чужий борг

Питання та відповідіДоброго дна!

На мій картковий рахунок надійшли кошти згідно виконавчого провадження 43474510/19 стягнутий з Варченко В.В...

Це помилково перераховані кошти, я не знаю ніякого Варченко і ні з ким не судився.

Як повернути кошти?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

14 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександра

Добрий день. В єдиному реєстрі боржників висить два виконавчих на батька. Чи можна переоформити їх на дочку і утримувати з її заробітної плати, так як він не працює та немає ніякого доходу. Якщо так як це зробити?

НИК

Прошу Вас роз'яснити наступну ситуціацію: згідно протоколу електронних торгів № 376556 від 17.12.2018, проведених на інтернет ресурсі організатора торгів ДП «СЕТАМ», я являюся переможцем по придбанню лоту № 318116, а саме: автомобіль марки «SKODA».20.12.2018 згідно реквізитів, зазначених в протоколі торгів, мною здійснена оплата за придбаний автомобіль в сумі 187 тис. грн. 00 коп. За результатами мною отримано в Святошинському РВДВС м. Київ ГТУЮ у м. Київ акт про проведені електронні торги.Однак, станом на 11.02.2019 в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна наявний запис № _____ про обтяження – застави транспортних засобів внесений приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу _____ ., на…  Детальніше »

НИК

тут банк непричом, питання правомірності дій виконавця. і порядку чітко написано всі арешти і заборони (з червня 2018), а раніше (до червня 2018) вказано арешти які накладені виконгачою службою.

Игор

Душенко В.В.на постанову от 15.02.2019.Штраф оплачен-квитанция АТ Ощадбанк№54 от 23.08.2018 13:16:13.Роб стан4404.Підпис банку Фуштор О.В.

Микитенко Олена Олександрівна

Доброго дня. Чому не стягується заборгованість по аліментах з боржника Біленького Андрія Володимировича? Чи мені доцільніше звернутися в Тернопільський обласний відділ ДВС?

Сергій

Доброго дНА! Написали так, що і нічого не добавиш.

Галина

Добрый день.Я не получаю третий месяц алименты на содержание несовершеннолетнего ребенка. Ответчик, Тарасенко Геннадий Григорьевич, ведет роскошную жизнь (поездки за границу, дорогая техника), воспитывает общего ребенка от второго брака. Официально проживает в г.Ржищев, ул. Силкиных (Фрунзе) 7, кв.5. Прошу принять меры.