Аліменти на дитину віком від 6 до 18 років

Питання та відповідіДоброго дня... В 2008 році рішенням суду було призначено стягнення аліментів з бувшого чоловіка на виховання доньки(зараз 9років) в розмірі 25% від доходу. На даний момент розмір аліментів,які вираховують з його доходу(він офіційно працевлаштований) становить 623грн.
Згідно Змін від 17.05.2017 до Сімейного кодексу України(1) (10/01/2002) Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. — На дітей віком від 6 до 18 років: по 30 листопада 2017 року — 888,5 грн.
Згідно закону, якщо аліменти менше цього розміру, дитині призначається державна допомога в розмірі різниці між визначеним і мінімальним розміром аліментів.
Як саме має діяти матір дитини, щоб отримувати визначені законом аліменти?
Проконсультуйте будь ласка стосовно моїх дій в даному випадку. І з якої дати вступають в силу зміни.?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

4 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Тор Ланге

запитання — куди звертатись щодо виконання постанови окружного адмін.суду про зобов"язання вичнити дії, боржник- Державна архітектурно- будівельна інспекція, знаходиться у м. Київ

Аліса Крута

Добро дня хотіла запитати чи є у вас документи на сплату аліментів дитині платник Крутий Денис Віталійович не сплачує вже рік, документи подала ще січень 2019 році