Аліменти закриття виконавчого провадження

Питання та відповідіЯкі документи потрібні для закриття виконавчого провадження по закінченню строку виплати аліментів в зв"язку з повноліттям дитини.

Яким чином проходить така процедура?

Чому, коли організація в якій працює людина яка сплачує аліменти, після закінчення строку виплати аліментів, надіслала державному виконавцю, Приймак К.В., всю потрібну документацію, не закрила провадження про сплату аліментів?????

З чиєї вини, людина,яка вчасно сплачувала аліменти знаходиться в базі як боржник????

Хто має нести відповідальність за цим фактом????

1 Comment

Add a Comment
  1. 1. Після закінчення строку, передбаченого законом для стягнення аліментів, за відсутності заборгованості із сплати аліментів підприємство, установа, організація, фізична особа — підприємець, фізична особа, які проводили відрахування, повертають виконавцю постанову про стягнення аліментів з відміткою про перерахування в повному обсязі стягувачу присуджених йому сум аліментів.

    2. Постанова про закінчення виконавчого провадження згідно закінчення строку сплати аліментів — виноситься в день настання відповідних обставин або в день, коли виконавцю стало відомо про такі обставини.

    3. Виконавець.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.