Боржник не виконує рішення суду та уникає зістрічей з державним виконавцем за для підписання протоколів

Питання та відповідіЗгідно рішення суду я повинен бачити дитину в першу та третю суботу та неділю місяця.

Протягом місця від порушення виконавчого провадження боржник переховувалась вдома (зі слів сусідів, що працювали на вулиці) та її батьки повідомляли, що вона не вдома.

Потім через її адвоката повідомила ВС, що будуть наслудки такої поведінки та боржник більш чем через місяць підписала зобовязання про не виконання рішення суду. з момента підписання рішення суду було лиш одне побачення в форматі (війшла дитина і при всіх сказала батькові в очі, що ти не мій батько та йди звідси) хоча, ще 3 міс до того по телефону говорив зі мною як з батьком.

Після даної зустрічі боржник відмовляється спілкуватись з ВС, у дні побачення переховується в будинку,ВС вказує що нічого не може зробити окрім заповнення протоколів про не виконанння, але штраф накласти не може. До підписання зобовязання було складено 4 протокола про невиконання рішення, та після підписання зобовязання 3 протокола, але й на даний час не складено не одного протокола про накладення штрафу на боржника.

ВС посилається, що без її участі це не можливо зробити, а якщо й буде підпис то буде винесено лише один протокол про штраф. Як змусити чи покараті боржника за таку поведінку??

Дякую

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

3 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі