Аліменти виплачуються-постанова надходить

Питання та відповідіДоброго дня!

Виникла така проблема, отримав не дуже радісну звістку, що суд постановив (без мого відома), що за ст.71 (ч.1,ч.2,ч.3,ч.4)Закон України «Про виконавче провадження», що у мене за несплату еліментів борг у сумі 22734.12, звідки взялась ця сума не відомо, (ці постанови скинула колишня дружина по вайберу)адже я у жовтні перетнув кордон але еліменти кожного місяця здійснюються і усі чеки є, від колишньої дружини претензій ніяких не надходило.

У постанові вказана адреса по якій я від липня 2017 року не проживаю, виписаний (записи у паспорті є).

На останню приписку ніякі повістки і попередження не приходили.

Куди мені звернутись за поясненням по даній ситуації?

7
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Алексей
Гість
Алексей

Подскажите пожалуйста, если бывшая жена написала в исполнительной службе заявление о том, что претензий нет и все алименты выплачиваются, то ограничения на выезд из страны и вождение транспорта снимаются автгматически? Как узнать , что ограничения сняты, нужно ли писатт заявление в службу, чтобы предоставили какой-нибудь документ подтверждающий снятие ограничений? На границе не будет проблемм в связи с этим?

Алексей
Гість
Алексей

Как узнать , что ограничения сняты, нужно ли писатт заявление в службу, чтобы предоставили какой-нибудь документ подтверждающий снятие ограничений? На границе не будет проблемм в связи с этим?

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector