Борг з аліментів

Питання та відповідіДоброго дня!

У мене таке питання: Якщо я кожного місяця сплачував аліменти, але не в повному обсязі, оскільки не мав можливості.

Як мені сплачувати борг який існує за 2013—2015 рік /не повний обсяг/, а 2016—2017 заборгованності немає?

Дякую!

63
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Леся
Гість
Леся

Доброго дня!З 2007року моєму колишньому чоловікові було присуджено аліменти в твердій грошові сумі 200гр щомісячно для дитини відповідного віку до досягнення дитиною повноліття починаючи з 18.12.2007р.Зараз заборгованість становить на 26.06.2017 16630гр.На даний час я проживаю з іншим чоловіком в цивільному шлюбі в місті Чорноморску Одеської обл.Їздити в Вінниці часто не маю можливості тому що вагітна.26.06.2017року їздила до судовиконавця и просила зробити мені довідку розрахунок по аліментах.мені її видали.Також я запитала її чому вона не принімае ніяких мір до боржника. На що вона мені відповіла: (таких як ви у мене багато)я була в шоці.Як ви думаєте на 200гр можна прогодувати дитину?Чому…  Детальніше »

Леся
Гість
Леся

Это всё что вы могли ответить???!!!.Шарашкина контора.Нигде справедливости не добешься. Посылаете друг к другу!!

Ольга
Гість
Ольга

Доброго дня! Як можна дизнатися сумму боргу по елементам??? Ще также питання коли ми сплачуэмо елементи через почту то у виконавчий служби це висвитлюэться ( те що зроблена проплата)

Ольга
Гість
Ольга

Якщо суд постановив сплачувати 600грн.твердои суми а сплачували больше чи можно таким чином перекривати сумму боргу?

Олександр
Гість
Олександр

Доброго дня!Скажіть будласка як бути в такій ситуації.З жінкою розлучені 3 роки,цей час плачу аліменти,фінансово допомогаю цілком.Аж раптом дізнаюсь що моє водійське посвідчення мої поїздки за кордон не можливі і анульовані через несплату аліментів в сумі 27,000 гривень.Чеки не збирав,а іноді й зовсім гроші просто давав на руки.Як бути в даній ситуації?

Леся
Гість
Леся

Доброго дня.Скажіть будь ласка чи можна відправити замовним листом позовну заяву в Вінницькій суд про збільшення аліментів.Якщо я проживаю в другому місті

Ольга
Гість
Ольга

Здравствуйте. А на такой вопрос можете ответить. Ребёнок взрослый, 18 лет, учится в ВУЗе на бюджете, отец алименты не платит и не платил, хотя на алименты подавала, было решение суда, в исполнительной службе есть исполнительный лист. Неоднократные походы в исполнительную службу результатов не дало, просто опустила руки...

Могу ли я заново подать иск на выплату алиментов с 18 лет и как добиться выплаты задолженности по алиментам? Кстати, в реестре должников по алиментам его имя и фамилия не значатся, как это понимать? Спасибо.

Анонімно
Гість
Анонімно

В мене заборгованість по аліментах за 2013рік. Дочці зараз 22 роки і вона ще навчається. Чи варто зараз щось робити?

Ирина
Гість
Ирина

Добрый день. Можете ли подсказать но на телефона Головко Маргариты Викторовны. Городской не отвечает

Дмитрий
Гість
Дмитрий

Скажите пожалуйста,в 2016году бывшая жена подала на элементы и уехала за границу,на данный момент сын находиться у моей матери т,к я давно живу в другом городе,все каникулы проводит у меня.Я отправляю ему деньги по возможности когда больше,когда меньше назначенной суммы судом.А теперь мне пришло уведомление о задолжности,что мне делать если многие чеки за это время просто стерлись,на них не видно ничего.Бывшая жена по сей день находиться в другой стране,недавно там вышла замуж и родила. То есть ребенок находиться на моем содержании,что делать?

Ігор
Гість
Ігор

Як взнати чи в мене є заборгованість по аліментах?

Юрий
Гість
Юрий

Добрый день! У меня была задолженность по алиментам. Исполнитель наложил запрет на отчуждение на автомобиль. По договоренности с бывшей женой я выплатил ее всю сумму задолженности. Она написала и подала заявление о том, что никаких материальных претензий данное время не имеет. Но исполнитель не снимает запрет на отчуждение, говоря о обеспечении алиментов. Правомерно ли это?

Алла
Гість
Алла

Добрый день. Боржник 4 года, не платить алименти, официально не робить, ховаеться, як змусити його платить. Пропитание в Виннице, а живе в Киеве. Допоможить, що робити?

Ольга
Гість
Ольга

4 года назад прекратила получать алименты на дочь , в связи с военными действиями и нахождением ответчика на не подконтрольной территории. По закону Украины он является пенсионером с августа—сентября 2014 года , возможно получает пенсию здесь, возможно нет. Каким образом я могу восстановить выплаты для своего ребенка ?

