Чесна платіжка

Чесна платіжкаЧерез складні та непрозорі механізми формування тарифів на тепло та гарячу воду вартість опалення у різних областях України суттєво відрізнялась.

Уряд Гройсмана встановив гранічні тарифи/ціни на тепло та гарячу воду для населення міст обласного значення та м. Києва на опалювальний сезон 2019/2020 років.

Граничні тарифи на тепло склали — 35,21 грн. за 1 м2 (якщо у вас немає лічильника) та 1400,00 грн. за Гкал (якщо у вас є лічильник).

Граничні тарифи на гарячу воду склали – 83,66 грн. за 1м3 (за наявності рушникосушильників та підключення їх до систем постачання гарячої води) та 75,74 грн. за 1м3 (за відсутності рушникосушильників).

Перевірте на офіційному вебсайті органу місцевого самоврядування, який встановлює тариф на послуги теплопостачання та постачання гарячої води, чи здійснено перерахунок тарифів відповідно до рішення Уряду № 560 від 26.06.2019 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг».

Якщо орган місцевого самоврядування не перерахував тарифи:

  • зверніться на Урядову гарячу лінію за номером 1545 або направте звернення на адресу Уряду (вул. Михайла Грушевського, 12/2, Київ, 01008);
  • зверніться до органу місцевого самоврядування з вимогою щодо виконання рішення Уряду (зразок вимоги можна завантажити на сайті Міністерства юстиції: minjust.gov.ua).

Якщо орган місцевого самоврядування перерахував тарифи:

  • зверніться до теплопостачальної організації у зручний для вас спосіб (направте звернення звичайною/електронною поштою або передайте особисто);
  • вимагайте перерахунку вартості послуг на опалювальний сезон 2019/2020 років (зразок звернення можна завантажити на сайті Міністерства юстиції: minjust.gov.ua).

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги цілодобово та безкоштовно у межах України: 0 800 213 103

 

Лівобережний ВДВС м. Маріуполь

 

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі