Аліменти

Питання та відповідіБудь ласка, підкажіть скільки часу відводиться виконавчій службі на направлення провадження до боржника про стягнення аліментів на утримання дитини ?
Я надіслала виконавчого листа, який отримала після розгляду справи у судді про стягнення аліментів на утримання дитини до виконавчої служби Сосницького району (тому що боржник зареєстрований у цьому районі) на початку січня 2017 року. Потім на скільки я розумію вони мають направити лист про стягнення боржнику за адресою його працевлаштування (він офіційно працює у виконавчому листі який був направлений вказано повністю всі данні ідентифікаційний номер, адреса реєстрації та працевлаштування). Вже чотири місяці працівник виконавчої служби або відсутній на робочому місці з якихось причин або ”годує” обіцянками про відправку листа. Тому звертаюсь до вас за роз’ясненням скільки це може тривати та як можливо прискорити отримання аліментів у такому випадку?

3
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Роман
Гість
Роман

Вітання. Допоможіть будь ласка. В лютому місяці мали передати листа з виконавчої служби м.Долина Ів.Франківської обл до до теперішнього мого місця проживання с.Дарахів Теребовлянський р-н Тернопільська обл.В звязку із звільненням з місця роботи.Чекаю два місяці і не знаю як і скільки я маю платити еліментів.