Чи існує взагалі захист батька дитини?

Питання та відповідіДоброго дня.

Я офіційно перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років(трудові відносини на роботі не переривалися) і отримую допомогу в УСЗН 860грн.,проживаємо вдвох з дитиною.

Маю доньку від попереднього шлюбу і сплачую аліменти згідно рішення суду(в розмірі ¼ заробітку,поки працював,але не менше 30% від прожиткового мінімуму,це 584 грн.,коли пішов у відпустку по догляду за дитиною).

Виконавча служба вимагає доплатити за ПОПЕРЕДНІЙ період та сплачувати кошти як БЕЗРОБІТНИЙ і на сьогодні це становить 1563 грн.,інших доходів я не маю і дитині немає 2 -х років.

Чи правомірні дії виконавчої служби і як захистити другу дитину.

Підписатися
Повідомлення про
guest
13 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Таня

Доброго дня! Виконавчою службою з мене стягуються кошти з заробітної плати на користь банку (кредит) згідно заочного рішення суду. Апеляційним судом області заочне рішення суду скасовано і оскарженню не підлягає. Постанова апеляційного суду мною доставлена в виконавчу службу більше місяця назад. До цього часу виконавче провадження не закрито, і з мене продовжують стягувати кошти. Порадьте, що мені робити в даній ситуації, виконавець тільки обіцяє і нічого не робить.

Ярослав

Підкажіть, будьласка, як припинити стягування аліментів на колишню дружину, якщо вона вже зареєструвала другий шлюб, а дитині ще нема трьох років.Куди звертатись, які документи потрібні?