Алименты

Питання та відповідіЗдравствуйте. Скажите пожалуйста какие нужны документы чтоб подать на алименты.

Выконавчий лист на руках был выданный Харьковским судом с 21 липня 2016р.

Алименты получала только пол года .

На данный момент не получаю живу в Новоалексеевке ,Херсонская обл.Генический р.он.Спасибо .

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

80 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Анна бевзюк

Возьмите трубку.имейте совесть я к вам месяц целый не могу дозвониться!!!

Людмила

Чому затримка еліментів?Чи мені кожен місяць ходить до вас вибивати їх чи дзвонити на гарячу лінію та скаржитися на вас

Last edited 3 років назад by Людмила
Галина

Добрый день. Можно ли в онлайн форме передать решение суда об взыскании алиментов?

Людмила

Дивлюсь не одна я невчасно отримую аліменти а це оказується треба ходити ругатись. В мене чоловік отримав зарплату більше чим тиждень назад а аліментів ще немає. І це в такий важкий період. Мабуть потрібно писати на сайт президента щоб вчасно перераховувати. То я зараз і напишу і думаю не одна я

Ольга

Как можно к Вам дозвониться??? Неделю звоню.

Олька

Що це таке служба обнагліла докраю треба приїхати і устроїти розгони ато лиш сраки протирають як від п'ятниці неможуть пртйти алімента ви що паски пережерлися

Тетяна

Доброго дня.скажіть будь ласка зараз аліменти ви перераховуєте, чи у зв'язку зі станом у країні аліментів вже не чекати ?. Буду вдячна за відповідь.

Артём

Как мне решить вопрос о закрытие долга по алиментам ? Я на протяжении 4х лет переводил деньги на карту супруги , сейчас я узнаю что у меня весит долг на сумму 80000, плюс она ещё письменном обращении писала вам что я не выплачиваю ей деньги , в переводе средств я подписывал что и куда , в данный момент звонил в вашу службу спросить как мне дальше платить и чтоб мне предоставили расчетный счёт мне отказали сказали что не имеют права разглашать , я хочу оплачивать правильно уже а мне говорят не скажут как , как это понимать ?????

Оксана

Доброго дня,чому немає аліментів від Ковалека Олександра Володимировича,мені треба звонити кожний місяць нагадувати, скільки можна,а може краще звернутися усим з жалобами на телебачення?це тільки у вас таке, більше немає ніде безладу

Катерина

Не можу додзвонитися, що з телефонами у вас???

Ольга

С 2012 року подані документи на аліменти,боржник Омельченко Григорій Миколайович,виконавча не реагує на мої звернення,коли почнуть стягувати кошти?чи потрібно дзвонити на гарячу лінію щоб виконавча почала працювати?

Елена

Когда будут перечислять алименты?? Вы что издеваетесь? Значит с зарплаты высчитывают , и куда же они деваются? Когда будут выплаты?

Касьяненко Аліна

Коли прийдуть аліменти за лютий?Чим мені дітей кормити? Василівка направила до вас...дайте відповідь будьте ласкаві

Анастасия

Добрый день,скажите когда мы сможем получить алименты за 2 месяца?

Анастасия

2 месяца не получаю алименты!наверное нужно оставить жалобу на вашу службу!!

Алина

Когда начну получать алименты от Плетоса Станислава

надія

чому було повернуто виконавчий лист без виконання.написали що немаеє індифікаційного кода боржника . де б його мав отримати стягувач чому ви не викличите до себе боржника і не зберете потрібні документи

Романенко Инна

Добрый день. Моему ребенку уже 20 , бывший муж является должником по алиментам по суду до 18 лет. Долг он не платит и исполнительный лист не закрывается .Куда обратиться и какое заявление надо написать, о взыскании долга.

Мороз Юлия

Доброго дня номер канцелярии кто знает... Напишите пожалуйста...

Катя

Доброго дня чому у вас не відповідає телефон?

Виктория

Видешина Анастасия, овца ты паршивая!!!!

Оксана

Чому не можна дозвонитися? Чому вже третій місяць не отримую аліментів?

Міходуй Юлія

Доброго дня!неможу ніяк дозвонитись до Вас,коли будуть аліменти на Міходуй Іллю,і яка сума грошей кожного місяця буде зараховуватись з колишнього чоловіка????

Коробко А А

Доброго дня!

Я є позивачем !

6.10.2021 р на рахунок виконавчої служби були перераховані кошти , а саме аліменти та їх заборгованість.

Питяння в зв'язку з чим вони ,кошти ,не перераховуються на мій рахунок.???

Так як по переді два вихідних то в понеділок 11.10.2021 буде відправлено скаргу в вище стоячі інстанції.Так як кошти повинні з рахунку виконавчої служби перераховуватися на рахунок позивача в продовж доби.

Нина

Добрый день! Почему нет перечисление алиментов? Бывший супруг все платит вовремя , а мы не получаем во время ? В чем задержка ? Куда звонить? Кому жаловаться?

Аліна

В чому причина ,затримка аліментів?! На ваш рахунок потрапляють вчасно,а ви затримуєте вже три місяці...

Оксана Джус

Сообщите пожалуйста причину долга.ВП 62391657

Марина

Скажите пожалуйста,как мне поступить если бывший не плотит алименты на ребенка.И что мне делать в етой ситуации.Телефон отключен дозвониться не могу.Я живу в Житомире,а он в Житомирской области Пулинского района в селе.

Новикова Елена Юрьевна

Доброй день, третий месяц не получаю алименты от Милинчук Александр Викторович, подскажите что делать?

Виталий

Як мени дизнатыся сколько я должен по елиментам???

Ирина

Добрый день! Какая сумма стягивается с ФОПа на оплату алиментов? третья группа. Если там нет понятия у налоговой чистый и грязный доход? По сути поступления не являются прибылью, и что делать? какие есть пути решения, ведь если учитывать все поступления на фоп это не оправданно большая сумма получается

Ирина

Добрый день! Какая сумма стягивается с ФОПа на оплату алиментов? третья группа. 

Если там нет понятия у налоговой чистый и грязный доход? По сути поступления не являются прибылью, и что делать? 

какие есть пути решения, ведь если учитывать все поступления на фоп это не оправданно большая сумма получается

Гость

Если зарплата у мужа была 8 числа, когда ждать алименты ? Он военнослужащий.

Надія

Доброго дня допоможіть будь ласка вирішити питання. Бивший чоловік не платить аліменти 3 місяці Куди звертатись?

Дарина

Что делают с такими плательщиками... Которые платять раз в два месяца... Два года не платил... Перевели за должность сумма смех... Как на таких повлиять и как занести его в реестр должников? Или же эт работа соц служб которым дают взятки!

Ірина

Доброго дня.Змінила прізвище(вийшла заміж).Як йнадалі отримувати аліменти на неповнолітню дитину(які документи потрібні)?Дякую.

Irena

Змінила прізвище (вийшла заміж).

Які потрібні документи і як вам їх надати, щоб й надалі отримувати аліменти на неповнолітню дитину?

Еагения

Муж не платит алименты уже несколько лет , с 2014 года , год полтора платил , и все. А сейчас выезжает на заработки за границу. Как можно начать опять стягивать с него долги по неплатежу алиментов. Ребенку 15 лет.

Аліна

Сообщите пожалуйста причину долга.ВП 59609129

Оксана

Який розмір еліментів якщо дитина 12 років

Юрій

Доброго дня, підкажіть будь ласка як дізнатися номер виконавчого провадження щоб оплатити заборгованость за аліменти, і як дізнатися суму боргу, якщо я до листопада працював, а зараз на пенсії, я аліменти ще з пенсії не відраховували дак як я ще не отримував, тільки оформв

Яна

Почему я не получила алименты от должника Яресько Ярослав Федорович Грищенко Марина Николаевна сегодня получила потому что её муж к вам пришел поскандалил так я тоже могу прийти мне не тежело зарплата была в понедельник и через три дня должны быть алименты сегодня уже пятница вы издеваетесь мой ребенок кушать хочет вы деньги держите и вам за ето проценты идут ето не мои проблемы

Last edited 2 років назад by Яна
Вовчок Віта

  • Мне нужна справка о несплате алиментов с Вовчок Михаила Михайловича, период с1.08-1.02.письмо я вам отправила, ответа до сих пор нету.Как я могу её получить?

Ольга

Доброго дня.

Рік не отримую аліменти.Куди звертатися?

Евгений

Подскажите, узнал что жена могла подать на алименты в 2018 году я об этом узнал месяц назад потому что всё это время мы жили вместе. Я работал в 2019 в 2020 официально если бы она подала на алименты у меня бы эти деньги вычетали бы с зарплаты, и вообще такое может быть что долг копиться а я об этом долге и не знаю

Наталья

Добрий день Чоловік не плате аліменти 10 р.Виконавець его вчить платити скільки може ,він коли я звоню виконавцю і тоді їго викликають сплачує 100гр.и так знущаються з 2009 року.На виконавчу висилала запити на за борговіность,ні разу відповіді не получила.Підскажіть куди треба написати скаргу на виконавця.І як треба зробити щоб детині платила держава хоть якесь пособія ,як батько несплачуе аліменти.

Ппвел

Дайте кто-нибудь номер горячей линии !!??

Ольга

Можно мне узнать сумму долга по алиментам

Ірина

Добрий день, як і де можно дізнатися заборговану сумму платника аліментів?