Аліменти наперед

Питання та відповідіЧи маю я право вимагати через суд стягнути з батька дитини всі аліменти наперед?

Справа в тому, що батько дитини відмовляється сплачувати навчання дитини в ВУЗі, куди дитина хоче вступити в 2018 році після закінчення школи.

Батько працює неофіційно, а частіше взагалі не працює.

І хто, я чи дочка, повинен подавати позовну зяву на стягнення повних грошових витрат на дитину через суд в зв'язку з нововеднням закону з липня 2017 року, що власниками аліментів стали діти?

Дякую за відповідь.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

5 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ігор

Скажіть будь ласка. Колишня дружина вивезла дитину закордон з мого дозволу, але там вийшла заміж і не повернулася на Україну чим обмежила можливості брати участь у вихованні нашої неповнолітньої дитини. Мало того ще й через адвокатів клопоче про збільшення аліментів. А до дитини нінакрок. Як так????

Анна

8 років тому суд присудив чоловіку сплачувати аліменти в розмірі 1тис.грн. В твердій грошовій суммі , та три роки тому він з усної домовленості між нами почав сплачувати по 2 тисячі грн ., 14 місяців тому взагалі перестав сплачувати , після 10 місяців заборгованості я звернулася за довідкою про заборгованість , на що отримала відповідь що аліменти сплачені наперед , тобто кожні 2тис. Рахували на два місяці , чи правомірні дії виконавчої служби , та куди можна звернутись ?

Олена

Доброго дня. Чула про якість нововедення стосовно аліментів. Підкажіть будь ласка, що тягне за собою несплата аліментів, а також яка має бути заборгованість, щоб вживали якісь міри? Дякую.