Коментар статті 14 Закону України «Про виконавче провадження»

Коментар статті 14 Закону України "Про виконавче провадження"Коментар статті 14 Закону України «Про виконавче провадження». Учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій

При залученні працівників Національної поліції України для забезпечення охорони громадського порядку при проведенні виконавчих дій державним виконавцем виноситься постанова, яка затверджується начальником відділу державної виконавчої служби та скріплюється печаткою відділу.

При виконанні рішень судів та ухвал про зміну правління та посадових осіб підприємств, установ, організації незалежно від форми власності можуть залучатися виключно працівники Національної поліції України.

Залучення інших осіб у процесі виконання таких рішень не допускається.

Залучення у виконавчому провадженні відповідних органів, підприємств, установ, організації, посадових осіб та фізичних осіб (крім понятих) здійснюється державним виконавцем шляхом винесення постанови про залучення цих осіб, в якій обов'язково зазначаються:

  • обставини, які зумовили залучення визначених осіб,
  • час та місце здійснення виконавчих дій,
  • інші необхідні відомості.

Копія постанови надсилається, або вручається керівнику відповідного органу, установи, організації, суб'єкту господарювання у триденний строк з дня її винесення, але не пізніше ніж за три дні до запланованих заходів.

Перед початком виконавчих дій державний виконавець усно роз'яснює залученим при примусовому виконанні рішень особам їхні права та обов'язки, про що зазначається в акті.

Державний виконавець контролює вчинення дій залученими особами.

У постанові про призначення експерта або спеціаліста, суб'єкта оціночної діяльності — суб'єкта господарювання, перекладача зазначаються питання, на які ці особи повинні надати письмовий висновок (звіт), або з якої мови слід здійснити переклад, або вид та характеристика майна, яке необхідно ідентифікувати, оцінити тощо, строки здійснення відповідних дій.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі