Замостянський відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці

Замостянський відділ державної виконавчої служби у місті ВінниціЗамостянський відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Адреса знаходження: 21050, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Соборна, будинок 15-А

Телефон: (0432) 67-41-61, (0432) 53-15-93, (0432) 67-41-15, (0432) 67-00-40, (0432) 35-04-02, (0432) 67-41-60

Електронна пошта: info_zm@vnm.vn.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок з 9.00 до 13.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Номер рахунку у форматі IBAN: UA278201720355289034900700333, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34983238, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Замостянський відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34983238, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Замостянський відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

42
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Олександра
Гість
Олександра

Доброго дня. Скажіть будь-ласка як довго чекати на листа від виконавця після подачі документів щодо стягнення аліментів. Уже пройшло 15 днів з моменту подачі судового рішення та виконавчого листа до ДВС

Надежда
Гість
Надежда

Добрый вечер!Подскажите фамилию начальника Замостянского р-н.Я с Днепра в Винницу не могу приехать написать заявление для открытия дела по алиментам.

Анна
Гість
Анна

Доброго дня!Я минулий вівторок подала заяву,щоб отримати довідку про доходи.(аліменти на доньку за пів року)мені пообіцяли вислати довідку листом (так як я з Гайсинського району)В кого я можу дізнатися чи лист мені надіслали?Бо ця довідка мені щас дуже потрібна.

Анна
Гість
Анна

Дайте будь-ласка номер телефону по якому можна додзвонитися до староміської служби.Дуже дякую)

Марія
Гість
Марія

Добрий день! Чому залишені без відкриття виконавчі провадження № АСВП: 56880039, № АСВП: 56879570.

Марія
Гість
Марія

(0432) 67-41-61, (0432) 53-15-93, (0432) 67-41-15, (0432) 67-00-40

Людмила
Гість
Людмила

Доброго дня,підскажіть будь ласка колишній чоловік має велику заборгованість по аліментах,по місцю проживання не сплачував а тепер переїхав до Вінниці,де прживає за адресою Стаценка 47 кв.3 У виконавчі службі смт.Тростянець Вінницької обл.Виконавець сказав,що документи передав Вам.Прийміть будь ласка міри.кажіть чи потрібно писати заяву,якщо так,то як правильно написати.Боржник Тютенко Сергій Миколайович 23.03.1984. виконавчий лист N 2-548 від 06.11.2006,що видав Тростянецький районний суд.

Михаил
Гість
Михаил

Кто руководитель Литинской ДВС Винницкой обл

Лоінська Надія Михайлівна
Гість
Лоінська Надія Михайлівна

мене звати Лоінська.Надія.Михайлівна.я хочупожалітись Виконавча служба дуже погано працює, я подала документи на стягнення аліментів з Боднаря.Ігора.Васильовича, два місяця тому мені доцих пір нема аліментів івже мають другі вищитувати амені ще перші неприйшли.

Анонімно
Гість
Анонімно

Побажання начальнику Замостянского р-н ДВС контролювати своїх підлеглих, особливо їхнє негативне ставлення під час прийому громадян. Працівники служби немають права проявляти свою неввічливість і агресію. Розмістіть більше інформації на стендах, так як працівники в деяких питаннях не компетентні зовсім. Нехай більше читають та навчаються, а не розповідають про те, що у них немає часу.

А в жінки з дитиною бігати до виконавця певно є «багато» часу.

Микола
Гість
Микола

Доброго дня мене звати Кирилюк Микола Михайлович проживаю в Замостянському р-н з моєї пенсії постійно вираховувалися кошти за постановою від ДВС, але я особисто жодно листа від ДВС не отримував. Через хворобу я не маю змоги особисто підійти до виконавчої служби щоб отримати постанову про відкриття і закриття виконавчого провадження, а тому дуже прошу надіслати мені дані постанови рекомендованим листом на домашню адресу або скинути на еллектронну адресу.

Світлана
Гість
Світлана

Скажіть будь ласка ваш номер телефона

Анна
Гість
Анна

Шановна бухгалтерія! Може ви вже перерахуєте аліменти за минулий місяць, тому що свята якби, і дитина також подарунків хоче!

Марина
Гість
Марина

У кінці минулого року було прийняте рішення, згідно якого аліменти, які я отримувала від бувшого чоловіка з однієї із військових частин м.Вінниці, тепер будуть нараховуватись спочатку на виконавчу службу і лише потім вже на мій рахунок. Кілька днів тому я зв'язувалась із вашим працівником і вона мені повідомила, що кошти не надходили. Мені було запропоновано забрати свій виконавчий лист і віддати напряму в бухгалтерію в/частини, яка робить нарахування. Я, звичайно, це зроблю, хоча до сих пір не розумію яку стратегію використовували, коли приймали рішення, що все одно потрібно повертатись до попередніх дій. Бухгалтер тієї в/частини сьогодні повідомила, що кошти були…  Детальніше »

Марина
Гість
Марина

.

Юлия
Гість
Юлия

как позвонить в бухгалтерию? они не берут трубку уже неделю

Надежда
Гість
Надежда

Добрый день,подскажите пожалуйста в течении какого времени исполнительная служа должна перечислить алименты.05.04.2019 у бывшего мужа с зарплати удержали алименты,я досих пор их не получина.Звонила исполнителю он сказал что деньги на счету исполнительной службы есть.

Іра
Гість
Іра

Доброго дня ,я вже 3 місяці не отримую аліменти.чи можу я в тел. Режимі з'ясувати причину? Дякую.

Наталя
Гість
Наталя

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи встановлений якимось нормативним документом термін, протягом якого виконавець має перерахувати кошти (аліменти) стягувачу з моменту їх надходження на рахунок виконавчої служби, і який це термін? Дякую!

Іваній світлана
Гість
Іваній світлана

Як замовити довідку про неотримання аліментів,не заїжаючи до вас.

Іваній світлана
Гість
Іваній світлана

Як замовити довідку про неотримання аліментів не заїжджаючи до вас?

Анна
Гість
Анна

Доброго дня . На адресу комунальної установи м. Харкова надійшла Постанова про звернення стягнення на заробітну плату від 12.06.2019р. по виконавчому напису нотаріуса. на Постанові не зазначено ідентифікатор доступу, що унеможливлює перевірку в реєстрі. Виконавець Табачнюк. Додзвонититися не можемо.

Валерія
Гість
Валерія

Як дізнатися за що на машині висить штраф?

оля
Гість
оля

добрий ранок, підскажіть яку потрібно написати заяву про перерахунок аліментів?

Саша
Гість
Саша

Добрий день хочу запитати хто займається елементними справами по адресу м. Вінниця вул. Юності 45 По справі на ім'я Кушта Олександр Петрович

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня, як зв'язатися з Замостянським відділом державної виконавчої служби міста Вінниця якщо телефонуючи на всі можливі стаціонарні номери, ніхто слухавку не піднімає, а приїхати особисто у відділ можливості немає (з іншого міста)?!

Олена
Гість
Олена

доброго дня. Колишній чоловік Москаленко Василь Григорович з 2014 року не сплачує аліменти на дитину,я не раз зверталась до виконавця, але він ніяких мір не приймає тому що в нього немає часу розшукувати боржника. Скажіть будь-ласка що мені робити? Я маю сама знайти боржника та привести його державного виконавця?

Юля
Гість
Юля

Добрий день.Скажіть будь ласка яка причина затримки виплати аліментів?До цього місяця було все без проблем.

алена
Гість
алена

доброго дня . коли будуть перераховані аліменти у цьому місяці з бурчак д.м на рахунок олексієнко а.а(бурчак а.а)

алена
Гість
алена

напишіть ромер бугалтерії. дякую