хтось недоопрацьовує а страждаю я

• Эта тема пуста.
Просмотр 2 веток ответов
  • Автор
      микола
      Гость

Добрий день. Писав у розділ питання та відповіді,помоєму неполучилось,а писав саме про відкритя виконавчого провадженя на мене за порушення правил ПДР ,яке відбулося 30 жовтня 2019 рокуі результаті від автоінспектора отримав квитанцію про сплату штрафу 51 грн за ремінь непристьогнутий,відразу тогож дня поїхав до м.Ізяслава за 20км і сплатив штраф відповідно квитанції 51 грн і 20 послуги в приватбанку,сьогодні прийшов виклик і Постанова сплатити ще 270грн 35 коп  і то терміново без протяжок бо напевно ще добавлять,алеж вкажіть за що?і кому явинен обидві квитанції знаходяться у мене,що я повинен їх возити за 20 км і показувати і платити і платити і знову показувати і платити 270 потім 570і тд.звісно ще є суд я так просто недамся,а якби я не зберіг квитанцій то що плати бабо!

Микола

• #23513 Ответить
      Світлана
      Гость

Доброго дня, без попередження мене ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У МІСТІ КИЄВІ ЦЕНТРАЛЬНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.КИЇВ) наклав арешт на мої рахунки в приват банку як вияснилось за штраф ПДР в розмірі всього 250 грн.,який був сплачений ще 20 червня 2019 року.за що мене залишили без коштів (заробітнаплата, пенсія) на святкові дні з нагоди 8 Березня.У час цифровізації в нашій державі створюємо для людей без попередження такі проблеми. Позор!!!

• #23693 Ответить
      Олег
      Гость

Добрый день!

Аналогичная ситуация. Корабельное отделение исполнительной службы в городе Николаев наложил арест на мои счета в приват банке. Уже третью неделю из-за карантина сижу дома без работы, в привате все мои сбережения к которым я не могу получить доступ. Семья осталась без денег и средств на существование. Штраф был оплачен еще пять месяцев назад через приват 24 на что есть соответствующая квитанция. Руководители исполнительной службы в лице Матвийчук И.В. и его подчиненные государственные исполнители вели себя по хамски и пытались захлопнуть перед мой дверь, орали что у меня нет маски, при этом сами были без масок (я снял все на видео).

Чем у Вас все закончилось?

Просмотр 2 веток ответов
Ответ в теме: хтось недоопрацьовує а страждаю я

Вы можете использовать BBCodes для форматирования вашего текста.
Ваш аккаунт не может использовать продвинутые BBCodes, они будут удалены перед сохранением.

Ваша информация:

Adblock
detector