Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

19 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Лена

Здравствуйте! На какой срок задерживают выплату исполнительная служба у мужа алименты сняли ко мне так и не пришли все счета и реквизиты давно сданы .Какие ещё причины могут быть? Моего пристова никогда на месте нет.Узнать не как .город Никополь

Наталія

Доброго дня!!!Мене цікавить таке питання :яким способом можна досягти збільшення розміру аліментів з 30% на 50% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного вік,якщо я (стягувач аліментів) знаходжуся на даний момент за кордоном, а колишній чоловік як платник аліментів сплачує аліменти в розмірі 790 грн з весни 2018 року (працює в Києві офіційно)? Дитині майже 7 років.Чи можливо перерахувати за попередній період аліменти (якщо чоловік вже мав сплачувати в 2018 році 50%, а не 30% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. ???)

Анастасія

Доброго дня, підскажіть будь ласка, як можна отримати інформацію про стан заборгованості підприємства?

Юлія

Доброго дня, напишіть, будь-ласка, як розрахувати остаточну суму авансового внеску, якщо згідно рішення суду з відповідача належить стягнути:

-сплачені відповідачем в сумі 75 500 ( сімдесят п’ять тисяч п’ятсот) грн. 00 коп.;

-пеню в розмірі 14 288 ( чотирнадцять тисяч двісті вісімдесят вісім) грн. 00 коп.;

— неустойку в розмірі 10 000 (десять тисяч) грн. 00.;

— судові витрати по справі, що складаються з судового збору в розмірі 952 грн. 32 коп.

Дякую.

Андрей

В данный момент нахожусь за границей, уже четвертый месяц. Сегодня в банк пришло сообщение, что мои счета заблокированы, в связи с постановлением ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ — и единственная информация — что копия постановления отправленная по месту регистрации. Естественно, находясь за рубежом, я информацию не получал, и как мне теперь узнать, в чем, вообще, дело?

Анна

Добрий день! Підскажіть будь-ласка чи потрібно сплачувати авансовий внесок з виконавчого листа про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати? Чи потрібно сплачувати авансовий внесок з виконавчого листа про стягнення середнього заробітку за час затримки виплати заробітної плати звільненому працівнику?

Альона

Добрий день! Яку суму коштів потрібно сплатити за забезпечення позову?

Анастасія

Доброго дня! Якого числа кошти які були перераховані боржником на рахунок виконавчої служби потрапляють на рахунок стягувача?

Таня

Можна дізнатися про графік прийому. У мене рішення суду про зняття арешту землі. Коли прийомні дні? І скільки це буде коштувати?

Рома

Я на даний час за кордоном,при зніманні коштів із своєї карти приват банку мені сказали що вона заблокована і дали цю силу «ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ПОЛОНСЬКОГО РАЙОНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ 34826120,ніколаєць.» Хочу дізнатися що це і як Мені розблокувати картку?

Анна

Доброго дня. Зіткнулася з проблемою накладання арешту на авто від 2014 року. Як дізнатися причину та вирішити ії з іншого міста України.

Руслан

Я купив машину 2 года назад по доручено а на власника наложили арешт на машину шо робить мені

Руслан

Машиною іздить можна чи ні