Коментар статті 39 Закону України «Про виконавче провадження»

Коментар статті 39 Закону України "Про виконавче провадження"Коментар статті 39 Закону України «Про виконавче провадження». Закінчення виконавчого провадження

Дана стаття деталізовано визначає випадки, при яких виконавче провадження підлягає закінченню.

Є необхідність в коментарі лише окремих положень статті.

По завершенню виконавчого провадження виконавець залишає у матеріалах виконавчого провадження копію виконавчого документа, а на виконавчому документі ставить відповідну відмітку, у якій зазначаються підстава завершення виконавчого провадження з посиланням на відповідну норму Закону, залишок нестягнутої суми, якщо за виконавчим документом проводилося стягнення, сума стягнутого виконавчого збору.

Відмітка на виконавчому документі засвідчується підписом виконавця та скріплюється печаткою.

У постанові про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу чи повернення виконавчого документа до суду або іншого органу (посадової особі), який (яка) його видав(ла), виконавець зазначає підставу для цього з посиланням на відповідну норму Закону, результати виконання, а також наслідки завершення відповідного виконавчого провадження (зняття арешту тощо).

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення про
© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector