Аліменти

Питання та відповідіВ відділ державної винавчої служби Бориспільського міськрайонного управління юстиції Київскої області при розлученні була вислано постанова про стягнення аліментів на мого колишнього чоловіка.

Він змінив місце роботи і звільнився 12 лютого.

У військовій частині де він працював лист про його звільнення відправили 1 березня,але до виконавчої служби Бориспільського міськрайонного управління юстиції вони не прийшли,а зараз я взагалі два тижні телефоную на всі зазначені телефони і не можу додзвонитися.

Колишній виконавець Ронський Олександр Олександрович. звільнився, справу передали іншому Юрію Вікторовичу прізвище не назвали і на цьому все закінчилось.

Постанова від 10.12.2015 року ,№ 53594.

Можна дізнатись на якому етапі розвитку?

Допоможіть дізнатись про справу !

1 Comment

Add a Comment
  1. 1. Мы не являемся представителями исполнительной службы. Обратитесь в соответствующий отдел исполнительной службы.

    2. Новый исполнитель у Вас скорее всего: Письок Юрій Вікторович.

    3. По поводу того, как Вы можете узнать о ходе выполнения исполнительного производства: в постановлении об открытии исполнительного производства указан идентификатор доступа и Вы можете посмотреть, что сделал исполнитель на сайте Министерства юстиции в « Автоматизированной системе исполнительного производства».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.