Захиснику! Ти маєшь право на безоплатне медичне забезпечення!

Захиснику! Ти маєшь право на безоплатне медичне забезпечення!А саме:

  • безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
  • першочергове зубопротезування;
  • допомогу у військових госпіталях та інших лікувально-профілактичних закладах;
  • обслуговування у військових госпіталях членів сім’ї (якщо військовослужбовець прослужив в ЗСУ більше 20 років);
  • обстеження та лікування у військово-медичних закладах для себе та членів сім’ї (для військовослужбовців, звільнених з військової служби внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби);
  • путівки до санаторіїв для продовження лікування на основі висновку ВЛК;
  • пільгової путівки в санаторії Міністерства оборони та інших військових формувань 1 раз на рік для себе та членів сім’ї (якщо сукупний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу становить менше трьох прожиткових мінімумів).

Для безоплатного отримання лікарських засобів підготуй посвідчення учасника бойових дій та рецепт лікаря та звернись до державної аптеки, закріпленої за медичним закладом, лікар якого надав рецепт, за місцем твого проживання або до аптеки, закріпленої за відомчим закладом.

Для першочергового безоплатного протезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів) пред’яви посвідчення учасника бойових дій у державному закладі охорони здоров’я.

Для безоплатного щорічного санаторно-курортного лікування отримай довідку за формою 070/о у лікувальній установі, де проходив лікування та стань на облік у місцевому органі соціального захисту населення за місцем проживання, надавши такі документи: паспорт, посвідчення УБД, медична довідка за формою 070/о.

Лівобережний ВДВС м. Маріуполь

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі