Куди здавати виконавчий документ

Куди здавати виконавчий документ для примусового виконанняКуди здавати виконавчий документ для примусового виконання?

Виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна.

Право вибору місця відкриття виконавчого провадження між декількома органами державної виконавчої служби, можуть вчиняти виконавчі дії по виконанню рішення на території, на яку поширюються їх функції, належить стягувачу.

Приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи за місцем проживання, перебування боржника — фізичної особи, за місцем знаходження боржника — юридичної особи або за місцем знаходження майна боржника.

Виконавчі дії в виконавчих провадженнях, відкритих приватним виконавцем у виконавчому окрузі, можуть відбуватися їм на всій території України.

Виконання рішення, яке зобов'язує боржника вчинити певні дії, здійснюється виконавцем за місцем здійснення таких дій.

Виконавець має право вчиняти виконавчі дії по зверненню стягнення на доходи боржника, виявлення та звернення стягнення на грошові кошти, що знаходяться на рахунках боржника в банках або інших фінансових установах, на рахунки в цінних паперах у депозитарних установах на території, на яку поширюється юрисдикція України.

У разі необхідності проведення перевірки інформації про наявність боржника або його майна або про місце роботи на території, на яку не поширюється компетенція державного виконавця, державний виконавець доручає проведення перевірки або здійснення опису та арешту майна відповідному органу державної виконавчої служби (компетенція якої поширюється на цю територію).

Для проведення перевірки інформації про наявність боржника або його майна або про місце роботи в іншому виконавчому окрузі приватний виконавець має право здійснювати такі дії самостійно або залучати іншого приватного виконавця на підставі договору про повноваження на вчинення окремих виконавчих дій, типова форма якого затверджується Міністерством юстиції України.

Лівобережний ВДВС міста Маріуполь

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі