Борг аліменти


Питання та відповідіПодавала в суд на зміну аліментів,суд присудив 2000грн на двох діток, борг тянеться 9 місяців(10100), який він не гасить ,а платить кожен місяць—1300_1600 даже не 2000 . Я зрозуміла що це недовиконання судового рішення,+борг, що мені робити

3 комментария

Add a Comment
  1. — подати позов до суду щодо стягнення пені від суми несплачених аліментів. Відповідно до ч. 1 ст. 196 СК України, при виникненні заборгованості з вини особи, яка зобов'язана сплачувати аліменти за рішенням суду, одержувач аліментів має право на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення.

    — подати заяву державному виконавцю щодо арешта і вилучення майна та примусовій реалізації його за допомогою електронних торгів Сетам (ст. 48 ЗУ «Про виконавче провадження»).

    — подати заяву державному виконавцю щодо винесення постанов (згідно ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження»): про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України та про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами.

    — подати заяву державному виконавцю щодо складання протоколу про вчинення боржником адміністративного правопорушення та надіслати його для розгляду до суду за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби.

  2. Скажіть будь-яка як можна узнати борг по елементах так як ми про живемо в Києві боржник в рокитнівського р-н дякую...

    1. Написати заяву в виконавчу службу (в якій знаходиться виконавче провадження) про розрахунок заборгованості по аліментах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.