахунок Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у м. Києві і за якими банківськими реквізитами слід перерахувати кошти?

Ігор Миколайович

На яку суму боргу виконавчі документи передаються для стягнення до відділу примусового стягнення рішень у м. Києві (Київській області) або до Мін.юсту

Анонімно

Прошу повідомити, куди звертатись за виконанням виконавчого листа боржник- Державна судова адміністрація.

Микола

Доброго дня!

Скажіть, будь-ласка, як стягнути заборгованність по аліментам на непонолітню дитину?

Колишній чоловік моєї жінки вже більше як півроку не сплачує аліменти? Куди звертатися і які потрібні документи?

Дякую за відповідь

Ніка

доброго дня, необхідно вносити виправлення в рішення та в викоанвчий лист про стягнення заборгованості, якщо допущена описка в одній цифрі індексу стягувача.

Дякую за відповідь

Наталія

Доброго дня. Є рішення суду, згідно з яким ТОВ повинно повернути фізичній особі кошти в розмірі 31 тис.грн. ТОВ ніяк не реагє. Чи може фізособа звернутись до викогавчої служби за допомогою. І які її дії? Фізосоьа в м.Києві. ТОВ в м. Херсон. Дякую

Сергій

Добрий день! В Вашому відділі примусового виконання є рішення щодо стягнення заборгованності на мою користь по невиплаченній заробітній платі з підприємства де я працював (ТОВ Укррадіотел). По моїй неофіційній інформації на рахунку підприємства кошти є, на них накладений арешт, проте вже на протязі більш ніж два місяці по інформації від Вашого виконавця банк не надає відповідь щодо наявності коштів по цій причині не надається платіжне доручення на виконання судового рішення. Які необхідно вчинити дії щоб прискорити вирішення даного питання ?

Павло

Доброго дня!

Питання таке: Чи може виконавець стягнути замість боржника його дебіторську заборгованість? І потім ці кошти направити стягувачам

Або яким чином виконавець може забрати дебіторську заборгованість боржника ?

Дякую

Салабун Руслан

Доброго дня,підскажіть як бути у ситуації яка склалася: подав заяву із виконавчим листом і чеком про сплату авансового внеску 31.05.2018р у канцелярію по адресу: Провулок Рильського 10,там запевнили щоб дізнатися дальший перебіг справи треба зателефонувати у кол центр, зателефонував,надали ось які відомості С -13086 ,5.06. 2018 р.Відділ примусового виконання рішень Міністерства Юстиції України,044 4866518 ,телефонуйте туди і вам нададуть відповіді на цікаві вам теми ,сьогодні телефонував 25разів з 12-13:00,з 14-15:00 і о 16:00 без результатно. Також заказним листом направляв заяву щодо повернення авансового внеску який ,я провів помилково за реквізитами іншого органу від 26.04.2018р. Можливо ви змогли би надати інформацію…  Детальніше »

Оксана

Добрый день.

когда у вас приемные дни и часы (в среду?) хотим получить копии документов по нашему делу по доверенности. Знаем, что надо подать заявление в канцелярию в свободной форме. есть пример такого заявления на сайте? Для подачи заявления надо прити в ВДВС в конкретные часы?

ИГОРЬ

Добрый день!В какой срок ответчик-Ликвидационная комиссия ГУ МВСв г.Киеве должна изготовить и направить в ГУ ПФУ в г. Киеве Справку о перерасчете пенсии пенсионеру МВС

Наталя

Доброго дня підскажіть будьласка як поступити в такій ситуації коли виконавча служба Сокирянського району Чернівецької області не виконує судове рішення про повернення дитини до рідної матері яке я проплатила у розмірі 7800грн де прийомні батьки які втратили пів року статус прийомних батьків але при цьому прийомні батьки утримуючи дитину не законно перешкоджаючи поверненню дитини до рідної матері.

Марина

Добрый день. Подскажите пожалуйста возможно с одноразовой продажи квартиры мужа стинуть алименты? Платит своевременно, но продал свою квартиру.

