Боржник по аліментах

Питання та відповідіДобрий день. 16 березня 2018 року, мною було подано заяву що до заборони виїзду за кордон боржника по аліментах, але до цього часу він не внесений в Єдиний реєєстр боржників.

Ця особа у ближчий час збирається виїзджати за кордон на ПМЖ.

Справа, що до примусового стягнення боргу знаходиться у суді.

Якщо боржник покине тереторію України, маючи борг більше ніж 53000 грн, хто відпрвість за бездіяльність?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

30 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Марина

Добрый день. Подскажите пожалуйста, а почему в должниках нет Близнюк Николая? Если считать с 2004 года,по порожиточным минимумам и то что он платил ребёнку инвалида. А у вас он даже не числится в должника. В 2004году прожиточный минимум был 362 грн,а папаша ребёнку пересылал по 52 грн и так 3 года!!! Последние года по 500грн . У вас там все правильно выходит. И при этом он 15 лет типа безработный-фантастика!!!!!

василий

Здравствуйте. У меня долг по алиментом. С бывшей женой договорились , что я частями буду выплачивать долг. Мне предложили работу в России. Но имея долг я не пересеку границу. Могу ли я у натариуса оформить договор о частичной выплате долга и чтоб меня выпустили через границу

Алла

Если долг по алиментам погашен полностью,когда с должника снимается арест с его имуществ,1/3 квартиры была в аресте?

Алла

Если долг по алиментам не превышает 3 месяца,но это сумма составляет 8400гривен,как можно повлиять на должника(папашу) по выплате?Офицеально не работает.

Ольга

Добрый лень! если алименщик на протежения 4 лет вместо 1000 грн в месяць давал по 100 или через пару месяцов 200 грн, но нехочет нигде работать! можно ли как-то выбить с него ту суму каторая набежала за 4 года? И как можно его заставить отработать на общественых работах! Кто это может зделать! Или нада писать заявление в милицыю?

Анна

Доброго дня!

1)Скільки часу потрібно виконавцю для внесення боржника по аліментам в реєстр неплатників та заборони не виїз за кордон?

2) Борг по аліментам вже майже 4 роки але з них 1 рік отримувала як малозабезпечена ( + сюди входить пів року виплата соцслужбою по аліментам),я так розумію їх будуть вираховувати на користь держави? Пройшло вже пів року де не отримую нічого.

Анна

Доброго дня! Написала заяву про не сплату аліментів. До мене прийшов лист, в якому вказано дві суми заборгованності. В першій ¼ від середньомісячної зарплати в регіоні, в другій 30% прожиткового мінімуму.

Коли подавала на аліменти, то в суді сума аліментів записана ¼ від доходу, але не менше 30% прожиткового мінімуму. Тоді він офіційно працював, пів року отримувала аліменти. Після звільнення більше не платив.

Питання в тому, яку саме суму вважати як борг ¼ чи 30%? Бо вони суттєво різняться.

Анна

Написала вам окремо, але не бачу свого запитання. Тому знову пишу сюди. Доброго дня! Колишній заборгував за 4 роки. В суді назначили йому платити ¼ від усього доходу але не менше 30% прожиткового мінімуму. Пів року офіційно працював, кошти надходили. Звільнився, ще 3 рази заплатив по 250 грн не офіційно. В виконавчій службі йому призначили платити в одній колонці ¼ середьномісячна по нашій обл. це одна сума в другій 30% друга (значно менша). Він згоден звичайно заплатити меньшу. Я категорично ні. Грозится за це на мене в суд подати та соцслужбою. Якщо дійсно не працював, я погодилась. А так знаю,…  Детальніше »

Анна

Дуже вам дякую! Так я вже побачила,своє запитання. Я про це читала та думала так зробити. Ви мене ще більш переконали. Щіро вам дякую ще раз!

Яна

Добрый день .У меня такой вопрос? Бывший муж не платил алименты .Сейчас принес исполнителю справку, из совбеза , что ухаживает за бабушкой с 2016 года по 18год.Но я знаю, что он ездил в 2016 году а зароботки Россию и ыл ам 6 мес.точно( работал не офицально там).Как мне узнать и доказать, что он ыл в другой стране не мог фактически ухаживать за бабушкой.Кто может сделать апрос в ограничную службу полиция?

Тетяна

Як можна вплинути на бездіяльність посадовців виконавчої служби у питанні внесення боржника до реєстру

Яна

Не можу знайти справу боржника, хочу отримат розрахунок заборгованості по аліментах, а виконавчі служби говорять що не знають де його справа і перекидають один на іншого. Що робити в такій ситуації і як отримати розрахунок заборгованості?

Евгеній

Как узнать свои долги