Арешт на рахунок

Питання та відповідіЧи має право виконавча служба накладати арешт на рахунок, на який надходять виплати по безробіттю та аліменти на дитину?

0
0
голосування
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
3 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Інна Рогоза

Стаття 52 Закону України «Про виконавче провадження», яка зазначає, що не підлягають арешту в порядку, встановленому цим Законом, кошти, що перебувають на рахунках із спеціальним режимом використання, спеціальних та інших рахунках, звернення стягнення на які заборонено законом. Банк, інша фінансова установа, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, у разі надходження постанови виконавця про арешт коштів, що знаходяться на таких рахунках, зобов`язані повідомити виконавця про цільове призначення рахунку та повернути постанову виконавця без виконання в частині арешту коштів, що знаходяться на таких рахунках.