Алла
Гість
Алла

Добрый день! 4,5.года не платить алименти.Должник прописаний Виннице, а живе и не официйно робить в Киеве. Ховаеться щоб не платить алименти.Постанову открывали, и закривали в Борисполи. Направили постанову, в Винницу. И 19.03.2018 видкрили.Сколько прошло время, и ничого не робиться. Допоможить що робити. До кого звертатись?

Сергій
Гість
Сергій

Доброго дня! На днях знайшов себе у реєстрі боржників по аліментах. Погорив з колишньою дружиною, вона ніяк матеріальних претензій не має, так як я постійно допомагаю дитині готівкою на руки. Підскажіть, будь ласка, чи можна якось знятися з реєстру? Дякую.

Анонімно
Гість
Анонімно

Добрий вечир якщо чоловик погасив борг за елименти через яркий термин йому можуть дозволити виизд за кордон

Сергій
Гість
Сергій

Здравствуйте! Скажіть, будь ласка, чому не знімають з реєстру боржників, якщо колишня дружина вже тиждень тому написала заяву про відсутність матеріальної забаргованості і претензій до мене?

Костя
Гість
Костя

Здравствуйте! Бывшая жена три месяца назад подала на алименты.Мне должны сообщить сколько я должен платить?

Виктория
Гість
Виктория

Добрый день!У моего бывшего мужа задолженность по алиментам на ребенка.Сейчас он сменил место работы и позвонил жаловаться что половину зарплаты ему удерживают в счет алиментов.Я с ребенком переехала жить в другой город,мой счет в банке на который раньше начислялись алименты закрыт.теперь возник вопрос как я могу получить начисленные на ребенка деньги если не могу физически появиться в городе где живет бывший супруг и находится наша исполнительная служба.Может ли он открыть счет в банке для начисления алиментов и обратиться в исполнительную службу?или моя мать бабушка ребенка которая живет там открыть счет?спасибо за ответ

Олександра
Гість
Олександра

Чи можу я написати розписку завірену нотаріусом,що чоловік виплатив борг по алімента,і куди з нею іти?

Маргарита
Гість
Маргарита

Доброго дня! Мій колишній чоловік не сплачував на утримання доньки аліменти понад 5 років, крім того ухилявся від свої батьківських обовязків. Коли йому необхідно було їхати за кордон, то приїхав мене просити, щоб написала заяву про те що претензій до заборгованості не маю. Борг уже складав 56000. Обіцяв, що усе виплатить, коли приїде із заробітків. Я підписала таку заяву, але потім пошкодувала. Адже переживаю за доньку, що батько, який по суті зовсім не виконує свої обовязки може в старості подати заяву на аліменти на доньку. Тому я вирішила подати до суду заяву на лишення батьківських прав. Колишній чоловік написав відмову…  Детальніше »

Алина
Гість
Алина

Доброго дня, мій чоловік зараз платить аліменти на дитину від минулого шлюбу. Але раніше там був борг. Зараз він платить регулярно покриваючи і аліменти і борг. В реєстрі боржників світиться. Чи можна нам виїхати за кордон по біометрії? Адже по закону тільки якщо ухиляється понад 3 чи 6 місяців. Він не ухилявся. Борг сформувався, бо дружина подала на аліменти й за минулий період. І ми відразу все сплачували з заробітної плати.

Надія
Гість
Надія

Колишній чоловік зобов'язаний через суд сплачувати 50% доходу на аліменти, він вже 2 роки нічого не платить, офіційно ніде не працює, майна ніякого у нього немає. Що мені в першу чергу потрібно зробити, щоб щось змінити...

Заздалегідь дякую!

Олександр
Гість
Олександр

Доброго дня! Чи можна погасити аліменти шляхом розподілу майна? І які потрібні документи?

Ирина Еоренюк
Гість
Ирина Еоренюк

Доброго дня .У чоловіка є заборгованість по аліментах від першого шлюбу про який ми не знали. Отримує пенсію ,але 33%не перекриває 30% прожиткового мінімуму на дитину. Потрібно було доплачувати ,але виконавча ні разу не повідомила про це.Давали кошти на руки.Тому й з'явився борг (за 3 роки ).Мало того виконавча не всі платежі по пенсії розносила в себе.По платежах розібрались (донесли довідки з пенсійного) Тепер прийшов лист про суму заборгованості і штраф 20%за неуплату.При першому листі не було вказано про нарахування штрафу при неоплаті в певний термін Чи правомірні дії виконавчої про нарахування штрафу,якщо впродовж трьох років вони жодного разу не…  Детальніше »

Сергій
Гість
Сергій

Я загубив права я можу їх встановити? Но у мене є борг по еліментам 8000 грн

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector