Борг за аліменти

Питання та відповідіДоброго дня! Виникла така проблема, отримав не дуже радісну звістку, що суд постановив (без мого відома), що за ст.71 (ч.1,ч.2,ч.3,ч.4)Закон України «Про виконавче провадження», що у мене за несплату еліментів борг у сумі 22734.12, звідки взялась ця сума не відомо, (ці постанови скинула колишня дружина по вайберу)адже я у жовтні перетнув кордон але еліменти кожного місяця здійснюються і усі чеки є, від колишньої дружини претензій ніяких не надходило.

У постанові вказана адреса по якій я від липня 2017 року не проживаю, виписаний (записи у паспорті є).
На останню приписку ніякі повістки і попередження не приходили.
Куди мені звернутись за поясненням по даній ситуації?

1 Comment

Add a Comment
  1. Скорее всего исполнитель вынес данные постановления, в связи с тем, что у него нет подтверждения Вами оплаты алиментов. Вам надо предоставить исполнителю который ведет Ваше производство копии квитанций об оплате алиментов и тогда ограничения вынесенные исполнителем — будут отменены. Или если у Вашей бывшей супруги нет претензий к Вам по поводу выплаты алиментов — то пусть напишет соответствующее заявление в отдел исполнительной службы.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.