Замостянський відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці

Замостянський відділ державної виконавчої служби у місті ВінниціЗамостянський відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Адреса знаходження: 21050, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Соборна, будинок 15-А

Телефон: (0432) 67-41-61, (0432) 53-15-93, (0432) 67-41-15, (0432) 67-00-40, (0432) 35-04-02, (0432) 67-41-60

Електронна пошта: info_zm@vnm.vn.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок з 9.00 до 13.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA278201720355289034900700333, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34983238, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Замостянський відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA208201720355179034900700333, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34983238, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Замостянський відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
59 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Анонімно

Побажання начальнику Замостянского р-н ДВС контролювати своїх підлеглих, особливо їхнє негативне ставлення під час прийому громадян. Працівники служби немають права проявляти свою неввічливість і агресію. Розмістіть більше інформації на стендах, так як працівники в деяких питаннях не компетентні зовсім. Нехай більше читають та навчаються, а не розповідають про те, що у них немає часу.

А в жінки з дитиною бігати до виконавця певно є «багато» часу.

Лоінська Надія Михайлівна

мене звати Лоінська.Надія.Михайлівна.я хочупожалітись Виконавча служба дуже погано працює, я подала документи на стягнення аліментів з Боднаря.Ігора.Васильовича, два місяця тому мені доцих пір нема аліментів івже мають другі вищитувати амені ще перші неприйшли.

Олександр

Редкосні петухи, тільки жрати можуть і в двері не влазити, виконавці нічого не роблять, гроші отримують нізащо,

Надежда

Добрый вечер!Подскажите фамилию начальника Замостянского р-н.Я с Днепра в Винницу не могу приехать написать заявление для открытия дела по алиментам.

Анна

Доброго дня!Я минулий вівторок подала заяву,щоб отримати довідку про доходи.(аліменти на доньку за пів року)мені пообіцяли вислати довідку листом (так як я з Гайсинського району)В кого я можу дізнатися чи лист мені надіслали?Бо ця довідка мені щас дуже потрібна.

Анна

Дайте будь-ласка номер телефону по якому можна додзвонитися до староміської служби.Дуже дякую)

Марія

Добрий день! Чому залишені без відкриття виконавчі провадження № АСВП: 56880039, № АСВП: 56879570.

Марія

(0432) 67-41-61, (0432) 53-15-93, (0432) 67-41-15, (0432) 67-00-40

Людмила

Доброго дня,підскажіть будь ласка колишній чоловік має велику заборгованість по аліментах,по місцю проживання не сплачував а тепер переїхав до Вінниці,де прживає за адресою Стаценка 47 кв.3 У виконавчі службі смт.Тростянець Вінницької обл.Виконавець сказав,що документи передав Вам.Прийміть будь ласка міри.кажіть чи потрібно писати заяву,якщо так,то як правильно написати.Боржник Тютенко Сергій Миколайович 23.03.1984. виконавчий лист N 2-548 від 06.11.2006,що видав Тростянецький районний суд.

Михаил

Кто руководитель Литинской ДВС Винницкой обл

Микола

Доброго дня мене звати Кирилюк Микола Михайлович проживаю в Замостянському р-н з моєї пенсії постійно вираховувалися кошти за постановою від ДВС, але я особисто жодно листа від ДВС не отримував. Через хворобу я не маю змоги особисто підійти до виконавчої служби щоб отримати постанову про відкриття і закриття виконавчого провадження, а тому дуже прошу надіслати мені дані постанови рекомендованим листом на домашню адресу або скинути на еллектронну адресу.

Світлана

Скажіть будь ласка ваш номер телефона

Анна

Шановна бухгалтерія! Може ви вже перерахуєте аліменти за минулий місяць, тому що свята якби, і дитина також подарунків хоче!

Марина

У кінці минулого року було прийняте рішення, згідно якого аліменти, які я отримувала від бувшого чоловіка з однієї із військових частин м.Вінниці, тепер будуть нараховуватись спочатку на виконавчу службу і лише потім вже на мій рахунок. Кілька днів тому я зв'язувалась із вашим працівником і вона мені повідомила, що кошти не надходили. Мені було запропоновано забрати свій виконавчий лист і віддати напряму в бухгалтерію в/частини, яка робить нарахування. Я, звичайно, це зроблю, хоча до сих пір не розумію яку стратегію використовували, коли приймали рішення, що все одно потрібно повертатись до попередніх дій. Бухгалтер тієї в/частини сьогодні повідомила, що кошти були…  Детальніше »

Марина

.

Юлия

как позвонить в бухгалтерию? они не берут трубку уже неделю

Надежда

Добрый день,подскажите пожалуйста в течении какого времени исполнительная служа должна перечислить алименты.05.04.2019 у бывшего мужа с зарплати удержали алименты,я досих пор их не получина.Звонила исполнителю он сказал что деньги на счету исполнительной службы есть.

Іра

Доброго дня ,я вже 3 місяці не отримую аліменти.чи можу я в тел. Режимі з'ясувати причину? Дякую.

Наталя

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи встановлений якимось нормативним документом термін, протягом якого виконавець має перерахувати кошти (аліменти) стягувачу з моменту їх надходження на рахунок виконавчої служби, і який це термін? Дякую!

Іваній світлана

Як замовити довідку про неотримання аліментів,не заїжаючи до вас.

Іваній світлана

Як замовити довідку про неотримання аліментів не заїжджаючи до вас?

Анна

Доброго дня . На адресу комунальної установи м. Харкова надійшла Постанова про звернення стягнення на заробітну плату від 12.06.2019р. по виконавчому напису нотаріуса. на Постанові не зазначено ідентифікатор доступу, що унеможливлює перевірку в реєстрі. Виконавець Табачнюк. Додзвонититися не можемо.

Валерія

Як дізнатися за що на машині висить штраф?

оля

добрий ранок, підскажіть яку потрібно написати заяву про перерахунок аліментів?

Саша

Добрий день хочу запитати хто займається елементними справами по адресу м. Вінниця вул. Юності 45 По справі на ім'я Кушта Олександр Петрович

Тетяна

Доброго дня, як зв'язатися з Замостянським відділом державної виконавчої служби міста Вінниця якщо телефонуючи на всі можливі стаціонарні номери, ніхто слухавку не піднімає, а приїхати особисто у відділ можливості немає (з іншого міста)?!

Олена

доброго дня. Колишній чоловік Москаленко Василь Григорович з 2014 року не сплачує аліменти на дитину,я не раз зверталась до виконавця, але він ніяких мір не приймає тому що в нього немає часу розшукувати боржника. Скажіть будь-ласка що мені робити? Я маю сама знайти боржника та привести його державного виконавця?

Юля

Добрий день.Скажіть будь ласка яка причина затримки виплати аліментів?До цього місяця було все без проблем.

алена

доброго дня . коли будуть перераховані аліменти у цьому місяці з бурчак д.м на рахунок олексієнко а.а(бурчак а.а)

алена

напишіть ромер бугалтерії. дякую

Лисак Тетяна

Доброго дня! 8 числа з зарплати мого колишнього чоловіка відрахували аліменти, сьогодні вже 24 число, аліменти на рахунок не надійшли. Надіюсь, що ви свою помилку виправите і я отримаю гроші на двох моїх дітей.

Анна

Доброго дня! Де я можу знайти зразок заяви про примусове стягнення аліментів?

Олена

Добрий день. Скажiть будь ласка чому неприймаються мiри до боржника по алiментах Москаленко Василя Григоровича. З 2013 року вiн не сплачуе алiменти.

Олександр

Ніхрена не роблять козли!

Олександр

Виконавці повіджерались що в двері не влазять

Олександр

А щось вирішити не можуть, лише тягнуть

Олександр

Куди дивиться директор, просто нічого не роблять тільки жруть

Олександр

Робочий день до 16 у них!!! А уходять ще раніше козли!!

Олександр

Та коли ви вже нажретися!!!!

Олександр

Петухи

Любов

Просто хочу показати яскравий приклад «сумлінної» роботи державного виконавця Ільчик О.Г. в хронологічному порядку (в/л №127/10150/19)./23.07.2019 року Вінницький міський суд видав виконавчий лист про стягнення з Боржниці Особи 1 на користь Стягувача Особи 2 суми боргу. В/л відразу був поданий Стягувачем для виконання у Замостянський ДВС, і в заяві Стягувач вказав про наявне у Боржниці конкретне майно, а саме, про належну їй частину домоволодіння в м. Вінниці. З того часу Стягувач жодних повідомлень від державного виконавця Ільчик О.Г. або інших про хід виконавчого провадження не отримував.13.04.2020 року Боржниця Особа 1 померла.23.06. 2020 року (через 11 місяців кропіткої роботи по виконавчому…  Детальніше »

Новікова Тетяна

Добрий день. Мені прийшов лист в якому повідомляється, що з мене будуть вираховувати 20% з пенсії до повного погашення боргу ,що це за борг, мені не зрозуміло. Кому я винна, і на якій підставі? Дайте будь ласка відповідь.

Нітішевська Вікторія

Обід там з 12.00 до 13.00.

Вкажіть, будь ласка, номер безпосереднього начальника відділу.

Даша

Я вам скинула?

Ольга

Доброго дня. Як швидко знімається арешт з коштів боржника після повної виплати боргу за виконавчим впровадженням?

Олександра

Доброго дня. Скажіть будь-ласка як довго чекати на листа від виконавця після подачі документів щодо стягнення аліментів. Уже пройшло 15 днів з моменту подачі судового рішення та виконавчого листа до ДВС