Відділ примусового виконання рішень у місті Києві

Відділ примусового виконання рішень у місті Києві Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Адреса знаходження: 03056, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 32.

Телефон: (044) 401-00-35, (044) 401-11-25, (044) 401-01-44, (044) 401-03-55, (044) 401-05-70, (044) 401-00-25, (044) 401-05-72, (044) 401-05-33, (044) 401-05-71.

Електронна пошта: dvskyiv.org.ua.

Графік роботи відділу:понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.
Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому:четвер з 15.00 до 17.00.

Розрахунковий рахунок № 37319048115280, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34691374, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач:Головне територіальне управління юстиції у місті Києві

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37115048115280, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34691374, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач:Головне територіальне управління юстиції у місті Києві

Квітанції для сплати на рахунки Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Завантажити квитанцію для сплати заборгованості за ВП

Завантажити квитанцію для сплати авансового внеску

26 комментариев

Add a Comment
 1. Доброго дня! Згідно з виконавчим документом Лівобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві зобов'язано сформувати та подати до Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києва подання про повернення Лівобережним об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операції купівлі-продажу нерухомого майна у розмірі 6681,81грн. Скажіть будь-ласка, яку суму авансового внеску я маю сплатити на рахунок Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у м. Києві і за якими банківськими реквізитами слід перерахувати кошти?

  1. 1. Відповідно до вимог статті Закону України «Про виконавче провадження» до заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску:

   — за рішенням майнового характеру: в розмірі 2-х відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати,

   — за рішенням немайнового характеру — у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржника — фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника — юридичної особи.

   2. Реквізити рахунків відділів ДВС у місті Києві — ukrogis.com/rekviziti-dep...isti-kiyevi.html

 2. Ігор Миколайович

  На яку суму боргу виконавчі документи передаються для стягнення до відділу примусового стягнення рішень у м. Києві (Київській області) або до Мін.юсту

  1. 1. Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України підвідомчі рішення, за якими:

   боржниками є Апарат Верховної Ради України, Адміністрація Президента України, Кабінет Міністрів України, центральні органи виконавчої влади, Конституційний Суд України, Верховний Суд України, вищі спеціалізовані суди, апеляційні суди, Генеральна прокуратура України, регіональні прокуратури, Національне антикорупційне бюро України, Вища рада юстиції, Національний банк України, Рахункова палата, Управління справами Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські ради або обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації та їх структурні підрозділи, інші органи державної влади та їх посадові особи;

   сума зобов'язання становить двадцять та більше мільйонів гривень або еквівалентну суму в іноземній валюті.

   2. Відділу примусового виконання рішень управлінь державної виконавчої служби головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі підвідомчі рішення, за якими:

   боржниками є територіальні органи центральних органів виконавчої влади та їх структурні підрозділи, місцеві суди, міські, районні або селищні ради чи районні державні адміністрації та їх структурні підрозділи, місцеві прокуратури, інші територіальні підрозділи органів державної влади та їх посадові особи;

   сума зобов'язання становить від шести до двадцяти мільйонів гривень або еквівалентну суму в іноземній валюті.

   1. Вообще-то уже давно не от 6 до 20, а от 10 до 20 млн. грн.

 3. Ну не так уж и давно )) Приказ от 20.07.2017 № 2314/5. Но согласен не досмотрели немного.

  1. Тор Ланге

   Прошу повідомити, куди звертатись за виконанням поcтанови окружного адмін.суду про зобов"язання вчинити дії, боржник- Державна архітектурно — будівельна інспекція.

   1. Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві

 4. Прошу повідомити, куди звертатись за виконанням виконавчого листа боржник- Державна судова адміністрація.

  1. В зависимости от того, что указано в результативной части исполнительного документа: или отделение Казначейства соответствующего района или отдел принудительного исполнения решений.

 5. Доброго дня!

  Скажіть, будь-ласка, як стягнути заборгованність по аліментам на непонолітню дитину?

  Колишній чоловік моєї жінки вже більше як півроку не сплачує аліменти? Куди звертатися і які потрібні документи?

