У Маріуполі у боржників відбирають автомобілі

У Маріуполі у боржників відбирають автомобіліУ Маріуполі у боржників відбирають автомобілі

Лівобережний відділ державної виконавчої служби міста Маріуполь повідомляє, що одним із результативних заходів, який застосовується державними виконавцями до осіб небажаючих добровільно виконувати рішення судів різних інстанцій, а також інших органів або посадових осіб, є затримання автотранспорту, що належить боржнику.

Для цього державний виконавець надсилає до Управління превентивної діяльності ГУ НП в Донецькій області постанову про розшук автотранспорту боржника, згідно ст. 40 Закону України «Про виконавче провадження», які вносяться в базу даних «Відеоконтроль-« Рубіж » і транспортні засоби орієнтовані на розшук.

На сьогоднішній день вже рік працює патрульна поліція, вона має на своїх автомобілях встановлений «Відеоконтроль-« Рубіж », який раніше знаходився за межами міста, тому громадяни маючи непогашені борги вільно пересувалися по місту на своїх автомобілях і їх вкрай рідко затримували.

Також працює штраф-майданчик, на який співробітники патрульної поліції доставляють затримані транспортні засоби.

Тільки по Лівобережному району міста Маріуполь з січня 2017 року були затримані близько 31 автомобіля, з них багато автомобілів були придбані за генеральним дорученням, тобто автотранспорт не був переоформлений новим власником у встановленому Законом порядку, і ці люди були змушені здійснювати пошук власників автотранспорту, або погашати заборгованості за тих осіб, кому належить автотранспорт.

Тому для уникнення будь-яких неприємних ситуацій, тим особам, які планують купувати автомобіль, особливо за дорученням, рекомендуємо звертатися до відділу ДВС, нотаріальні контори та Територіальний сервісний центр 1441 Регіонального Сервісного центру МВС в Донецькій області (вулиця Новая Життя 14) для перевірки факту наявності / відсутності арештів, неоплачених боргів і штрафів.

Перевірка або переоформлення обійдеться дешевше, ніж оплата штрафмайданчика, евакуатора і оплата всіх боргів.

Лівобережний ВДВС м. Маріуполь ГТУЮ у Донецькій області

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення про