Чи існує взагалі захист батька дитини?

Питання та відповідіДоброго дня.

Я офіційно перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років(трудові відносини на роботі не переривалися) і отримую допомогу в УСЗН 860грн.,проживаємо вдвох з дитиною.

Маю доньку від попереднього шлюбу і сплачую аліменти згідно рішення суду(в розмірі ¼ заробітку,поки працював,але не менше 30% від прожиткового мінімуму,це 584 грн.,коли пішов у відпустку по догляду за дитиною).

Виконавча служба вимагає доплатити за ПОПЕРЕДНІЙ період та сплачувати кошти як БЕЗРОБІТНИЙ і на сьогодні це становить 1563 грн.,інших доходів я не маю і дитині немає 2 -х років.

Чи правомірні дії виконавчої служби і як захистити другу дитину.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

13 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Таня

Доброго дня! Виконавчою службою з мене стягуються кошти з заробітної плати на користь банку (кредит) згідно заочного рішення суду. Апеляційним судом області заочне рішення суду скасовано і оскарженню не підлягає. Постанова апеляційного суду мною доставлена в виконавчу службу більше місяця назад. До цього часу виконавче провадження не закрито, і з мене продовжують стягувати кошти. Порадьте, що мені робити в даній ситуації, виконавець тільки обіцяє і нічого не робить.

Ярослав

Підкажіть, будьласка, як припинити стягування аліментів на колишню дружину, якщо вона вже зареєструвала другий шлюб, а дитині ще нема трьох років.Куди звертатись, які документи потрібні?