Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста Харків

Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста ХарківМіжрайонний відділ державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального Управління юстиції у Харківській області

Адреса знаходження: 61001, Харківська область, місто Харків, майдан Захисників України, будинок 7/8, 7 поверх

Телефон: (057) 732-89-69

Електронна пошта: info_chz@khm.kh.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.
Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому:  вівторок з 09.00 до 11.00, четвер з 16.00 до 18.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Розрахунковий рахунок № 37319360000987, МФО 820172, код ЄДРПОУ 41430683, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального Управління юстиції у Харківській області

Дивіться також:  Адреси державної виконавчої служби у Рівненській області

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37115360000987, МФО 820172, код ЄДРПОУ 41430683, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального Управління юстиції у Харківській області

13
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Віталій
Гість
Віталій

Підскажіть де можна отримати копію наказу про реорганізацію комінтернівського відділу двс в Міжрайонний по основ`янському та Слобідському районах м. Харків.

Вікторія
Гість
Вікторія

Доброго дня!

Підкажіть, будь ласка, чи може боржник-держпідприємство отримати у відділі ДВС копії постанов про відкриття виконавчих проваджень щодо нього?

Володимир
Гість
Володимир

Добрый день. Чи є можливість звернення громадян в електронному вигляді, використовуючи ЄЦП?

Ирина
Гість
Ирина

Доброе утро. У меня вопрос, на который не могу найти ответ. Я в разводе с мужем, сама воспитываю дочь, есть постановление суда о выплате алиментов 30% от прожиточного минимума на ребенка определённого возраста, от 2016 года. В исполнительную службу я не ходила, так как бывший муж сразу начал выплачивать по постановлению суда данную сумму. Сейчас минимальная выплата 50% от прожиточного минимума на ребенка определённого возраста, что мне нужно сделать и куда обратиться, что бы сума увеличилась из 30 до 50% от прожиточного минимума на ребенка?

Елена
Гість
Елена

Добрый день! Подскажите, куда можно пожаловаться на недобросовестную халатную работу сотрудников исполнительной службы, куда звонить, писать??? Спасибо!

Сергій
Гість
Сергій

жахлива робота двс, быльше години не можу дозвонитися, весь час занято, прямих номерів не дають, все через приймальню, а як і дозвонився, то нікого нема на місці, як не до керівника викликали, так ще куди... працювать не хотять зовсім!! це така робота державного органу має бути?!

NUB
Гість
NUB

Це якийсь капець, в даному віділі працють не адекватні люди, хто їх брав на роботу? Та їм потрібно проходити нарколога та психіатра перед прийняттям на робу(як на більшість державних посад). Одні неадеквати. Я знав, що Харкові та області «складна ситуація» з нормальними виконавцями, але не думав, що на стільки...

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector