Аліменти на дитину віком від 6 до 18 років

Питання та відповідіДоброго дня... В 2008 році рішенням суду було призначено стягнення аліментів з бувшого чоловіка на виховання доньки(зараз 9років) в розмірі 25% від доходу. На даний момент розмір аліментів,які вираховують з його доходу(він офіційно працевлаштований) становить 623грн.
Згідно Змін від 17.05.2017 до Сімейного кодексу України(1) (10/01/2002) Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. — На дітей віком від 6 до 18 років: по 30 листопада 2017 року — 888,5 грн.
Згідно закону, якщо аліменти менше цього розміру, дитині призначається державна допомога в розмірі різниці між визначеним і мінімальним розміром аліментів.
Як саме має діяти матір дитини, щоб отримувати визначені законом аліменти?
Проконсультуйте будь ласка стосовно моїх дій в даному випадку. І з якої дати вступають в силу зміни.?

3 комментария

Add a Comment
 1. Доброго дня!

  Швидше за все у Вас в рішенні суду зазначено: 25% від усіх доходів боржника, але не менше 30% прожиткового мінімуму дитини.

  Тому Вам потрібно звернутися в суд про винесення нового рішення, згідно змін до Сімейного Кодексу.

  Адже на даний момент — стягнення йде по старому виконавчему листу і виконавча служба виконує це рішення суду, буде нове рішення суду — буде виконувати його.

  Зміни набрали чинності 8 липня 2017 року.

 2. Тор Ланге

  запитання — куди звертатись щодо виконання постанови окружного адмін.суду про зобов"язання вичнити дії, боржник- Державна архітектурно- будівельна інспекція, знаходиться у м. Київ

  1. Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.