Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

187 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Наташа

Доброго дня, заборгованість 27тис, пишу у виконавчу, відповіді немає, Держ виконавець трубку не бере, бачу треба іти в прокуратуру і міліцію

Аліна

Доброго дня , рішення про аліменти було винесено в 2015 році , аліменти отримала за весь час декілька раз ,двічі по 4 тисячі і разів 6 по 500 грн звертаюсь в виконавчу службу ,не можу ні аліментів отримати ні відомості про загальну заборгованість, у нас двоє спільних дітей ,чому він не несе ніякої відповідальності за те що не дбає про них

ааааа

чорти

Віталій

Доброго дня, скиньте зразок заяви для запиту обгрунтований розрахунок заборгованості

Сергей

Мне заблоковали счет в ПриватБанке по решению исполнительной службы...Прошу обьяснить причину моей блокировки...Спасибо!

НАТАЛЯ ШАБАТИН

розшукую уже 11 рокив боржника...социална служба повнистю не ого не робит...зверталас не одноразово на гаряу линию...приходят тилки бумажки с видповидю вин в рошуку...шановна служба .шо ви там робите на роботи...жопи протираете...коли вы вже працюват будете...ця людина .що на фото Шабатин ЛЕОНИД ЛЕОНИДОВИ...ЯКИЙ ХОВАЕТСЯ ВИД ВЛАСНОЙ ДИТИНИ...ГАМНО .

...

...ПРОШУ ДОПОМОГИ...

Елена

Підскажіть будь ласка, що робити у випадку, коли державний виконавець навмисно не заносить боржника до єдиного реєстру... Хоча я написала заяву місяць тому, щоб його внесли до реєстру... Буду вдячна за відповідь

Ира

Добрый день. Скажите пожайлуста , когда мне разблокируют зарплатную карту, есть решение суда, которое я привезла в исполнительную еще 22.02. , исполнитель получил его 23.02. Пилипчук К. Р., но больше никаких движений. Я уже год без зарплаты.

Ольга

Скажіть будь ласка якщо боржник не виплачує аліментів,Тай ще хоче в текти,в Польщу ?На данний час він знаходиться у Львові як змусити і чому немає не яких дій .

Виталий

Платил через почту.Чеки не возил в Испол. Службу.Наложили арест на счета в банках.Что делать?

Ирина

Добрый вечер. Подавала на алименты в январе 2020 года. Решение суда вынесли 09.07.2020 года. Могу ли я на данный момент получить справку о задолженности на имя должника, чтобы без его доверенности переехать границу с ребенком? Подскажите пожалуйста.

Оля

Доброго дня!

У мене двоє дітей 5 та 17 років.

Скажіть, будь ласка,якщо судом назначено аліменти 1\3 від доходів батька(Павлюк Валентин Миколайович 11.03.83р.),але не менше 50% прожиткового мінімума на кожну дитину,чи може судовий виконавець нараховувати менше цих 50 %?Яка мінімальна сума повина бути і чому аліменти приходять не регулярно??

НАТАЛЯ ШАБАТИН

ДА ЗА БУЛА СКАЗАТИ...ВИН ПРОЖЫВАЕ В МАКАРОВИ .ПРАЦЮЕ НА РИНКУ...ПРОДАВЦЕМ ФРУКТИВ...ЦЕ .ШО МЕНИ ЗНАЙОМА СКАЗАЛА ВИПАДКОГО ЙОГО ЗУСТРИЛА...НА РИНКУ...ЖЫВ И ЗДОРОВ БОРЖНЫК.АЛЕ ЙОГО НЕ ШУКАЮТ...ЦЕ ВЖЕ ЗАГАДКА......Я САМА С ДНЕПРОПЕТРОПЕТРОВСКОЙ ОБЛ...НЕ В ЗМОЗИ ПРИИХАТИ В МАКАРОВ В СЛУЖБУ...АЛЕ Я ЯКБЫ БУЛА ВОЗМОЖНОСТ.......МАБУТ БУДУ ЗВЕРТАТЫС С КАРГОЮ НА СОЦИАЛНУ ДО ПРИЗИДЕНТА...БЕЗПОВИДАЛНИСТ ПОВНА ...БУДТЕ ЛЮДМИ...ДИТИ ВАШИ БОРЖНИКИ ........ВАШЫ ДЕТИ ТОЖЕ КУШАТ ХОТЯТ

Вячеслав

Поминял место жительства, а виконавець в Харькове, назначит по праписке

виталий

Здравствуйте. Плачу за алименты вовремя , посмотрел реестр должников там на меня открыто провадження по алиментам ! Вопрос — я собрался выехать на работу за границу ,выпустят ли меня ??? Никаких запретов на выезд я не увидел в реестрах . Спасибо

Сергій Федоровський

03.07.2020 старшим державним виконавцем Ірпінського міського відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Кудрановським Юрієм Володимировичем відносно мене Федоровського Сергія Анатолійовича було відкрито Постанови про стягнення виконавчого збору №№ 62471440 на суму 10000,00 грн. та 62470897 на суму 704,80 грн. (файли у вкладці), які були надіслані до Пенсійного фонду України та компанії ДТЕК, в який я працюю.17.08.2020 мною, за рахунок власних коштів, було здійснено оплату всіх боргових зобов’язань за вищезазначеними Постановами в повному обсязі. (квітанції про оплату – файл у вкладці), про що одразу було поінформовано Кудрановського Ю.В. за телефоном 050-829-66-75.18.08.2020 Кудрановський Ю.В. підготував та оприлюднив…  Детальніше »

Ольга

Доброго дня!

Підскажіть будь ласка що робити якщо виконавець не відповідає на дзвінки?

Стан виконавчого провадження:Завершено

Стан виконавчого документа:Повернений стягувачу.

Остані документи які були зроблені ще в 20 році!

Це Постанова про передачу виконавчого провадження а також  ПОСТАНОВА про прийняття виконавчого провадження!

Мені ніякі документи не повернули ??? Що робити далі куди звертатись???

Віталія

Доброго вечора, у мене таке запитання , як бути в такому випадку коли виконавець заніс в єдиний реєстр не ту людину, тобто людина з одинаковими анкетними даними , але номер платника податків він ввів неправильно і вийшло так що автоматично заніс невинну людину у список боржників, а також наклав арешт на всі її рахунки , тим самим зробивши невинній ні в чому людині проблеми з банком та її рахунками незаконно?

Зубов Володимир Вікторович

Решение о выплате алиментов было вынесено 04.10.21г. На руки решение выдали 6.11.21г.

На сегодняшний день, 14.12.21г., исполнительная служба не подала документы по месту моей работы.

Выплачивать алименты хочу , по решению суда № 2/205/2973/21 не указаны реквизиты истца , на какой счет моё предприятие должно переводить отчисления. Как узнать какому судебному исполнителю передано моё дело.

Анна

Получаю алименты на почте и в связи с переездом в другой город позвонила по адресу работы бывшего мужа, чтоб мне начали переводить на карту . Мне сказали что вам надо обратиться с этим вопросом в исполнительную службу. Обратившись в исполнительную службу мне сказали что данный гражданин у нас не числиться.

Как я могу получать алименты с места его работы, если он не числиться в исполнительной службе?

Наталья

Подскажите пожалуйста отец остался должен алименты практически ничего не платил имею ли я право истребывать долг и как это сделать я живу в Молдавии а он в Синельниково

Анастасія

Решетилівська Виконавча служба не надає жодної інформації по заборгованості щодо аліментів, також не заносить боржника до єдиного реєстру боржників, не склада протокол щодо стягнення заборгованості, куди звертатися у такому випадку

Анна

Добрый день, задолженность по алиме нтам больше года, куда обращаться если исполнительная служба нечего не делает?

лидия

лобаев андрей александрович : жена подала на алименты не поставив меня в известность счета мои заблокировали в приватбанке какой размер алиментов я не знаю гос. Белова м. тянет с ответом прошу сообщить по месту моей прописки или на электрон. почту моей матери

Татьяна

Я Никитина Татьяна не получала алименты на детей Дубинец Даниил и Олег за периоды июль октябрь ноябрь декабрь 2020 январь 2021 Пожалуйста посодействуйте.

Яна

Как посмотреть была ли какая то выплата алиментов

Сергій

Доброго дня. До кого можна звернутися? Проблема вже не однаразова коли дитиині надходять гроші (аліменти) то через певний час вертаються у звязку з не правильним поданням даних (картки).

Александр

Добрый день. Проживаю в г.Кривом Роге, а в мариуполе наложен арест на мое имущество (хота там никогда небыл) как и где можно узнать за що наложен арест на имущевство?

Евгения

Добрый день! Службу моего бывшего мужа реорганизовали, и бухгалтерия передала документы по алиментам (я их получала несколько лет) в исполнительную службу. Как узнать, насколько долго ждать теперь выплат? какие сроки рассмотрения?

Елена

Доброго времени суток! Можно ли узнать номер исполнительного дела? По фамилии.

ТЕТЯНА БЕЗПАЛЬКО

Добрий день скажіть пожалуста, чоловік не виплачуе аліменти я незнаю скільки бо проживаю в польши що потрібно зробити щоб занести до реєстру боржника дякую

Аліса

Підкажіть для сплати аліментів потрібен спецрахунок чи можна на звичайну карту Приватбанку з призначенням « аліменти» ?дякую за відповідь

Ярослав

Що робити , якщо колишня дружина подала до суду на аліменти , суд прийняв рішення . Вона не подала рішення суду до виконавчої служби і не надала жодної інформації про себе( номер рахунку , телефон , адресу) . Я хочу платити аліменти , але не маю куди . Пройшло уже 5 місяців . Проживаю за кордоном

Оксана

Добрый день. Мой муж выплачивал алименты на двоих детей, сегодня узнаю, что алименты с него сняли. К кому можно обратиться?

Ганна

Добрий день, як написати заяву про несплату аліментів?

Марина

Добрый день.Что делать в такой ситуации,бывшему мужу были назначены алименты ещё в 2009 году.На сегодняшний день у нас 2021 год,за всё это время ни единого раза не было выплаты по алиментам,задолженность выросла очень большая.Исполнительный лист футболят с одной и.с.в другую.Меры и действия против него не проводят никакие.Куда я должна обратиться,почему таких не садят в тюрьму,если они уклоняются от отвественности?

Ирина

Добрый день,подскажите пожалуйста к кому ещё надо обратиться что бы заставить должника выплачивать алименты с 2008,года ни копейки, держ. выконавець, только выдавал справку о не выплате алиментов. Больше никаких движений.

Аліна

Доброго дня. Що потрібно зробити де писати куди звертатись, за аліменти?

Вже понад 3 роки ні однієї копійки не заплачено 3 роки як не цікавиться дитиною взагалі. Стукаю в двері виконавців все до одного місця ніхто нічого не робить.

Хочу забрати батьківські права в цеї людини це можливо?

Світлана

Добрый день, подскажите, есть ли у ИС механизмы для взыскания задолженностей по зарплате с ДП НДІ Квант если есть Ухвала суда?

Last edited 2 років назад by Світлана
Елена

Здравствуйте!скажите, пожалуйста, если у меня долг по алиментам(около 250000 грн) и я не могу его вернуть,то как узнать в суде об исполнительном льном листе р можно ли его получить на руки?

Александр

Здравствуйте скажите пожалуйста что мне нужно будет сделать если мою карту моно банка заблокировали по поводу чёрного списка но мне туда приходит наличка и я сейчас не могу разчитаться за кредит

AnnaSan

Дорогие мамочки и адвокаты, пожалуйста, где взять формы заявлений на открытие исполнительного производства, справки о сумме задолженности, заявление на внесение должника в реестр должников и реестр невыездных? Кто сталкивался, помогите, пожалуйста.

Лілія

Доброго вечора,я проживаю на Україні,а бивший в Криму,ми з ним не живемо і не були розписані,но донька записана на ньому.донька проживає зі мною.доньку він не забезпечує з народження,донькі 8.Йому присудили аліменти.Я не можу відправити виконавчого листа до Криму бо почти не працюють з ними.Що мені робить?Як відправити листа?Мені потрібна довідка що він не виплачує і не допомагає,щоб лишить батьківських прав.Дякую

Вячеслав

Заблокували пансийну карту и не хочит виконавець разблокувати все документы выслал, нет ответа

Марина

Добрий день.На сайті вказані номери телефонів ?Вони працюють?Неможливо зв'язатися .Мені потрібно зареєструвати виконавче впровадження на чоловіка не сплачує аліменти...

Кристина

Карточный счёт заблокирован!! Прошу разблокировать , ни привета ни ответа!!! На смс не отвечают , всё выплатила ! Сколько ждать? Прошло 3 месяца! Не могу ЗП карту получить в банке

Аліна

Добрый день. Что нужно для того, чтобы занести должника по алиментам в единый реестр должников?

павел

есть административный штраф-150 грн и судебный сбор.могут ли меня не выпустить из страны??

Оксана

доброго дня, якщо чоловік працює в першотравневному районі м.чернівці, то до якого з трьох відділів ДВС мені звертатися про відкриття виконавчого провадження про стягнення аліментів на наших дітей? дякую