  Дякую за відповідь

  1. Вам нужно обратится в исполнительную службу в которой находится Ваше исполнительное производство. Также при наличии 3-х месячной задолженности по уплате алиментов, Вы имеете право на обращение в органы предварительного расследования с заявлением о совершенном уголовном правонарушении должником, которое заключается в уклонении от уплаты алиментов.

 6. Доброго дня, в який відділ виконавчої служби необхідно подати заяву про відкриття виконавчого провадження про стягнення невиплаченої заробітної плати та інших виплат (трудових) та моральної шкоди з боржника відносно якого порушено справу про банкрутство

  1. Арбитражному управляющему предприятия должника.

 7. доброго дня, необхідно вносити виправлення в рішення та в викоанвчий лист про стягнення заборгованості, якщо допущена описка в одній цифрі індексу стягувача.

  Дякую за відповідь

  1. Не обязательно, ошибка не критическая и большого значения не имеет.

 8. Наталія

  Доброго дня. Є рішення суду, згідно з яким ТОВ повинно повернути фізичній особі кошти в розмірі 31 тис.грн. ТОВ ніяк не реагє. Чи може фізособа звернутись до викогавчої служби за допомогою. І які її дії? Фізосоьа в м.Києві. ТОВ в м. Херсон. Дякую

  1. 1. Получить исполнительный лист в суде.

   2. Оплатить авансовый взнос согласно ст. 26 ЗУ «Про исполнительное производство».

   3. Отправляете почтой, желательно заказным письмом с уведомлением, исполнительный лист+квитанцию об оплате авансового взноса+заявление об открытии исполнительного производства.

   Лучше всего обратится к частному исполнителю — результат будет быстрее.

 9. Добрий день! В Вашому відділі примусового виконання є рішення щодо стягнення заборгованності на мою користь по невиплаченній заробітній платі з підприємства де я працював (ТОВ Укррадіотел). По моїй неофіційній інформації на рахунку підприємства кошти є, на них накладений арешт, проте вже на протязі більш ніж два місяці по інформації від Вашого виконавця банк не надає відповідь щодо наявності коштів по цій причині не надається платіжне доручення на виконання судового рішення. Які необхідно вчинити дії щоб прискорити вирішення даного питання ?

  1. Обратиться в Управление исполнительной службы по поводу бездействия исполнителя.

 10. Доброго дня!

  Питання таке: Чи може виконавець стягнути замість боржника його дебіторську заборгованість? І потім ці кошти направити стягувачам

  Або яким чином виконавець може забрати дебіторську заборгованість боржника ?

  Дякую

  1. Добрый вечер!

   В ст. 53, 54 ЗУ «Про исполнительное производство» — описана процедура выявления и взыскания дебиторской задолженности должника.

 11. Салабун Руслан

  Доброго дня,підскажіть як бути у ситуації яка склалася: подав заяву із виконавчим листом і чеком про сплату авансового внеску 31.05.2018р у канцелярію по адресу: Провулок Рильського 10,там запевнили щоб дізнатися дальший перебіг справи треба зателефонувати у кол центр, зателефонував,надали ось які відомості С -13086 ,5.06. 2018 р.Відділ примусового виконання рішень Міністерства Юстиції України,044 4866518 ,телефонуйте туди і вам нададуть відповіді на цікаві вам теми ,сьогодні телефонував 25разів з 12-13:00,з 14-15:00 і о 16:00 без результатно. Також заказним листом направляв заяву щодо повернення авансового внеску який ,я провів помилково за реквізитами іншого органу від 26.04.2018р. Можливо ви змогли би надати інформацію щодо перебігу цих звернень,дьякою,з повагою Салабун Руслан.

  1. Добрый вечер! Извините не подскажем, такую информацию может предоставить только исполнитель который ведёт Ваше исполнительное производство.

 12. Добрый день.

  когда у вас приемные дни и часы (в среду?) хотим получить копии документов по нашему делу по доверенности. Знаем, что надо подать заявление в канцелярию в свободной форме. есть пример такого заявления на сайте? Для подачи заявления надо прити в ВДВС в конкретные часы?

  1. Заявление пишется в произвольной форме, примера заявления на сайте нет. Заявление подаётся в любой рабочий день, после подачи заявления Вам должны сказать день и время в которое Вы можете ознакомиться с исполнительным производством.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.