Коментар статті 46 Закону України «Про виконавче провадження»

Коментар статті 46 Закону України "Про виконавче провадження"Коментар статті 46 Закону України «Про виконавче провадження». Черговість задоволення вимог стягувачів у разі недостатності стягнутої суми для задоволення вимог стягувачів

Дана стаття досить деталізовано визначає черговість задоволення вимог стягувачів у разі недостатності стягнутої суми для задоволення всіх вимог стягувачів і додаткового роз'яснення не потребує.

avatar
1 Ланцюжок коментаря
1 Відповіді по ланцюжку
0 Послідовники
 
Популярний коментар
Ланцюжок актуального коментаря
2 Автори коментарів
UkrOgisМарина Іванівна Автори недавніх коментарів
  Підписатися  
новіше старіше більшість голосів
Повідомлення про
Марина Іванівна
Гість
Марина Іванівна

Конкретизуйте, що мається на увазі у фразі: «матеріальна шкода, завдана кримінальним правопорушенням». Чи має бути обов'язково вирок для відшкодування такої шкоди? За кримінальним провадженням не знайдено ні підозрюваного, ні обвинуваченого, але потерпіла зверталася з цивільним позовом до юридичної особи, яка несе цивільну відповідальність за діяння цих осіб, то чи вважається за цивільним позовом шкода такою, що завдана кримінальним правопорушенням?

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.