Бездіяльність і ігнорування виконавця

• Эта тема пуста.
Просмотр 0 веток ответов
  • Автор
      Євген
      Гость

Доброго дня, дуже прошу допомоги. Мої батьки пенсіонери і єдиним доходом є пенсія. Ситуація полягає ось у чому. Батько потрапив у ДТП з громадським транспортом. Було відкрито виконавче провадження головним державним виконавцем Голосіївського району Проц В. П. Було заблоковано єдиний рахунок на який зараховується пенсія і через тиждень відбувся суд де йому призначили суму відшкодування. З рішенням суду згодні і вину визнали. На рахунку вже давно є Жанна сума для погашення заборгованості. До виконавця майже неможливо дозвонитися, коли ж нарешті зв’язалися і поцікавились чому не списують кошти за ухвалою суду грубо відповів що рахунок не розблокують і щоб спочатку власним коштом сплатив борг, тоді розблокують. На відповідь що всі гроші на цьому рахунку і що він пенсіонер і грошей немає, виконавець відповів щоб позичали і погрожував арештом машини. Я вибачаюсь може я чогось не розумію, але ж рахунок для того і блокувався щоб списати борг, а тут таке хамство, погрози і бездіяльність. Допоможіть будь ласка куди звернутись зі скаргами, і як зробити щоб перерахували кошти за рішенням суду. Нагадаю Законом про виконавче провадження заборонено блокування рахунків заробітної плати, пенсії, соціальних виплат тощо, особливо якщо він є єдиним доходом. Буду вдячний будь-якій допомозі. Зазделегідь вдячний…

Просмотр 0 веток ответов
Ответ в теме: Бездіяльність і ігнорування виконавця

Вы можете использовать BBCodes для форматирования вашего текста.
Ваш аккаунт не может использовать продвинутые BBCodes, они будут удалены перед сохранением.

Ваша информация:

Adblock
detector