Коментар до ст. 8 Закону України «Про виконавче провадження»

Коментар до статті 8 ЗУ Про виконавче провадженняКоментар статті 8 Закону України «Про виконавче провадження». Автоматизована система виконавчого провадження

Згідно з пунктом 2 «Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження», автоматизована система виконавчого провадження, це комп'ютерна програма, що забезпечує збирання, зберігання, облік, пошук, узагальнення, надання відомостей про виконавче провадження, формування Єдиного реєстру боржників і захист від несанкціонованого доступу.

Реєстрація виконавчих документів, документів виконавчого провадження, фіксування виконавчих дій здійснюється в автоматизованій системі виконавчого провадження, порядок функціонування якої визначається Міністерством юстиції України.

Вільний та безоплатний доступ до інформації автоматизованої системи виконавчого провадження забезпечує Міністерство юстиції України у мережі Інтернет на своєму офіційному веб-сайті з можливістю перегляду, пошуку, копіювання та роздрукування інформації, на основі поширених веб-оглядачів та редакторів, без необхідності застосування спеціально створених для цього технологічних та програмних засобів, без обмежень та цілодобово.

Рішення виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби виготовляються за допомогою автоматизованої системи виконавчого провадження.

У разі тимчасової відсутності доступу до автоматизованої системи допускається виготовлення документів на паперових носіях з подальшим обов’язковим внесенням їх до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня після відновлення її роботи.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

1 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Лариса

Добрый вечер. у меня есть на руках постанова про прийняття виконавчого провадження ВП № 60162955 від 25.10 2019 р. сегодня на календаре 12.03.2020...я проверила, но автоматизована система виконавчих проваджень не находит мое ВП...сегодня же я была на приеме у исполнителя, задала вопрос, почему нет в системе моего ВП? на что был ответ: вот, у нас была одна организация, сейчас переименовали...не успели внести... БРЕД! куда мне обращаться???