У Маріуполі інтелектуальні камери відстежують автомобілі боржників

У Маріуполі інтелектуальні камери відстежують автомобілі боржниківВ рамках спецоперації з 22 листопада поточного року інтелектуальні камери відеоспостереження фіксують автотранспорт боржників на дорогах міста.

Поліцейськими вже затримано 14 автомобілів оголошених в розшук Лівобережним відділом державної виконавчої служби Маріуполя.

З них чотири автомобілі були придбані за генеральною довіреністю, тобто автотранспорт не був переоформлений новим власником у встановленому Законом порядку, і ці люди були змушені здійснювати пошук власників автотранспорту, або погасити заборгованість за тих осіб, кому належить автотранспорт.

Завдяки докладеним зусиллям з боку поліцейських і державних виконавців боржниками погашено борги на суму 157 816 гривень.

Затримання автотранспорту боржника є одним із результативних заходів, які застосовуються державними виконавцями до осіб небажаючих добровільно виконувати рішення судів, а також інших органів або посадових осіб.

Постанова про розшук автотранспорту виноситься згідно ст. 36 Закону України «Про виконавче провадження» і направляється до Управління інформаційно-аналітичного забезпечення ГУНП в Донецькій області.

Власникам автотранспорту і тим особам, які планують проведення угод по відношенню рухомого або нерухомого майна рекомендуємо звертатися до відділу державної виконавчої служби, Територіальний сервісний центр 1441 Регіонального Сервісного центру МВС в Донецькій області, або в нотаріальну контору для перевірки наявності арештів, розшуку автотранспорту, неоплачених боргів і штрафів.

Лівобережний ВДВС м Маріуполь

Підписатися
Повідомлення про
guest
0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі