Перший Суворовський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі

Перший Суворовський відділ державної виконавчої служби у місті ОдесіПерший Суворовський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)

Адреса знаходження: 65102, Одеська область, місто Одеса, вулиця Перша Сортувальна, будинок 36-Г

Телефон: (048) 705-11-56, (048) 705-11-54, (048) 705-11-57, (048) 705-11-55, (048) 705-11-59, (048) 705-11-52, (048) 705-11-59, (048) 705-11-53

Електронна пошта: info_sv1@od.od.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: щочетверга з 10.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA888201720355249041400701014, МФО 820172, код ЄДРПОУ 41405290, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Перший Суворовський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

26 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Юрист вч А2800

Ваши телефоны не работают, оставьте актуальный номер телефона!!!

долока валентина олександрiвна

Добрий день в мене до вас питання. Я 20 липня подавала заяву на несплату елiментiв Суровим Анаталiйом менiпотрiбна ця довiдка . Менi сказали що довiдка буде готова через 10 робочих дня пройшло 15 а довiдка неприйшла. Другий раз я 13 серпня була сказали що вiдправили почтою сьогоднiвже 22 серпня менi нiчого неприйшло я з Любашiвського району i що менi тепер робити це вже був другий збiр документiв перший був 20 липня iвони просроченi i за того що довiдка неприйшла вчасно в мене троэ опiкунiв ми вже три мicяцi нiчого неотримуэм iсказали що неотримаэм i вже нiхто нам неповерне кошти за…  Детальніше »

Сергій

Добрий день отримав вчора лист счастя на 1200 грн. Ваша Єлекронна система як і телефони дуже добре працюють, штраф сплаченно у пятнадцятиденний термін 12 березня 2019 року

Вiкторiя

Я Семишан Вiкторiя Володимирiвна 25.07.18р надiслала до Першого Суворовського вiддiлу державноï виконавчоï служби ,два рiшення суду та заяву з проханням стягнути з Семишана Сергiя Васильовича алименти на малолитню донечку Ангелiну и на себе по догляду за дитиною до трирiчного вiку.Уже прошло пять мiсяцiв результату ноль.Що робити , куди звертатись?

Вiкторiя

Я Семишан Вiкторiя Володимирiвна 25.07.18р надiслала до Першого Суворовського вiддiлу державноï виконавчоï служби ,два рiшення суду та заяву з проханням стягнути з Семишана Сергiя Васильовича алименти на малолитню донечку Ангелiну и на себе по догляду за дитиною до трирiчного вiку.Уже пять мiсяцiв результату ноль.Що робити , куди звертатись?

Светлана

Добрый день, интересует информация почему не перечислены до сих пор алименты. № дела- 523/375/19, № Впровадження 2/523/760/19- 20 мая доданы были документы, 24 мая перечисленны деньги на Исполнительную службу- но до сих пор денег нет, По Закону Исполнительная служба должна их перечислить в течении 3 х дней, уже прошло 7 банковских дней. Дайте обратную связь, в чем проблема? Светлана 0968351005.

Ткачук-Рыжая Регина

Добрый день! Мои зарплатные и пенсионные счета в банке Пивденный были арестованы суд исполнителем Михнович Н.А. По данному поводу я неделю назад обратилась и к зам.нач.ПВВС, и в понедельник- к нему самому. Мной предоставлена справка из банка,что эти счета являются зарплатными и пенсионными. Больше полутора недель я лишена возможности использовать свои средства, нормально жить, питаться и кормить своих детей! Каким образом мне повлиять на скорость снЯтия ареста судебным исполнителем и сколько еще мне и моим детям голодать?

Мєркулов Ігор Вікторович

Добрий день! Мені прийшло повідомлення, що мій рахунок був арештований. Це зарплатна картка. Я зараз не маю змоги приїхати в Одессу. Як я можу вирішити це питання і до кого мені звертатись.

Илона

Здравствуйте! Получаю алименты на несовершеннолетнюю дочь в течение десяти лет. За последний год алименты перестали приходить вовремя. Бывший муж, к примеру, перечисляет 3 числа, а я их получаю в конце двадцатых чисел! В январе вообще ни копейки не получила... То бухгалтер в отпуске, то на больничном, то уволилась, то ищут нового бухгалтера... Сейчас рассказывают о ликвидации организации, сменой печатей и соответствующих документов... ПОЧЕМУ ЭТО ОТРАЖАЕТСЯ НА ДЕТЯХ? ТАМ И ТАК МИЗЕРНАЯ СУММА! НО МЫ НА НИХ РАССЧИТЫВАЕМ! С КОГО ТРЕБОВАТЬ НАЧИСЛЕНИЕ ПЕНИ, ЕСЛИ МУЖ ПЛАТИТ ВОВРЕМЯ, А ДЕНЬГИ ОСЕДАЮТ НА СЧЕТАХ ЮСТИЦИИ?! ЧТО ЗА БЕСПРЕДЕЛ ТВОРИТСЯ?! ПОЧЕМУ БЫВШИЙ МУЖ С…  Детальніше »

Морозов Василий Алексеевич

Морозов Василий Алексеевич. Подавал заявление на снятие ареста со счета от 02.04.2020. Подскажите пожалуйста, когда будет снятие?

