Автоматизована система виконавчого провадження

Автоматизована система виконавчого провадженняВідповідно до ст. 8 Закону України «Про виконавче провадження» із змінами, внесеними згідно із Законом № 1730-VIII від 21.12.2016 повідомляємо, що:

1. Реєстрація виконавчих документів, документів виконавчого провадження, фіксування виконавчих дій здійснюється в автоматизованій системі виконавчого провадження, порядок функціонування якої визначається Міністерством юстиції України.

Вільний та безоплатний доступ до інформації автоматизованої системи виконавчого провадження забезпечує Міністерство юстиції України у мережі Інтернет на своєму офіційному веб-сайті з можливістю перегляду, пошуку, копіювання та роздрукування інформації, на основі поширених веб-оглядачів та редакторів, без необхідності застосування спеціально створених для цього технологічних та програмних засобів, без обмежень та цілодобово.
Інформація повинна містити відомості про час її розміщення.

2. Автоматизованою системою виконавчого провадження забезпечується:

1) об’єктивний та неупереджений розподіл виконавчих документів між державними виконавцями;

2) надання сторонам виконавчого провадження інформації про виконавче провадження;

3) виготовлення документів виконавчого провадження;

4) централізоване зберігання документів виконавчого провадження;

5) централізоване зберігання інформації про рахунки органів державної виконавчої служби та приватних виконавців, відкриті для цілей виконавчого провадження;

6) підготовка статистичних даних;

7) реєстрація вхідної і вихідної кореспонденції та етапів її проходження;

8) передача документів виконавчого провадження до електронного архіву;

9) формування Єдиного реєстру боржників.

3. Несанкціоноване втручання у роботу автоматизованої системи виконавчого провадження тягне за собою відповідальність, установлену законом.

4. Рішення виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби виготовляються за допомогою автоматизованої системи виконавчого провадження.

У разі тимчасової відсутності доступу до автоматизованої системи допускається виготовлення документів на паперових носіях з подальшим обов’язковим внесенням їх до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня після відновлення її роботи.

Начальник Міжрайонного відділу державної виконавчої служби
по Кегичівському та Сахновщинському районах
Східного міжрегіонального управління
Міністерства юстиції (м.Харків) Віталія ПАРАМОНОВА

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

13 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Галина

Постанови державного виконавця по виконавчому провадженню неможливо переглянути та роздрукувати

Валерий

никчомний сайт,відповіді не дають

Тетяна

Доброго дня! Мені відмовляють в праві користуватись Системою, мотивуючи, що виконавче провадження було відкрито в 2008 році і нові норми на нього не поширюються, як можна це виправити?

Михайло

Чи можна оплатити штраф частинами?

Валерий

В лютом 2020 р. мною в вашу адресу було направлено для виконання 2 виконавчих листа по справі № 320/2178/19 про забов»язання Управління пенсійного фонду України в м.Білій Церкві здійснити виплату Мезіну Валерію Борисовичу і згідно повідомлення Укрпошти вами були отриманні дані документи.

На сегодняшній день я не отримав ніякого рішення державного виконавця.

Прошу терміново повідомити про прийняте рішення.

Мезин Игорь Иосифович

Почему заблокирована карточка Приват банка ,сообщений и уведомлений не приходило ,в банке дали ВП√63427984 ,Державний виконавецьПершогоПриморського відділу державної виконавчої служби у м. Одесі ,по телефону дозвонится невозможно ,скажите что это и объясните мне порядок дальнейших действий

Марина

Шановне панство! Підкажіть будь ласка куди написать чи подзвонити, щоб надали хоч в pdf по gmail мені постанову про відкриття виконавчого провадження! Номер провадження е, займається Соломянський відділ в Киеві! Це потрібно просити безпосередньо у того хто веде справу?

Сергей

Эта система стала платной? Через uapay.

Роман

Добрый день, подскажите пожалуйста какие нужны документы для того чтобы отменить алименты,на руках есть решение суда про усыновление ребенка.