беспредел із постановами

• Эта тема пуста.
Просмотр 0 веток ответов
  • Автор
      Ігор Приходько
      Гость

Доброго дня, незадоволений роботою виконавчої служби, а саме рік назад на мої рахунки накладено арешт, Постанова про прийняття виконавчого провадження ВП № 54996895 по місцю проходження служби не надходило, ФЕВ немає оснований сплачувати суму у згаданому документі. Це триває із ЛЮТОГО 2020 року, електронна адреса невідповідає.

ВП № 54996895 та ВП № 54775025 (це оплачено, можу прислати сканкопію платіжного доручення 18-1720 від 18.05.2020 на сплату 640 грн., але воно все рівно висить як борг).

З метою виправлення ситуації, що склалася пропоную:

надати офіційну електронну адресу для відправлення на постанову ВП № 54775025 відповідного документа про сплату зазначеного боргу;

надіслати встановленим порядком на адресу в/а А0105 вул Дегтярівська, 19 постанову ВП № 54996895 для подальшої оплати, про що сповістити мене по e-meil;

після завершення вищевказаних процедур зняття нарешті АРЕШТУ з моїх рахунків.

P.S. якщо я являюся учасником бойових дій, чи можу я бути звільнений від сплати судового збору.

Дякую за співпрацю.

З повагою Ігор Приходько

Просмотр 0 веток ответов
Ответ в теме: беспредел із постановами

Вы можете использовать BBCodes для форматирования вашего текста.
Ваш аккаунт не может использовать продвинутые BBCodes, они будут удалены перед сохранением.

Ваша информация:

Adblock
detector