Коментар статті 65 Закону України «Про виконавче провадження»

Коментар статті 65 Закону України "Про виконавче провадження"Коментар статті 65 Закону України «Про виконавче провадження». Виконання рішення про поновлення на роботі

Згідно статті 235 Кодексу законів про працю України рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника, прийняте органом, який розглядає трудовий спір, підлягає негайному виконанню.

Виконання рішення вважається закінченим з дня видачі відповідного наказу або розпорядження власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом, фізичною особою, фізичною особою-підприємцем, який прийняв незаконне рішення про звільнення або переведення працівника, після чого державний виконавець виносить постанову про закінчення виконавчого провадження.

У разі невиконання власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом, фізичною особою, фізичною особою-підприємцем рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника на них накладається штраф та застосовуються інші заходи примусового виконання рішення, передбачені цим Законом.

Зокрема, державний виконавець порушує клопотання щодо притягнення винних у невиконанні рішення суду осіб до кримінальної відповідальності за статтею 382 Кримінального Кодексу України.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі