Підписатися
Повідомлення про
guest
157 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Наташа

Доброго дня, заборгованість 27тис, пишу у виконавчу, відповіді немає, Держ виконавець трубку не бере, бачу треба іти в прокуратуру і міліцію

Елена

Підскажіть будь ласка, що робити у випадку, коли державний виконавець навмисно не заносить боржника до єдиного реєстру... Хоча я написала заяву місяць тому, щоб його внесли до реєстру... Буду вдячна за відповідь

Аліна

Доброго дня , рішення про аліменти було винесено в 2015 році , аліменти отримала за весь час декілька раз ,двічі по 4 тисячі і разів 6 по 500 грн звертаюсь в виконавчу службу ,не можу ні аліментів отримати ні відомості про загальну заборгованість, у нас двоє спільних дітей ,чому він не несе ніякої відповідальності за те що не дбає про них

ааааа

чорти

Віталій

Доброго дня, скиньте зразок заяви для запиту обгрунтований розрахунок заборгованості

Сергей

Мне заблоковали счет в ПриватБанке по решению исполнительной службы...Прошу обьяснить причину моей блокировки...Спасибо!

Ира

Добрый день. Скажите пожайлуста , когда мне разблокируют зарплатную карту, есть решение суда, которое я привезла в исполнительную еще 22.02. , исполнитель получил его 23.02. Пилипчук К. Р., но больше никаких движений. Я уже год без зарплаты.

Ирина

Добрый вечер. Подавала на алименты в январе 2020 года. Решение суда вынесли 09.07.2020 года. Могу ли я на данный момент получить справку о задолженности на имя должника, чтобы без его доверенности переехать границу с ребенком? Подскажите пожалуйста.

виталий

Здравствуйте. Плачу за алименты вовремя , посмотрел реестр должников там на меня открыто провадження по алиментам ! Вопрос — я собрался выехать на работу за границу ,выпустят ли меня ??? Никаких запретов на выезд я не увидел в реестрах . Спасибо

Виталий

Платил через почту.Чеки не возил в Испол. Службу.Наложили арест на счета в банках.Что делать?

Анна

Получаю алименты на почте и в связи с переездом в другой город позвонила по адресу работы бывшего мужа, чтоб мне начали переводить на карту . Мне сказали что вам надо обратиться с этим вопросом в исполнительную службу. Обратившись в исполнительную службу мне сказали что данный гражданин у нас не числиться.

Как я могу получать алименты с места его работы, если он не числиться в исполнительной службе?

Анастасія

Решетилівська Виконавча служба не надає жодної інформації по заборгованості щодо аліментів, також не заносить боржника до єдиного реєстру боржників, не склада протокол щодо стягнення заборгованості, куди звертатися у такому випадку

Синеок Оля

Передала исполнителю три заявления на протяжении 2020—2021 года о . наложении санкций на Рашин К.В по алиментам и выдаче мне справки о точной сумме долга и взыскании долга около 50000 грн однако ответа от Татьяны Анатольевны до сих пор не получила а долг растет. Куда мне обращаться для исполнения решения суда?

Яна

Как посмотреть была ли какая то выплата алиментов

Альона

Доброго дня! підскажіть будь ласка, колишній чоловік не платить аліментів вже як рік, зверталась до виконавчої служби щодо надання довідки про заборгованність аліментів, через місяць отримала листа з довідкою про заборгованість, вже минув рік виконавча ніяких дій не приймає, колишній чоловік участі у вихованні дитини як не приймав так і не приймає. Підскажіть будь ласка, що робити в данній ситуації, куди звертатися?

Віолета

Добрий день! Як дізнатися чому не приходять на протязі року аліменти на дитину по справі 289/1473/18 ?

Сергій Федоровський

03.07.2020 старшим державним виконавцем Ірпінського міського відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Кудрановським Юрієм Володимировичем відносно мене Федоровського Сергія Анатолійовича було відкрито Постанови про стягнення виконавчого збору №№ 62471440 на суму 10000,00 грн. та 62470897 на суму 704,80 грн. (файли у вкладці), які були надіслані до Пенсійного фонду України та компанії ДТЕК, в який я працюю.17.08.2020 мною, за рахунок власних коштів, було здійснено оплату всіх боргових зобов’язань за вищезазначеними Постановами в повному обсязі. (квітанції про оплату – файл у вкладці), про що одразу було поінформовано Кудрановського Ю.В. за телефоном 050-829-66-75.18.08.2020 Кудрановський Ю.В. підготував та оприлюднив…  Детальніше »

Наталья

Подскажите пожалуйста отец остался должен алименты практически ничего не платил имею ли я право истребывать долг и как это сделать я живу в Молдавии а он в Синельниково

Анна

Добрый день, задолженность по алиме нтам больше года, куда обращаться если исполнительная служба нечего не делает?

лидия

лобаев андрей александрович : жена подала на алименты не поставив меня в известность счета мои заблокировали в приватбанке какой размер алиментов я не знаю гос. Белова м. тянет с ответом прошу сообщить по месту моей прописки или на электрон. почту моей матери

Татьяна

Я Никитина Татьяна не получала алименты на детей Дубинец Даниил и Олег за периоды июль октябрь ноябрь декабрь 2020 январь 2021 Пожалуйста посодействуйте.

Сергій

Доброго дня. До кого можна звернутися? Проблема вже не однаразова коли дитиині надходять гроші (аліменти) то через певний час вертаються у звязку з не правильним поданням даних (картки).

Александр

Добрый день. Проживаю в г.Кривом Роге, а в мариуполе наложен арест на мое имущество (хота там никогда небыл) как и где можно узнать за що наложен арест на имущевство?

Евгения

Добрый день! Службу моего бывшего мужа реорганизовали, и бухгалтерия передала документы по алиментам (я их получала несколько лет) в исполнительную службу. Как узнать, насколько долго ждать теперь выплат? какие сроки рассмотрения?

Елена

Доброго времени суток! Можно ли узнать номер исполнительного дела? По фамилии.

ТЕТЯНА БЕЗПАЛЬКО

Добрий день скажіть пожалуста, чоловік не виплачуе аліменти я незнаю скільки бо проживаю в польши що потрібно зробити щоб занести до реєстру боржника дякую

Ольга

Доброго дня!

Підскажіть будь ласка що робити якщо виконавець не відповідає на дзвінки?

Стан виконавчого провадження:Завершено

Стан виконавчого документа:Повернений стягувачу.

Остані документи які були зроблені ще в 20 році!

Це Постанова про передачу виконавчого провадження а також  ПОСТАНОВА про прийняття виконавчого провадження!

Мені ніякі документи не повернули ??? Що робити далі куди звертатись???

Татьяна

Шість років не можу добитися аліментів а виконавцю чхати на все. Що робити допоможіть.

Аліса

Підкажіть для сплати аліментів потрібен спецрахунок чи можна на звичайну карту Приватбанку з призначенням « аліменти» ?дякую за відповідь

Ярослав

Що робити , якщо колишня дружина подала до суду на аліменти , суд прийняв рішення . Вона не подала рішення суду до виконавчої служби і не надала жодної інформації про себе( номер рахунку , телефон , адресу) . Я хочу платити аліменти , але не маю куди . Пройшло уже 5 місяців . Проживаю за кордоном

Оксана

Добрый день. Мой муж выплачивал алименты на двоих детей, сегодня узнаю, что алименты с него сняли. К кому можно обратиться?

Ганна

Добрий день, як написати заяву про несплату аліментів?

Ольга

Доброго ранку!!!Як дізнатися ім'я та прізвище виконавця що займається моею справою на аліменти???? Справа № 638/9267/18 від 14.03.2019,боржник відхиляется платит аліменти,і виконавча не робит для цього необхідне,уже рік нічого не можу дізнатися,бо додзвонитися неможливо,ніхто в виконавчій не відповідає,і за цей час навіть не знаю хто і веде мою справу на аліменти !!!

З моменту початку карантину,не достукатися до виконавчої ніяк!

Last edited 8 місяців назад by Ольга
Анна

Боржник Прийменко Василь Iванович 08.06 1980 р.н чому не сплачуе алiменти вже два роки

Марина

Добрый день.Что делать в такой ситуации,бывшему мужу были назначены алименты ещё в 2009 году.На сегодняшний день у нас 2021 год,за всё это время ни единого раза не было выплаты по алиментам,задолженность выросла очень большая.Исполнительный лист футболят с одной и.с.в другую.Меры и действия против него не проводят никакие.Куда я должна обратиться,почему таких не садят в тюрьму,если они уклоняются от отвественности?

Оля

Доброго дня!

У мене двоє дітей 5 та 17 років.

Скажіть, будь ласка,якщо судом назначено аліменти 1\3 від доходів батька(Павлюк Валентин Миколайович 11.03.83р.),але не менше 50% прожиткового мінімума на кожну дитину,чи може судовий виконавець нараховувати менше цих 50 %?Яка мінімальна сума повина бути і чому аліменти приходять не регулярно??

Ирина

Добрый день,подскажите пожалуйста к кому ещё надо обратиться что бы заставить должника выплачивать алименты с 2008,года ни копейки, держ. выконавець, только выдавал справку о не выплате алиментов. Больше никаких движений.

Аліна

Доброго дня. Що потрібно зробити де писати куди звертатись, за аліменти?

Вже понад 3 роки ні однієї копійки не заплачено 3 роки як не цікавиться дитиною взагалі. Стукаю в двері виконавців все до одного місця ніхто нічого не робить.

Хочу забрати батьківські права в цеї людини це можливо?

Світлана

Добрый день, подскажите, есть ли у ИС механизмы для взыскания задолженностей по зарплате с ДП НДІ Квант если есть Ухвала суда?

Last edited 6 місяців назад by Світлана
НАТАЛЯ ШАБАТИН

розшукую уже 11 рокив боржника...социална служба повнистю не ого не робит...зверталас не одноразово на гаряу линию...приходят тилки бумажки с видповидю вин в рошуку...шановна служба .шо ви там робите на роботи...жопи протираете...коли вы вже працюват будете...ця людина .що на фото Шабатин ЛЕОНИД ЛЕОНИДОВИ...ЯКИЙ ХОВАЕТСЯ ВИД ВЛАСНОЙ ДИТИНИ...ГАМНО .

...

...ПРОШУ ДОПОМОГИ...

НАТАЛЯ ШАБАТИН

ДА ЗА БУЛА СКАЗАТИ...ВИН ПРОЖЫВАЕ В МАКАРОВИ .ПРАЦЮЕ НА РИНКУ...ПРОДАВЦЕМ ФРУКТИВ...ЦЕ .ШО МЕНИ ЗНАЙОМА СКАЗАЛА ВИПАДКОГО ЙОГО ЗУСТРИЛА...НА РИНКУ...ЖЫВ И ЗДОРОВ БОРЖНЫК.АЛЕ ЙОГО НЕ ШУКАЮТ...ЦЕ ВЖЕ ЗАГАДКА......Я САМА С ДНЕПРОПЕТРОПЕТРОВСКОЙ ОБЛ...НЕ В ЗМОЗИ ПРИИХАТИ В МАКАРОВ В СЛУЖБУ...АЛЕ Я ЯКБЫ БУЛА ВОЗМОЖНОСТ.......МАБУТ БУДУ ЗВЕРТАТЫС С КАРГОЮ НА СОЦИАЛНУ ДО ПРИЗИДЕНТА...БЕЗПОВИДАЛНИСТ ПОВНА ...БУДТЕ ЛЮДМИ...ДИТИ ВАШИ БОРЖНИКИ ........ВАШЫ ДЕТИ ТОЖЕ КУШАТ ХОТЯТ

Елена

Здравствуйте!скажите, пожалуйста, если у меня долг по алиментам(около 250000 грн) и я не могу его вернуть,то как узнать в суде об исполнительном льном листе р можно ли его получить на руки?

Виктория Мунтян(Шотт)

У должника задолженность по алиментам -7 лет!!! Почему должника Лежнева Михаила Петровича(должник проживает в Донецке) нет в черном списке?Долз в 2014 году сосавлял чуть выше 7000 гривен, на настоящий момент сумму долга не знаюб исполн пр-во по взысканию алиментов на ребенка.

Last edited 5 місяців назад by Виктория Мунтян(Шотт)
Александр

Здравствуйте скажите пожалуйста что мне нужно будет сделать если мою карту моно банка заблокировали по поводу чёрного списка но мне туда приходит наличка и я сейчас не могу разчитаться за кредит

AnnaSan

Дорогие мамочки и адвокаты, пожалуйста, где взять формы заявлений на открытие исполнительного производства, справки о сумме задолженности, заявление на внесение должника в реестр должников и реестр невыездных? Кто сталкивался, помогите, пожалуйста.

Тетяна

Добрий день, 3 роки тому написала листа у виконавчу службу з підрахунком боргу по аліментам приблизно 70000. Через деякий час боржник отримав арешт рахунків і борг у 200000. З тих пір ніяких змін. Аліменти не отримала, судовий виконавець не відповідає по телефону. Начальник теж. Що я можу зробити в цій ситуації?

Лілія

Доброго вечора,я проживаю на Україні,а бивший в Криму,ми з ним не живемо і не були розписані,но донька записана на ньому.донька проживає зі мною.доньку він не забезпечує з народження,донькі 8.Йому присудили аліменти.Я не можу відправити виконавчого листа до Криму бо почти не працюють з ними.Що мені робить?Як відправити листа?Мені потрібна довідка що він не виплачує і не допомагає,щоб лишить батьківських прав.Дякую

Вячеслав

Поминял место жительства, а виконавець в Харькове, назначит по праписке

Вячеслав

Заблокували пансийну карту и не хочит виконавець разблокувати все документы выслал, нет ответа