Єдиний реєстр боржників

Єдиний реєстр боржників

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про виконавче провадження» із змінами, внесеними згідно із Законом № 1730-VIII від 21.12.2016 повідомляємо, що:

1. Єдиний реєстр боржників — це систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна.

Відомості про боржників, включені до Єдиного реєстру боржників, є відкритими та розміщуються на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

2. Реєстрація боржника в Єдиному реєстрі боржників не звільняє його від виконання рішення.

3. Нотаріуси, органи, що здійснюють реєстрацію майна, державні реєстратори речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, до яких з метою вчинення правочину щодо відчуження у будь-який спосіб майна звернувся боржник, внесений на день звернення до Єдиного реєстру боржників, у разі відсутності у них інформації про накладення арешту виконавцем на кошти або майно боржника зобов’язані відмовити у вчиненні реєстраційних дій та в день звернення боржника повідомити зазначений у Єдиному реєстрі боржників орган державної виконавчої служби або приватного виконавця про майно, щодо відчуження якого звернувся боржник.

Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня отримання повідомлення зобов’язаний прийняти рішення про накладення арешту на майно в порядку, визначеному статтею 56 цього Закону, та направити відповідну постанову нотаріусу, органам, що здійснюють реєстрацію майна, не пізніше наступного робочого дня з дня їх винесення.

4. Укладення протягом строку, зазначеного в частині третій цієї статті, правочину щодо майна боржника, який призвів до неможливості задовольнити вимоги стягувача за рахунок такого майна, є підставою для визнання такого правочину недійсним.

5. Відомості про боржника вносяться до Єдиного реєстру боржників (крім відомостей щодо боржників, якими є державні органи, органи місцевого самоврядування, а також боржників, які не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше трьох місяців, та боржників за рішенням немайнового характеру) одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження.

6. Єдиний реєстр боржників містить такі відомості:

1) прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження боржника — фізичної особи або найменування, ідентифікаційний код юридичної особи у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань боржника — юридичної особи;

2) найменування органу або прізвище, ім’я, по батькові та посада посадової особи, яка видала виконавчий документ;

3) найменування органу державної виконавчої служби або прізвище, ім’я, по батькові приватного виконавця, номер засобу зв’язку та адреса електронної пошти виконавця;

4) номер виконавчого провадження;

5) категорія стягнення (аліменти, штраф тощо).

7. Відомості про боржника виключаються з Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу на підставі пунктів 1, 3, 11 частини першої статті 37 цього Закону або повернення виконавчого документа до суду на підставі статті 38 цього Закону чи в день встановлення виконавцем факту відсутності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів.

Начальник Міжрайонного відділу державної виконавчої служби
по Кегичівському та Сахновщинському районах
Східного міжрегіонального управління
Міністерства юстиції (м.Харків) Віталія ПАРАМОНОВА

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

70 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Руслан

Почему ваша служба накладывает арест на счёт, на который начисляется зароботная плата? С каких делов мне не прислали письмо о предупреждении? Как мне погашать долг, если на мой счёт наложен арест и я никак не могу распорядиться честно заработанными средствами?

Василий

Добрый день!

Почему власть не контролирует вашу работу. И куда идут деньги налогоплательщиков. Как можно арестовывать имущество без ведома владельца. Разберитесь пожалуйста (серия БР # 689040). Штраф уплачен большое двух недель назад, верните все как было! И впредь выполняйте свою работу а не блокируете счета втихую вместе с ПриватБанком.

Спасибо.

Оля

Навіщо ви створили цей сайт взагалі? Я не побачила жодної відповіді.Ви не спілкуєтеся з людьми! У мене — двоє дітей ,зараз ходить Україною COVID19.Будь ласка, створіть сайт,де можна було б зареєструватися і створити власний кабінет. Я хочу бачити прозорість вашої роботи.

Last edited 3 років назад by Оля
Юлія

Коли будуть прийматись з вашої сторони міри про несплату аліментів? Я заяви вже писала біля 5ти раз... толку ноль. Вже не отримую 7 місяців аліменти ви нічого для цього не робите... Боржник Климчук Сергій Сергійович 06.09.1996 року. Те що йому повідомлення пришлють про несплату йому до одного місця. Направте на громадські роботи, робіть щось!!!! А не просто сидите там!

Галинв

Как связаться с исполнителем? телефоні не работают, исполнитель ( не дие) єто как понимать? вообще как узнать на каком основании арестован счет

Невідомий

Я, 6 років не получаю алементів , і заяви писала і ходила . Виконавець бездіяльний . Чому не неказуєте таких працівників які нічого не можуть зробити . А тільки хамлять , навіщо така виконавча служба яка нічого не роблять.

Вероніка

Прошу надіслати рішення про відкриття впровадження про повернення коштів на Нерука Вероніка Миколаївна. Чому накладено арешт на рахунки в Приват банку. В Зв'язку з карантином і арештом рахунку,я не маю змоги отримати аванс від роботодавця. Не розумію ваших дій, чим кормити малолітнього сина. Не вже не має чітких захисних механізмів, я можу сплачувати , але певний відсоток.

Андрей

Здравствуйте почему мне аристовали щета, даже не поставили в известность,и я не могу связаться с человеком который наложил арест что мне делать?

Александр

Добрый день. Я, Яременко Александр Васильевич, 19.06.1977 года рождения. Прописаный по адресу: Черкасская обл. Драбовский р-н. с. Нехайки. Прошу Вас дать розьяснения по вынесеной постанове об временном ограничении управлять транспортными средствами, о которой мне стало извесно от патрульной полиции г. Киев.Я женат, имею двоих деток и водительское удостоверение , это единственный способ зароботка для моей семьи. Прошу Вас подскажите выход из данной ситуации. Спасибо.

Екатерина

Добрый день,На мой счёт наложен штраф ,могу ли я Узнать по какой причине?

Андрей Куксенко

Хотелось бы знать, на каком основании у меня исполнительная служба украла деньги. Деньги списаны 25.11.2020 в сумме 1219,4 грн якобы по платежному требованию  №61525697. Действительно, было решение суда об уплате задолженности за коммунальные услуги.Но эта задолженность была погашена, о чем, видимо, исполнителю Данилевской Инне Владимировне узнать было недосуг. Более того, исполнительной службе неизвестно, где находится вся документации по задолженности — это, оказывается, должен знать я, и мне было предложено самому искать вместо них!! Откуда я могу знать это?! Вот как они обращаются с документами.Между тем дело находится в районном (Черниговского района) отделе исполнительной службы, куда судебный исполнитель в свое время и…  Детальніше »

Алена

Добрый день. На мои счета наложен арест, могу я узнать по какому это делу?!

Кузьміч Андрій Вікторович

Пані Козярчук В.О.! Я для чого залишав свої контактні телефони та інформацію про місце проживання?! Щоб і надалі не бути у курсі що діється по справі аліментів чи для того щоб ви мали можливість діяти та повідомляти(попереджати про санкції,штрафи чи будь які дії з вашої ЗАКОНОДАВЧОЇ сторони?!) Чи ви і надалі будете робити все що вам спаде на думку доки пліткуєте з колегами в робочий час? Займіться нарешті тим чим зобов'язує ваша посада,і не будете мати таких коментарів!

Олександр

Доброго дня, підкажіть будьласка,коли уберуть зі списку боржника,12.02.2020 наложили арешт на картки,а 13.02.2020 було написано заява від дружини,що вона притензій не має та боргу теж, так як я гроші кожен місяць на карту пересилав.

P.s виконавець сказала що убрала

Олексій

Наклали арешт на рахунки, що мені треба робити?

Євген

Як узнати суму заборгованості?

Елена

Как узнать сумму долга вп56626739 и вп56626646

Катя

Чи можу я отримати копії документів у ДВС по місцю проживання Івано-Франківська область, якщо ВП відкрив київський приватний виконевець,але документи не надіслав.

Ирина

Здравствуйте.были арестованы счета в банках в эту пятницу оплатила штраф и принесла в Выконавчу службу чеки но досих пор счета не открыли

Неля

Добрий день

На мої рахунки в приватні накледено арешт!

Можу я дізнатись звідки він взявся???

Роман

Проверил единый реестр должников,там себя не нашёл?какой-то не понятный долг счёт арестовали деньги сняли ! счёт по прежнему арестован,на счету теперь долг!!!на каком основании не известили,делают что хотят и как хотят правовое государство!!!!

Кравченко Ігор Іванович

Любі друзі. Ви ніколи не отримаєте відповідь на свої запитання. Не витрачайте свій час. Україна не являється правовою державою. Великі чиновники (депутати) нічого не роблять, а ви хочете, щоб різна дрібнота працювала? Чим скоріше виїдете з цього непорозуміння під назвою Україна, тим краще. Щастя Вам і Вашим дітям.

Александра

Объясните мне почему не возможно дозвониться в святошинскую исполнительную службу !!? Они вообще работают или просто просиживают штаны??! Ответного письма нет, хотя сказали что ответ придёт в течении 2х недель , а прошло уже на минуточку 2 месяца. Что за халатное отношение к работе и у людям ??? Куда обращаться если здесь не отвечают не на один номер который указан !!!???

Дорохін Сергій Сергійович

Прошу ознайомити з судовим рішенням Господарсьгого суду по виконавчому листу №7550/32611/13 від 10.09.2013

Юрий

За який такий борг у мене накладеный арешт на карту 61865784 номер виконавчого провадження

Юрий

Який я маю борг я не розумию

Таня

Коли будуть прийматись з вашої сторони міри про несплату аліментів? Я Вже не отримую 8 місяців аліменти ви нічого для цього не робите... Боржник Васюк Володимир Володимирович 01.08.1986 року. Те що йому повідомлення пришлють про несплату йому до одного місця. Направте на громадські роботи, робіть щось!!!! А не просто сидите там!

Филипп

Люди — им посрать на народ, только когда народ бунтуют выходят на протесты тогда ихние Гос. здания и тому подобное превращается в пиль! Государство с своими долбанными Законами вообще охринело. Люди и без того не на широкую ногу живут кто-то даже на хлеб с трудом может заработать. Мало того что все принадлежат народу все надра и ресурсы а не правительству. Так они еще и жизнями нашими распоряжаются... Надо начинать выходить против подобных законов уплат алиментов и Исполнительных С., что бы люди могли чувствовать СВОБОДУ а не ущемление прав. Потому что кто-то, что-то не поделил в своей семье или на оборот пользуется…  Детальніше »

Кормильченко Елена Николаевна

Добрый день.

Можно получить квитанцию с реквизитами за 2015 г. Олбенерго...

На имя Шевченко Валентин Иванович.

По адресу ул. героев Сталинграда 17 кв 252

Павел

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста,у моей бабушки сформировался долг перед компанией ,,Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м.Києва" за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в сумі 15727,39грн.Також вже є рішення суду,на користь компанії.Суд був ще 25 червня 2020р.Судовий наказ тільки прийшов в почтову скриньку 5.08.2020.Як нам зробити реструктуризацію на законних підставах.

Анастасія

Вы будете нормально работать и вовремя начислять деньги которые организация вам давно начислила.

Крістіна

доброго дня, як я можу дізнатися суму заборгованості, на Ковбасюк Олега Васильовича 29 11 1988 року народження

Конcтантин

Добрый день!как возобновить дело?виконавча служба с 2005 и по сегодня невыполнила свой долг...решение суда верховного висит.(с должника другой суд снял арешт на Майер,мы его организовали...из за этого все замерзло...ни одной гривны мне невернул должник...оболонское ДВС ,куда обратится за помощью?сейчас я выздоровел и готов дело это дальше вести

Sun

Здрастуйте! Підскажіть,що робити в даній ситуації, а то виконавець виматує лише час і нерви! Проплатили еліменти з передплатою на місяць,бо виконавець спочатку неправильно порахувала суму заборгованості, пройшло вже три дні,а виконавче впровадження не закрите і з реєстру боржників не знято! Як пришвидшити зняття з реєстру???

Невідомий

Виконавча служба не працює, а тільки кави та чаї пє ,свою роботу не роблять так як повинні працювати

Роман

Добрый день,на мой счёт наложен арест,но деньги с счёта были сняты!за что? я до сих пор не могу узнать!если вы даже сняли деньги то почему счёт остался арестован?и на каком основании вы сняли деньги без моего ведома?я даже не могу понять за что сняли и арестовали счёт,это произвол!

Сергей

Добрый вечер,мне могу объяснить,что за долг весит на мне.

Сергей

Как на меня повесили задолженность,не проинформировав меня лично.Будьте добры ответить мне.Я участник боевых действий в зоне АТО инволид 2 группы.

Виктор

Добрый день!

Почему власть не контролирует вашу работу. И куда идут деньги налогоплательщиков. Как можно арестовывать имущество без ведома владельца. Разберитесь пожалуйста (серия АВ 00951231). Штраф уплачен 24.12.20 верните все как было! И впредь выполняйте свою работу а не блокируете счета втихую вместе с ПриватБанком.

микола

скажить як довго служба буде держать мий платиж я вас прошу видправте в банк я уже 5 днив назад оплатив ви издиваетесь чишо мини ити до суду чи що робить

Віталій

Дізнатися причину накладення арешту на банківські операції

Роман

Коли прийомний день?

Тамара

У меня такая проблема прошло уже лет 8 как меня запрет з Украины я все заплатила меня не сняли что делать

Наталия

Как разблокировать карту копилка, кто и за что заблокировали, в исполнительную службу обращалась, сказали нет ни каких долгов, как мне решить эту проблему?

Юрій Кукурік

Як отримати реквізити щоб сплатити штраф .

Олег

АСВП:67179864

Спойлер

Світлана

Добре утро , це Желіба Світлана, ви наклали арешт на мої карточки ,скажіть мені , як мені заплатити за комуналку, за ваш борг ? Як усі кошти на картках. Я на даний час в лікарні , сама виховую двох дітей

Шеремета Анна

Доброго дня. Скажіть будь ласка навіщо нам виконавча служба якщо вона не робить своєї роботи. Мало того що вони зачинені вже другий рік. Так вони нічого не роблять тай не беруть трубки. Я уже п'ятий рік поспіль борюся щоб вони хоть якось почали робити свою роботу. Я п'ять років не получаю аліментів.

Татяна

Добрий день

Roman

Працiвники Березанського, вiддiлу виконавчои служби, що у Киивськi обл, взагалi не знают своих обовязкiв i законодавства ,, про виконавчу службу" ,, про виконавче провадження", та безпiдставно, протизаконно блокують рахунки, до речi приватбанку. На документи юредичнi не звертають уваги. Тобто коять, що завгодно, безаконня. Прошу вiдповiднi органи звернути увагу на те безаконня, що коить виконавча служба Березанi. Моя фамiлiя Ковальский Р. В., I у мене заблокували особистий рахунок безпiдставно та протизаконно.