Погашення заборгованості за рахунок продажу арештованого майна боржника

Погашення заборгованості за рахунок продажу арештованого майна боржникаЗ початку 2018 року Лівобережним відділом державної виконавчої служби міста Маріуполя в ДП «Сетам» було направлено 30 заявок на суму 663 733,00 гривень.

На електронні торги було виставлено: нерухомість, парфумерія, автотранспорт, обладнання, пивні кеги.

За цей же період ДП «Сетам» було продано нерухоме майно, автотранспорт, пивні кеги на суму 518 225,00 гривень.

Державне підприємство «Cетам» (система електронних торгів арештованого майна) реалізовує арештоване виконавчою службою майно шляхом електронних торгів або за фіксованою ціною з метою продажу для погашення боргів за виконавчими документами.

Система ДП «Сетам» діє на всій території України.

Тобто людина яка бажає придбати якесь рухоме або нерухоме майно незалежно від того в якій області України він проживає може зареєструватися на сайті ДП «Сетам» для здійснення покупки.

Нереалізоване на електронних торгах нерухоме майно виставляється на повторні електронні торги за ціною, що становить 85 відсотків, а рухоме майно — 75 відсотків його вартості.

У разі повторної нереалізації майна нерухоме майно виставляється на треті електронні торги за ціною, що становить 70 відсотків, а рухоме майно — 50 відсотків його вартості, визначеної в порядку.

У разі нереалізації майна на третіх електронних торгах виконавець повідомляє про це стягувачу і пропонує йому вирішити питання про те, щоб залишити за собою нереалізоване майно, крім майна, конфіскованого за рішенням суду.

Якщо від продажу частини майна виручено суму, необхідну для задоволення вимог стягувача, сплати виконавчого збору, відшкодування витрат виконавчого провадження, а також сплати штрафу, продаж арештованого майна припиняється.

 

Лівобережний відділ державної виконавчої служби міста Маріуполь

Підписатися
Повідомлення про
guest
0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі