Згідно рішення суду я повинен бачити дитину в першу та третю суботу та неділю місяця.
Протягом місця від порушення виконавчого провадження боржник переховувалась вдома (зі слів сусідів, що працювали на вулиці) та її батьки повідомляли, що вона не вдома.
Потім через її адвоката повідомила ВС, що будуть наслудки такої поведінки та боржник більш чем через місяць підписала зобовязання про не виконання рішення суду. з момента підписання рішення суду було лиш одне побачення в форматі (війшла дитина і при всіх сказала батькові в очі, що ти не мій батько та йди звідси) хоча, ще 3 міс до того по телефону говорив зі мною як з батьком.
Після даної зустрічі боржник відмовляється спілкуватись з ВС, у дні побачення переховується в будинку,ВС вказує що нічого не може зробити окрім заповнення протоколів про не виконанння, але штраф накласти не може. До підписання зобовязання було складено 4 протокола про невиконання рішення, та після підписання зобовязання 3 протокола, але й на даний час не складено не одного протокола про накладення штрафу на боржника.
ВС посилається, що без її участі це не можливо зробити, а якщо й буде підпис то буде винесено лише один протокол про штраф. Як змусити чи покараті боржника за таку поведінку??
Дякую
Добридень! Трохи лукавлять у виконавчій службі. Ознайомтесь зі ст. 75, 76 Закону України «Про виконавче провадження». У Вашому випадку виконавець не тільки може але і зобов'язаний накласти штраф, а у разі повторного невиконання рішення боржником без поважних причин виконавець у тому самому порядку накладає на нього штраф у подвійному розмірі та звертається до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення (і її участі не потрібно). І до речі за невиконання рішення суду з матері дитини можна стягнути матеріальну шкоду.І систематичне невиконання рішення суду є підставою для зміни місця проживання дитини (ст.159 СК України). Сподіваємося, що трохи допомогли. Якщо… Детальніше »