Суханюк Світлана

Здраствуйте , я хочу до вас звернутися по поводу іліментів . Я виховую несов рено літню дитину . Я на гупі інвалід ніде не працюю , іліменти задержують уже два місяці з платника Волошина Володимера Миколайовича вищитують з зарплати передають на виконавчу службу а мені вони не доходять , яб хотіла узнати причину так як ми на ці кошти дуже розчитуєм одержувач еліментів Суханюк Світлана Миколаївна допоможіть будь-ласка вияснити чому немає еліментів. Мій номер (0985856266). Так як я не можу приїхати то прошу допогти тому що ми з Хмельницької області

Бешетя Татьяна Васильевна

Заявление для Гойда Алексея Юрьевича.

Мне, Бешетя Татьяна Васильевна,проживающая по ул. Махачкалинская1кв.55,пенсионерка не работающая, заблокировали пенсионную карточку. Почему и законно ли это?

И на счету -13.326.94гр. Что это за сумма? Откуда и как мне жить, если пенсия2000 и ту заблокировали? Огромное спасибо, если отреагируете и ответите.

Бешетя Татьяна Васильевна

Добрый день.Для Гойды Алексея Юрьевича.

Я Бешетя Татьяна Васильевна, неработающая пенсионерка, прживающая поул. Махачкалинская1кв55. Мне заблокировали пенсионную карточку и на карте появилась сумма: -13.326.90гр.

Скажите пожалуйста, почему заблокировали и что это за минус долга? У меня пенсия 2000, и ту я пополучить не могу.

Буду очень бьагодарна,если Вы отреагируете и ответите.

Pavel

Здравствуйте!

такой вопрос меня списали по болезни 09.07.2020.Банев П.М

Прошла неделя,а выплаты так и нет!

В чём причина?

Зайцев Сергей

Добрый день.Зайцев Сергей Васильевич подовал заявление о снятии ареста который был наложен 05.04.2017г. Документы о погашении кредита предоставлены исполнителю Кравченко Ярослав Александрович. Подскажите пожалуйста когда будет снят арест...0985194270

Last edited 3 років назад by Зайцев Сергей
Алина

Добрый день. Бывший муж подписал контракт с ЗСУ 2 месяца назад. У него отчисляют алименты, но на мой р/с не приходят. Почему? К кому обращаться? Мой номер 0502029786

Андрей

Добрый вечер, мне сегодня пришло письмо моя фамилия Лысюк Андрей Васильевич, содержание письма нет дети порвали дворовые, как можно узнать что там было?

Олена Володимирівна

Добрий день!)

Робочі телефони увесь час зайняті. Можна дозвонитися лише коли виконавець не на робочому місці, наприклад в суді тому відповідають колеги.

Постійні затримки з перерахуванням аліментів. Розумію Вайбер, це особистий номер. Однак, доки не нагадаємо виконавцю Кобилко В.С., гроші не будуть перераховані. Зараз і на вайбер реакції не має.

У боржника величезна заборгованість перед дитиною. Маю відповіного листа.

Прошу державного виконавця стати на бік неповнолітньої дитини і виконувати свої посадові інструкції.

Надія

Отрыимала штраф. Реквізити виявилися не правильними, як можна сплатити штраф?

Олена

Доброго дня!

Мої картки Приват були заблоковані, але у мене немає ніяких боргів. Як дізнатися, що сталося, чому мене заблокували?

Інформація з Єдиного реєстру боржників

Дата та час пошуку: 17.05.2023 13:13

Параметри запиту Тип боржника:

Фізична особа ПІБ: Ковальська Олена Леонідівна

За вказаними параметрами запиту в Єдиному реєстрі боржників інформація відсутня

Анастасія

Доброго дня. До вас неможливо додзвонитися, як ви працюєте? Як людям з вам зв‘язатися? Чому немає актуальних номерів телефону та чого ваші номери не дійсні? Чому номер Покроцької Ольги Василівни ніколи не відповідає?