Коментар статті 39 Закону України «Про виконавче провадження»

Коментар статті 39 Закону України "Про виконавче провадження"Коментар статті 39 Закону України «Про виконавче провадження». Закінчення виконавчого провадження

Дана стаття деталізовано визначає випадки, при яких виконавче провадження підлягає закінченню.

Є необхідність в коментарі лише окремих положень статті.

По завершенню виконавчого провадження виконавець залишає у матеріалах виконавчого провадження копію виконавчого документа, а на виконавчому документі ставить відповідну відмітку, у якій зазначаються підстава завершення виконавчого провадження з посиланням на відповідну норму Закону, залишок нестягнутої суми, якщо за виконавчим документом проводилося стягнення, сума стягнутого виконавчого збору.

Відмітка на виконавчому документі засвідчується підписом виконавця та скріплюється печаткою.

У постанові про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу чи повернення виконавчого документа до суду або іншого органу (посадової особі), який (яка) його видав(ла), виконавець зазначає підставу для цього з посиланням на відповідну норму Закону, результати виконання, а також наслідки завершення відповідного виконавчого провадження (зняття арешту тощо).

Підписатися
Повідомлення про
guest
6 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олена

Який термін зняття арешту і запису про борг в АСВП після виконання провадження (повернення боргу) визначений законом?

геннадій

Козли вонючі: «Є необхідність...»

Алекусандр

якщо ВП закінчено на підставі п.11 ст .39 і постанова про закінчення не оскаржена стягувачем .яким чином воно може бути бути відновлено? Немайнове стягнення перереєтсровано у майнове.тобто вонор продовжується.А немайнове було виконане після закінчення провадження проте стягувач оспорює розмір у сантиметрах і каже,шо воно невиконанененвиконаним (знести паркан)

Евген

На підставі, якоі ст. закрити виконавче провадження по сплаті аліментів у звязку зі смертю дитини. Дякую.

Маша

Мирова угода між мною та чоловіком стосовно зустрічей з дітьми затверджена ухвалою суду. Чоловік відніс ухвалу до ВДВС із заявою нібито я її не виконую. Відкрили на мене виконавче провадження, хоча я в повному обсязі виконую всі пункти, про що і було сповіщено державного виконавця та надані акти та відео зустрічей батька з дітьми.

Однак провадження не закривають. Що необхідно зробити щоб провадження закрыли?