Коментар статті 46 Закону України «Про виконавче провадження»


Коментар статті 46 Закону України "Про виконавче провадження"Коментар статті 46 Закону України «Про виконавче провадження». Черговість задоволення вимог стягувачів у разі недостатності стягнутої суми для задоволення вимог стягувачів

Дана стаття досить деталізовано визначає черговість задоволення вимог стягувачів у разі недостатності стягнутої суми для задоволення всіх вимог стягувачів і додаткового роз'яснення не потребує.


2 комментария

Add a Comment
 1. Марина Іванівна

  Конкретизуйте, що мається на увазі у фразі: «матеріальна шкода, завдана кримінальним правопорушенням». Чи має бути обов'язково вирок для відшкодування такої шкоди? За кримінальним провадженням не знайдено ні підозрюваного, ні обвинуваченого, але потерпіла зверталася з цивільним позовом до юридичної особи, яка несе цивільну відповідальність за діяння цих осіб, то чи вважається за цивільним позовом шкода такою, що завдана кримінальним правопорушенням?

  1. 1. Матеріальна шкода, завдана кримінальним правопорушенням — це шкода, завдана кримінальним правопорушенням або іншим суспільно небезпечним діянням.

   2. Стягується згідно судового рішення за результатами розгляду цивільного позову в кримінальному провадженні.

   3. Цивільно-правова відповідальність — це встановлені законом юридичні наслідки за невиконання або неналежне виконання особою обов'язків, зобов'язань, що пов'язані з порушенням суб'єктивних цивільних прав другої сторони.

   4. Цивільно-правова відповідальность буває: договірна, позадоговірна, дольова або часткова, солідарна, субсидіарна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.