Коментар статті 37 Закону України «Про виконавче провадження»


Коментар статті 37 Закону України "Про виконавче провадження"Коментар статті 37 Закону України «Про виконавче провадження». Повернення виконавчого документа стягувачу

Дана стаття деталізовано визначає підстави повернення виконавчого документу стягувачу.

Є необхідність в коментарі лише окремих положень статті.

Так, в постанові про повернення виконавчого документа стягувачу обов'язково роз'яснюється порядок повторного пред'явлення виконавчого документа до виконання.

При цьому, при поверненні виконавчого документа стягувачу необхідно враховувати, що підставою для повернення виконавчого документа згідно з пунктом 9 частини першої цієї статті є встановлення безпосередньо у законі заборони звертати стягнення на окреме майно чи кошти боржника.

Якщо заборона випливає із норми закону, наприклад така заборона встановлена судом, який відповідно до закону має право заборонити звернення стягнення на майно боржника, необхідно керуватися пунктом 2 частини першої цієї статті.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.