Світлана

На якому сайті чи по якій єлектронні адресі можна побачити дії державного виконавця стосовно виконавчого листа? Які документи,чи запити він відсилав і куди? Які відповіді отримував?

Сергій

Доброго дня! Як або де можливо дізнатися номер виконавчого провадженя про стягування боргу?Боржник Державна казначейська служба Украіни. Заяву та виконавчий лист Вам відправили та отримали повідомлення про його вручення.

Олена

Добрий день. Підскажіть, будь ласка, чи до вашої служби подавати виконавчий лист, де боржником є ДФС України. Рішення про зобов'язання ДФС зареєструвати податкові накладні.

Микола Петрович

Доброго дня!Прошу повідомити, куди звертатись за виконанням виконавчого листа суду, боржник- Міністерство оборони України???

Ігор

Доброго дня! Електронна адреса невірно зазначена в реквізитах, вкажіть, будь ласка, правильну електрону адресу

Володимир

ЯКА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ відділу примусового виконання

рішень УДВС Головного управління юстиції у м.Києві??

Дмитрий

Здравствуйте, можете подсказать новые реквизиты те что изменились с нового года, по этим что указано не возможно оплатить, так как они не действующие

Андрій

Електронна пошта dvs.kiev@ki.minjust.gov.ua не працює.

Сергій

Прошу повідомити про стан виконання провадження № 60648108

Людмила

Доброго дня!Зараз на жаль надати Вам документи особисто не має можливості. (я живу в пригороді-транспорт не ходить ).Згідно виконавчого листа та ухвали Київського окружного адміністративного суду з приводу зобов"язати Києво-Святошинське об"єднане управління Пенсійного фонду України в Київській області зарахувати до страхового стажу періоди перебування в трудових відносинах.Запитання: На Вашу адресу(м.Київ вул.Олекси Тихого,32) я можу надіслати виконавчі листи. Ще,що потрібно.Дякую.

Olena

Добрий день, будь ласка, повідомте номер рахунку для зарахування авансового платежу у форматі IBAN, а також ті контактні номери телефонів відділу, за якими дійсно можливо додзвонитись. Завчасно вдячна.

Олександр

Доброго дня!Питання: куди пред'являти виконавчий лист — до Вас чи до Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) де боржник за виконавчим листом — Департамент патрульної поліції Національної поліції України (адреса: вул. Федора Ернеста, 3, м. Київ, 0348), стягувач — фізична особа, характер стягнення — зобов'язання вчинити дії. Дякую

Костя

Доброго дня!Згідно з виконавчим документом Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві зобов'язано зобовязано подати до ГУ ДКСУ у м. Києві подання про повернення суми помилково сплаченого збору.

До якого ДВС (адреса) необхідно звертатися у цьому випадку?

Всеволод

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, в яку саме виконавчу службу необхідно нести виконавчий лист, де боржник — Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві????

Олексій Андрієвський

Доброго дня! Є рішення Дніпропетровського адмін.суду суду забовязати МВС України вчинити певні дії та стягнути з МВС (вул.Академіка Богомольця 10, м. Київ) на мою користь суму судового збору. Я мешкаю в м. Дніпро. На чью адресу висилати виконавчий лист с заявою?

Олексій Андрієвський

Доброго дня! Є рішення Дніпропетровського адмін.суду суду забовязати МВС України вчинити певні дії та стягнути з МВС (вул.Академіка Богомольця 10, м. Київ) на мою користь суму судового збору. Я мешкаю в м. Дніпро. На чью адресу висилати виконавчий лист с заявою? Дякую!

хотолось бы получить ответ на свой вопрос. Спасибо!

Юрист

Помогу решить вопрос с ПриватБанком!

отменю незаконное решение о взыскании долга, закрою исполнительное производство и освобожу от назойливых звонков

(068) 528 98 13

Юридична фірма

Юридична фірма пропонує юридичні послуги!

Сімейні спори, спадкові, кредитні, оскарження виконавчих написів, адміністративні, податкові та інші.

(068) 528 98 13

виктор

добрий день. скажіть будьласка що робити в такій ситуації. я виграв суд в упраліннія соцыального захисту населення що до виплати як учаснику бойових дій недоплачену грошову допомогу.до 5 травн виконавчый лист направив до відділу примусового виконання рішень. провадження відкрили але коштів я так і не отримав. виконавець каже не не знає що робити в цій ситуації. а згодом провадження буде закрите. але ж рішення суду є обов язковим до виконання. що робити в цій ситуації

Зоряна Герула

ДОБРОГО ДНЯ ! ПРОСИМО ВАС ВИСЛАТИ постанову з ідентифікатором 65816837 на електронну адресу iv.torf@ukr.net . Та вказати контактніі дані виконавця!

Леонід Беньковський

Добрий вечір! Є Постанова Шостого апеляційного адміністративного суду від 29.07.2020 Справа № 753/2235/19 забовязати ГУ ПФ Украни в м. Києві повернути мені суму судового збору.  ГУ ПФ Украни в м. Києві відмовляється виконати рішення суду. Як і на яку адресу відправляти мені заяву до виконавчої служби. Дякую!

Запорожець Даніла

Доброго дня. Я інвалід війни 3ї групи. Є рішення щодо забовязання вчинити дії Міністерство оборони України. Не майнового характеру. Юридична адреса відповідача: м. Київ, пр-кт. Повітрофлоцький 6. Прошу повідомити до якого конкретно відділу виконавчої служби потрібно звертатись? Мій номер тел. 096 892 34 91. E-mail: danuch85@gmail.com. Дякую!

Наталя

Добрий день! Підскажіть будь ласка заяву та виконавчий лист на ДПС України на розблокування ПН вам надсилати?

Павло Павлов

Чи можливо направити до Відділу примусового виконання рішень у місті Києві електронне звернення щодо відкритого виконавчого провадження ( заяву, клопотання, тощо ), якщо можливо,то за якою електронною адресою ?

Андрій

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, куди направити звернення про розблокування банківських рахунків після сплати штрафу за порушення ПДР? З повагою, Андрій

Сергій

Підскажіть до якої виконавчої служби подати заяву про примусове виконання рішення (виконавчого листа), якщо судом вирішено зобов'язати Державну податкову службу України (м. Київ, Львівська площа 8) зареєструвати податкову накладну датою її подання?

Тимченко Валерій Володимирович

За якою адресою зараз знаходиться «Відділ примусового виконання рішень у місті Києві» ??? Куди направляти листа? Які номери робочіх телефонів????

Ніка

Доброго дня, в який відділ виконавчої служби необхідно подати заяву про відкриття виконавчого провадження про стягнення невиплаченої заробітної плати та інших виплат (трудових) та моральної шкоди з боржника відносно якого порушено справу про банкрутство

Тарас

Добрий день. Куди звертатись із виконавчим листом про зобов`язання ДФС України поновити на роботі звільненого працівника?

Атамась тамара

Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в м.Києві Начальнику Державному виконавцю Гречух Олегу Ярославовичу Державному виконавцю Дякону Назарію Миколайовичу Боржника за ВП №44453918 Атамась Тамари Іванівни реєстраційний номер облікової картки платника податків 2195316984 04114 м.Київ вул.Вишгородська №45/2, кв.52 ел.пошта: ati.advokat@gmail.com Стягувач: Публічне акціонерне товариство «ПроКредит Банк» Код ЄРДПОУ 21677333 03115 м. Київ проспект Перемоги №107-А законний представник Голова Правління Пономаренко Віктор Вікторович щодо закінчення виконавчого провадження ВП № 44453918 ЗАЯВА В провадженні державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в м.Києві Гречух Олега Ярославовича перебуває на виконанні…  Детальніше »