Арест имущества


Питання та відповідіЧи є ухвала суду про скасування забезпечення позову підставою для зняття арешту з майна, що був накладений виконавчою службою з метою забезпечення позову?

Якщо так, то який термін подання такої ухвали до виконавчої служби?


7 комментариев

Add a Comment
 1. 1. Якщо арешт виконавчою службою було накладено з метою забезпечення позову — тоді ухвала суду про скасування забезпечення позову є підставою для зняття арешту з майна.

  2. Як тільки отримали ухвалу — то можете пред'являти до виконавчої служби.

  1. Чи має ухвала відповідати вимогам згідно ст. 4 ЗУ Про виконаче провадженя?

   Чи застосовується передбачений ст. 12 трирічний сток для надання до виконання такої ухвали?

   1. Ухвала не є виконавчим листом. Тому вона може і не відповідати вимогам згідно ст. 4 ЗУ «Про виконаче провадження».

    Також до неї не застосовується передбачений ст. 12 ЗУ «Про виконаче провадження» трирічний строк для надання до виконання.

  2. Чи має ухвала про зняття арешту відповідати вимогам ст. 4 ЗУ Про виконавче провадження?

   Чи застосовіється для надання ухвали трирічний срок згідно ст. 12 ЗУ Про виконавче провадження?

 2. Ухвала не є виконавчим документом.

  Ухва́ла це письмове або усне судове рішення, яким вирішуються питання, пов'язані з процедурою розгляду справи, та інші процесуальні питання.

  Виконавчий документ — документ установленої форми та змісту, на підставі якого компетентний орган здійснює примусове виконання рішення суду чи іншого правозастосовчого акта.

  При чому вимоги які стосуются виконавчого документа згідно ЗУ «Про виконавче провадження» — до ухвали суду???

  У Вас, що виконавець не хоче приймати ухвалу суду?

  1. Так, не хоче. Посилається на те що ухвала не відповідає вимогам ст. 4 ЗУ "Про виконавче провадження та пропущений 3-ирічний строк для надання ухвали до виконання. У 2010 році з метою забезпечення позові винесено ухвалу суду про арешт майна. Ухвалу ВДВС виконали, провадження закрили. Після закінчення строку зберігання (3 роки) матеріали знищили. У 2011 році справу за якою накладено арешт закрили, винесли ухвалу про скасування заходів забезпечення. Але на той період ухвалу про скасування арешту до виконавчої служби не надали. А тепер ВДВС ухвалу не приймає, повертають без виконання.Також радять звернутися до суду з заявою про видачу судового наказу на виконання ухвали.

   1. Цікава постановка питання у ДВС.

    Спробуйте звернутися в Управління ДВС області та якщо вони Вам не допоможуть — то тоді дійсно доведеться звертатися до суду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.