Коментар статті 31 Закону України «Про виконавче провадження»

Коментар статті 31 Закону України "Про виконавче провадження"Коментар статті 31 Закону України «Про виконавче провадження». Роз’яснення рішень, виконавчих документів, що підлягають примусовому виконанню

Згідно даної статті та статті 221 Цивільного процесуального кодексу України, статті 89 Господарського процесуального кодексу України, статті 170 Кодексу адміністративного судочинства України, статті 380 Кримінального процесуального кодексу України якщо рішення суду є незрозумілим для осіб, які брали участь у справі, або для державного виконавця, суд за їхньою заявою постановляє ухвалу, в якій роз'яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його зміст.

Подання заяви про роз'яснення рішення суду допускається, якщо воно ще не виконане або не закінчився строк, протягом якого рішення може бути пред'явлене до примусового виконання.

Заява про роз'яснення рішення суду розглядається протягом десяти днів.

Неявка осіб, які брали участь у справі, і (або) державного виконавця не перешкоджає розгляду питання про роз'яснення рішення суду.

Ухвала, в якій роз'яснюється рішення суду, надсилається особам, які брали участь у справі, а також виконавцю, якщо рішення суду роз'яснення за його заявою.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі